Micro CFL grow, Auto Pineapple express

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.12.2011
34
3
8
34
Nakon neuspjelih pokušaja growa napravio sam malu stanku pa krećem ispočetka, dakle stvar je da sam s starcima i želim grow čisto da imam za zapalit nešto što je moje i da znam šta pušim pa makar i za 15g po biljci važno je da se malo naučim i pripremim kad budem mogo sam živit. Mora bit stealth pa sam jednostavno napravio duplu stranicu u jednom ormariću koji je dimenzija kao pc box i manji čak

BOX: š'd'v 40'20'35
SVJETLO: 2x46w cfl crveni spektar, planiram ubaciti jos jednu lampu od 38W ali mi se neda to sad raditi opet i nemam vremena


IMG_1529[1].jpg .jpg]

VENTILACIJA: 3 pc venta, 2 ispuh (jedan nešto jači, drugi je slab dosta) , 1 upuh

svaki vent ima svoj light trap pa je svakako protok zraka nešto manji no temperatura i vlaga su mi u redu za sada

ZEMLJA: Composana,
za kalić koristim bocu od 5 litara kojoj sam odrezo jednu stranu i otprilike imam unutra oko 3.5-4 L zemlje

SJEME: Barney's farm Auto Pineapple express, tražio sam neki strain koji ljudi preporučuju zapaliti ujutro da mogu lagano počet dan a ne nesto sto mi neće da ustat se s kauča
IMG_1531[1].jpg .jpg]

IMG_1523[1].jpg .jpg] nesto ne mogu okrenuti sliku, kasnije ću popravit ovo ili staviti nove slike boxa no vidite o čemu se radi ovdje

Više od godinu dana sam aktivan čitataljelj nešto manje i sudionik nekih rasprava ovdje no sve u svemu mislim da se snalazim ovdje i na početku nisam htio raditi dnevnik al mislim si pa ipak sam sve naučio ovdje pa bi bilo ljepo da podjelim svama ovo usto nitko koliko sam vidio nije imao auto pineapple pa što ne :)


Ukratko plan - u boxu će biti jedna biljka nadam se bar 15-20g za prvi put ako uspijem to izvest do kraja sve :) ... radit ću LST, gnojiva GHE za vegetacije te Hesi SuperVit kroz cjeli grow

Slobodno pitajte ako sam nešto zaboravio, sve je to malo i napravljeno eto tako ali to je za gušt čisto da growam tako da ne očekujte puno.

Sve u svemu to je to poželite mi sreću !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jebe* strain, dobit ces i vise nego 15g jer si skroman... samo budi pametan i ako nesto nisi siguran samo pitaj tu, bolje tako nego da sjebe* nesto pa kasnije nema nazad...
sretno majstore :thumb:


peace out !
 
07.12.2011
34
3
8
34
eo sad je proklijala i stavim je u kalić i razmišljo sam da mogu napravit odma kao ekspeiment sad da napravim dvje u jednom kaliću pa sam ubacio jos jednu na drugi kraj istog kalića.
svaka bi trebala imati 2,5 litre zemlje dodo sam jos dosta zemlje tako da je to uredu za neki mini grow.

jedino recite mi jel bi mogo odradit cjeli grow samo s ova dva svjetla
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Huge head je napisao(la):
... jedino recite mi jel bi mogo odradit cjeli grow samo s ova dva svjetla

teoretski da, ali to ce biti jako slab urod (ako mislis ostaviti samo te dve lampe), ubaci bar jos jednu da ti ne propadne tako dobro seme, a dve u jednu posudu, tja. ajd da vidimo, nije nemoguce ali i to smanjuje urod
 
07.12.2011
34
3
8
34
ma nemoram dvje al iako znam da će i s jednom bit gusto nekako mi se sad čini izvedivim pa sam razmišljo o tom al nije mi bed mogu izvadit tu drugu neće mi bit žao i stavit ću onda za jedno 3-4 tjedna jos jednu lampu i biće samo jedna biljka unutra taman da vidim kak će to sve izgledat ne tream fantazirat sad haha
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ubaci za sad jednu stednu da ima malo plavog svetla, i kroz 2/3 nedelje ako si u mogucnosti HPS 70w i ispod njega staklo
ima da bude bombonica jedna mini biljcica :))
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ubaci odma barem jednu od 6400K, 23 W imas za 3 evra u svakoj prodavnici,
bolje ce rasti sa tinm spektrom a ulaganje nije velikoa znacice ti mnogo.
poz
 
07.12.2011
34
3
8
34
za hps sam razmišljo dosta al pošto je mini box i sve trea bit stealth zbog buke i nedovoljno prostora i drkanja oko svega tog sam odusto... znači sad da stavim jednu s plavim spektrom na jedno 2-3 tjedna i onda sam zamjenim opet s ovom za cvjetanje ... stavit ću ovih dana jos jedan vent unutar boxa i jos tu treću lampu pa bi to trealo bit to ...

hvala na pomoći :)
 
07.12.2011
34
3
8
34
znači slušajte ... gotovo je sve s ovim bilo je neko sranje ne želim pričat baš detalje sada da me se nemože povezat... ali sranje koje imam je ili zbog sjemenki koje sam naručio jer mi je full čudno bilo kad sam došo u poštu i platio paket i to sve nije bilo isto ko prije a kupujem stalno preko interneta sve i znam kak je to sve al bilo je tak napeto nekako unutra to sve drukčije ne znam kako bih vam opiso ... a drugi razlog koji sumnjam je da me neko druko općenito za vutru pa tak kak je sad ...

najtužnija stvar je što mi se to dogodilo točno godinu dana prije ista situacija i oba puta taman jos dok nije izasla iz zemlje pa zapravo neam biljku ali imam sve ostalo :) ...

stvar svega je da sam ja to radio da se maknem s te ulice sto se tice trave da se ne zna da pušim da imam jebenih 15-20 grama i kad me neko sastrane usput počasti u 3 mjeseca ... no dobro aj nadam se da će ova država shvatit da mi ljudi koji pušimo nismo jebeni doperi i ovisnici o igli neg obični ljudi koji se provode, uživaju i vole na tih sat-dva sjest pobjeć od problema i uživat barem to nesto vremena sto možemo jer nas sa svih strana sam drkaju i svi postaju jebeni roboti

ne znam šta pričam odo zapalit mal iščilat i nista sad čujemo se sljedeće godine :)

hvala dečki na svemu ovo je neki privremeni sad pozdrav jer ću vas zanemarit dok ne skontam nes novo hahaha
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
steta, bas steta. moguce je da se previse paranoishes ali ti to najbolje znas..
Edit: da su te provalili u posti navatali bi te odma, nemaju nista od toga da te puste da odneses seme ko zna gde ;)