Miris biljke???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Prije tjedan dana mi je biljka pocela cvijetati, i cini mi se kao da vise ne mirise onako jako kao inace, jeste li vi imali slicnih iskustava,
btw znate li neki babski savjet odakle bih mogao izvuci na prirodan nacin fosfor za moju biljcicu??
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Meni nekad miriši cijeli stan, a opet nekad se ni ne osjeti... možda se naviknem na taj miris pa zbog toga ne osjeæam... ne znam.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ugradite ugljeni filter na odvod zraka tako ce te se rijesit mirisa.Ako nemate za pravi filter stavite onaj od mape od stednjaka kosta sicu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: antonio80

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
gens je napisao(la):
Meni nekad miriši cijeli stan, a opet nekad se ni ne osjeti... možda se naviknem na taj miris pa zbog toga ne osjeæam... ne znam.

LLLL, cvijece mi je pocelo rast mozda na 3 - 4 kata,
i josh je sicusno ali biljka naravno i dalje raste,
jedino shto sam primjetio kada je pocela cvijetati je da je sa 7 listica prebacila ponovno na 5
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Growimir je napisao(la):
Ugradite ugljeni filter na odvod zraka tako ce te se rijesit mirisa.Ako nemate za pravi filter stavite onaj od mape od stednjaka kosta sicu...

Ma znam ja to, ali biljka je trenutno u privremenom kartonskom boxu na balkonu... i smrad u biti uðe kroz prozor :shock: kad složim pravi box stavit æu i neki filter.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Imas li ti nameru da procitas pravila foruma?

MA LOL

gdje ti mama kuha i ona velika kutija na plafonu što bruji :D e to ti je to
 
03.09.2006
34
4
0
da li je iko probao da neutralise miris sa nekim osvezivacem prostorije. Recimo, er vik, ili mirisljave jelkice, onaj sto se koristi za wc: znate onu reklamu kada klinac sedi na wc solji i uhvati se za nos, a zatim isprska wc i najezda ljubicica izleti iz boce.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
:ludaci_lol:

prijatelju...ako imash par biljki u punoj fazi cvatanja u sobi che ti oni neutralizirat sve AIRWICKE i mirisna govna iz reklame ovog svjeta...znash kako to smrdi...(mirishi..mmmmmm)
nemash shanse da taj miris sakrijesh

LP
sm
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
kao što reèe smoke mašina :D nemojte nasedati i kupovati razne sprejeve za neutralisanje mirisa.Ne vrede prebijene pare ni one sto reklamiraju grow trgovine
Ako imate moguènost, nabavite carbonski filter ili sprovedite vazduh vani-ako nemate bas zaguljene komšije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales
27.09.2006
0
2
0
jel zna neko gdje ima za kupit u zg takav filter

e da .. i kako to uopce izgleda :D

jel to ventilator i filter u jednom ili ?
 
27.09.2006
0
2
0
a jel ima negdje slika kako to izgleda u funkciji

mislim kolko to mjesta uzima , jel se ugraduje prije ili poslije ventilatora

i sta mislite o onim ionizatorima zraka ... recimo da se to stavi u growbox jel bi pomoglo?