Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.09.2017
47
31
18
Mentone ponovo problem. Krenuo trimat i neka mala tranzic. Uredio sam je lijepo i sto sam mogao povadit povadio da ih susim zajedno ili? Msm je l smeta :(
 

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Ako kupis gotovo,kupi jos dodatnu vreču zemlje i nadopuni.
Kupit cu gotov plagron growmix i ici cu na kante od 45 litara i to je to, automatski mi treba manje gnojiva a i bit ce mi bit jednostavnije za prvi put :gled::)
Kad svaku biljku malo topiram lijepo ce se box popunit i onda ako ih uspijem održat u ravnini stavim mrezu preko :)
Kupit cu i plagron gnojiva i neka bude kako treba :thumb:
Za Plagron Vita race piše:

- Za optimalne rezultate dodaj dovoljno da se tekućina kaplje s lišća

Kada je najbolje to špricati? Posto nije dobro da svjetlo prži mokro lisce ja bi to špricao prije ili kad se svjetlo ugasi?

:idea:I kada je općenito najbolje zaljevat biljku i radit ista oko nje? Dal ima neko pravilo ili?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Biljku sa Vita raceom spricas dok je mrak, nikako pod svjetlom. Growmix je dobra opcija. U početku samo vlažiš površinu, laganim spricanjem. Netreba previše, kada ojačaju ... Počneš malo ozbiljnije...pravilo je ne pretjerivati a vidis i sam po zemlji a i biljci dal' treba. Kod zaljvanja nema pravila, svejedno je dal' im je dan ili noc.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Koliko sam skužio kod zalijevanja, treba žalost kad je zemlja suha?
Koliko vode? Dal zaljevat dok ne propusti dolje pa je dosta ili?
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Dok su u malim potovima prskas, kad presadis u finalne potove obilnije zalijes ali postepeno kada se zemlja prosusi. Zaljevas cijeli obujam posude, kako bi se korijen pravilno sirio. Ali polagano i bez brige, poanta je ne pretjerivati. U početku zaboravi na propisavanje posude, to situacija kada malo ojačaju. I uvijek imas opciju, provjere vlage da digneš posudu i vidis koliko je teska tegla pa procjenis. Ima puno caka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skimmer and RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ocel meni zafalit neceg od biobizza za ovaj grow? Za podsjetnik posude su 2x15l i 2x20l i zemlja je all mix. Imam onaj starter pack
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Moguće da ti zafali BH ali ostalog bus imao. BB i TM su ti osnova neka a BH sminka ,ako zafali dode ti brzo a bome nije jeftino. Budes sve vidio prema tome kada bus morao pocet hraniti i koliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Mislio sam za sljedeci grow. Htio bi isprobat i konkurente pa event. Ako ima nesto povoljnije da probam s tim..
 
15.09.2017
47
31
18
Nije napravio, drugi sajt manje obilazio vise sam ispipavao teren... opet sam se nadao ali dobro je samo je bila 1 dobra i nju nisu sjebali mozda su svinje vidjele izrod pa iscupale hehe.na ovom sajtu juce zalio zadnji lut ove godine i bas sam primjetio ponovo pusta dlacice bijele samo da ova kisa prodje. Sad valja cuvat i od svinja moram zrno mijenjat il uzet veci kalibar. :D dobro je kakva je godina...
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
nesto povoljnije da probam s tim..
Cijenom su ti više manje svi podjednako, plagron ili BB ili Hesi ili čak BT.
350-400 kn paket + eventualno još dodatna litra komponente koja se najbrže troši itd.
Potroši BB , pa kreni plagron ili eventulano na kraju hesi koje mine/org.
Imaš opcija.

markoarrow bit ce bolje, nije takva katastrofa :) Držim fige da sa main sajtom bude sve ok.
 

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Mislio sam za sljedeci grow. Htio bi isprobat i konkurente pa event. Ako ima nesto povoljnije da probam s tim..

Mentor sada radi sa Plagron a ti sa BB tako da ćemo taman vidjet neku razliku :) Najgore je prvi grow kad moraš kupit svu opremu i onda kad kreneš kupovat još tegle i zemlje i gnojiva potrošiš još pun k...:eek: Al kad prođe prvi gorw dalje je sve već lakše, tu je iskustvo a i oprema pa je puno lakše kupit zemlju i paket dobrih gnojiva.

Zaljevas cijeli obujam posude, kako bi se korijen pravilno sirio. Ali polagano i bez brige, poanta je ne pretjerivati.

Primljeno na znanje :respect: Kupio sam onaj zalivalnik od 5 pitala s onim rupicama na vrhu da mogu zaljevat kako treba :gled:

Uglavnom ljubomorno čitam vaše dnevnike jer moram čekat još tjedan-dva da krenem s growom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Mentor sada radi sa Plagron
Hehe Mentor je skoro 2 godine brijao na BB ( skoro sam svim pizdarijama iz palete proizvoda)
Buš vidio zadovoljstvo na kraju, kada znaš koliko si truda uložio a znaš kaj si dobio...svoje blago..koje nema cijene na ovome svijetu.
Polako druže @retko ima dana u boga kako se kaže, iskreno ja growam u komadu...3,5 godine....jbga
Konstanta i nadograđivanje i usavršavanje i uvažavanje uvije tuđeg mišljenja je put prema kvalitetnom groweru.
 

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
kada znaš koliko si truda uložio a znaš kaj si dobio...svoje blago..koje nema cijene na ovome svijetu.
E pa baš zbog toga i krećem growat :gled: Bit će mi najbolja kakva god da bude a i znat ću da nije neko smeće

Konstanta i nadograđivanje i usavršavanje i uvažavanje uvije tuđeg mišljenja je put prema kvalitetnom groweru.

Ovo si jako dobro napisao :respect: Ja sam na početku pa se ne zabrinjavam ali već sam naučio da oko svega pa tako i oko ovog treba bit strpljiv i slušat iskusnije, jer kako kažu; svaki šampion je jednom bio početnik :) Ne planiram bit neki šampion ali znam da ću kroz 2-3 growa već imat jako dobro iskustvo da mogu growat za sebe koliko mi treba i da znam da pušim ono što mi paše :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.