Moj 1st growBox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
To sto smo pred ban neznači da nemamo iskustva s growowima , nego da smo u jednoj fazi bili mutavi ...
Ako želiš lakši i opušteniji high bereš ranije , ako želiš zakucavanje čekaj dook ti trichovi nebudu večinom amber(braun boje)
POzz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma kušonja nije ni bitno sto ste pred ban onako sam to spomenuo nemoj da misliš da sam nešto loše time ja mislio ...
p0z
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Još malo,gledao sam po stranim sajtovima ljudi su gajili euforiu i drzali je na cvetanju po 70 dana :O...
Tako da videcu cini mi se da moze to jos da se udeblja,trebalo bi jos 5 dana ili cak 10 ne znam!
A one dve poslednje slike su od one druge biljcice nju cu drzati jos dve nedelje jer je jako kasno pocela da cveta...
p0z sve u svemu ja ti ti se cujemo =)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Pazi da ne preteras jer ako je budes trzao vise nego sto trebas mozes da napravis veliki problem.Najbolje bi ti bilo kad bi imao malu lupicu da uvecas i vidis lepo trichome.Sto se tice debljine neocekuj previse jer ona je sasvim okej sa obzirom pod kakvim je svetlom.

POZ
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Brate zonom reci ne razumem to ako je budem previše trzao???
Sedam nedelja je cetrdeset i devet dana toliko cu je ostaviti,znaci jos 4 dana.Dva dana jos pod svetlom i dva u dana u mrak i to je to :)
A za manju sam rekao da cu je ostaviti duze jer je kasnila za ovom sa cvetanjem i rastom citavih mesec dana!!!
Faraon brate ako i tebi dam malo meni nece ostati ništa :D
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
To je ok,nego posto si spomenuo da neki drze 70 dana u cvetanju pomislih da ces i ti.Za malu je to ok jer je ona dosta zaostala ali ova ja mislim da je totalno spremna.Al opet ti ponavljam najbolje bi bilo kad bi imao lupu da pogledas trichome i kad bude pola pola da je onda skines.

POZ

Kad sam rekao trzao mislio da drzao.

SRY
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ja sam mislio da dnevnik od 14 strana vodi u propast
ali ovom čovjeku svaka čast, lijepo izgrowano
gg
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hvala ljudi...danas cu morati da je cpnem,jer koliko sam imao problema da ohladim box pre mesec dana toliko sada imam da ugrejem!Temp pada na jbnih 15C :S...postam posle slike hatvesta jer je dosao taj dan da se cpne :prof10::sun2:
p0z
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Kosi cole care ,svaka casst na vrhunskom growu.Obavezno lepo osusiti i onda uzivati.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Brate tebi posebno zahvaljujem da ne bi tebe ....da ne kucam dalje nije potrebno kontas ti pametan si covek :)
Cujemo se kad se sve ovo zavrsi!
Procitaj i brisem ovaj post.....
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:prof10::thewave::thewave:




Trimovao sam hedice koliko toliko,nisam hteo sve listice da secem jer vecina je prepuna tričoma...i bilo mi je jako zao da je capnem :rofl:
Najveci hed sam isekao jos sinoc.
p0z
 
  • Sviđa mi se
Reactions: euforija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.