Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.09.2017
47
31
18
Problem je sto mi trebaju ljestve da svezem haha. Ali dobro je ove debele necu hraniti vise samo ove tanje mislim da trebaju jos 2sedmice da budu zrele. Bit ce nennaspavanih noci ali dobro. :kafa:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
15.09.2017
47
31
18
U pon cu je prihranit i necz vise. Jeste i puska i moja malinoa ide i sto je bitno ne voli nikog sem mene hahaha. Pa se cujemo za koji dan. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
13.07.2017
20
35
13
50
e,vaka je situacija..sklepan box,1m×1mx2m visine,imam hps 400w,zutu florabelu i ventilaciju i dvije plantele..e sad,box je u neizoliranoj sobici u potkrovlju i vec znam da cu imat problema s niskim temperaturama..nabavio sam uljni radijator,ali ne pomaze ni sad,a kamoli kad se celzijevci jos spuste..pa je plan ovakav,da nabavim automatike i drzim ih na rezimu 24/0,da bar s hps mogu odrzavat temperaturu..el to izvedivo tako?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
13.07.2017
20
35
13
50
ha..mislim:) oblozio sam box stiroporom,a ako treba,mogu i taj sobicak izolirat sa staklenom vunom ili tako necim..mislis da hps-ica bez cooltubea ne bi mogla odrzavat box toplim?kad je vani minus 10,temperatura u prostoriji je oko nule..nisam pametan..fala sto uletavas,(vec si mi odgovorio na neka pitanja)sve sugestije su dobro dosle:)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ej autsajder, ovak 1x1x2m u opciji sa automatima u smislu režima 24/0 bi mogla funkcionirat.
Uljni radiator u boxu s takvim temperaturam mislim da bi trebao dici temp za 5-10 C skupa sa hps mioslim da bi mogao dogurat na 20-25.
Neznam u kojem si pondeblju ali zime ovdje idu do -20C.
Kakvu si mislio ventilaciju složit...pada mi napamet da upališ minimalnu ventilaciju, upuh pasivni pa nekako pokušaš zadržat tu toplinu.
Od kakvih je materijala box? Drvo predpostavljam?
Svaka obloga boxa smanjuje vanjski utjecaj, no daj nabaci neku sliku pa sugeriram sta se moze.
Ako je vani -10, u prostoriji 0, mislim da bus uspio zagrijat box sa hps 400 + radijator uljni te bez Ct-a mislim da bi moglo funckionirat sa automatima 24/0.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
13.07.2017
20
35
13
50
ma profesore,i ja balkanac,znam sta su zime..doduse,nisu ni zime sto su nekad bile pa me to malo tjesi..plus toga,ti velki minusi su uglavnom u prvom i drugom mjesecu,a ako bude sve islo po planu,ja se nadam berbi taman prije toga..box je sklepan od letvi i starog laminata,iznutra mylar,izvana stiropor..upuh je pasivan,za ispuh imam dva kupaonska venta na potenciometru..mene samo zanima jel moguce automatike s tim rezimom svjetla moguce dovesti do berbe..vidio sam neke takve dnevnike,ali znam da su to ljudi koji znaju sta rade,tako da ce mi tu trebat tvoja pomoc:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
A sta kažeš na BioBizz paket? Jel mi dovoljan taj jedan paket za jedan Grow?
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Biobizz paket ti je dovoljan ako mislis na grow ali mislim da bu ti zafalilo bioheavena a on ti je skup isto tako dobis malo root juica pa ono...na isto te dođe...
Ali po meni ni jedno ni drugo nije loš izbor a cijena je tu negdje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.