Moj drugi uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.09.2012
2
0
1
33
Evo par slika 1.7.2015 su prve 2 slike, zatim 9.7.2015 3 naredne slike.
 

Prilozi

  • Fotografija-0008.jpg
    Fotografija-0008.jpg
    327,2 KB · Pregleda: 93
  • Fotografija-0007.jpg
    Fotografija-0007.jpg
    409,3 KB · Pregleda: 89
  • Fotografija-0016.jpg
    Fotografija-0016.jpg
    274,6 KB · Pregleda: 89
  • Fotografija-0013.jpg
    Fotografija-0013.jpg
    450,4 KB · Pregleda: 92
  • Fotografija-0014.jpg
    Fotografija-0014.jpg
    296,2 KB · Pregleda: 93
10.09.2012
2
0
1
33
Obicna zemlja, seme je od proslogodisnjeg roda i bilo je full neki hibrid, domaja nesto jeste, a sto se tice blizine nisam imao na raspolaganju veci prostor pa je moralo tako..
 
30.04.2014
315
202
43
sretan grow , ja bi ipak kupio zemlju koju preporucaju na forumu, ali ti kako hoces , mozda je ova tvoja zemlja dobra ali nezz... sretno
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
232
721
93
31
@SmokeBP Prije svega srecan grow ti zelim!

Posto vidim da si pocetnik, zeljela bih ti sudjeovati u nekim stvarima.. :)
Tacnije, u zemlji u kojoj su ti sad biljke ne mogu postici ni 50% kako bi postigle u kupovnoj zemlji koja se preporucuje na 4um-u.
Ako samo malo novca ulozis naravno da ces dobiti i vise dima.
Terra Magma, Florabela zuta, Cosmo universal [ako ne grijesim] i jos par njih imas svuda po 4um-u a takodje i u svome gradu u poljo apoteci.
Biljke dok su male treba ih zastiti od nametnika i slicno, puzeva, skakavaca.
Actara pakovanje kosta maksimum 2eura, mozes se posluziti sa time, pise na uputsvu.
Takodje puzomor postavi koji kosta 1.5e 100g, sasvim dovoljno da zastitis svoje biljke da rastu fino i kako treba.. :)


Plantelu list mozes koristiti u vegetaciji kada malo porastu.
Treniranjem biljaka ces postoci mnogo veci zbun i naravno ljepsu biljku i kvalitetniji dim.

Mnogo sam :high: ali se nadam da sam pomogla, mogu me ispraviti iskusniji clanovi.

Pozzz. :) :wave::let:
 
10.09.2012
2
0
1
33
sretan grow. a kako je prosao tvoj prvi uzgoj
S obzirom da mi je prvi put od 5 ostala samo jedna zenka i bilo je oko 70g sasvim solidne dzeje i uz to nije ni jednom zalivana prosle pa ni ove godine :)

@SmokeBP Prije svega srecan grow ti zelim!

Posto vidim da si pocetnik, zeljela bih ti sudjeovati u nekim stvarima.. :)
Tacnije, u zemlji u kojoj su ti sad biljke ne mogu postici ni 50% kako bi postigle u kupovnoj zemlji koja se preporucuje na 4um-u.
Ako samo malo novca ulozis naravno da ces dobiti i vise dima.
Terra Magma, Florabela zuta, Cosmo universal [ako ne grijesim] i jos par njih imas svuda po 4um-u a takodje i u svome gradu u poljo apoteci.
Biljke dok su male treba ih zastiti od nametnika i slicno, puzeva, skakavaca.
Actara pakovanje kosta maksimum 2eura, mozes se posluziti sa time, pise na uputsvu.
Takodje puzomor postavi koji kosta 1.5e 100g, sasvim dovoljno da zastitis svoje biljke da rastu fino i kako treba.. :)


Plantelu list mozes koristiti u vegetaciji kada malo porastu.
Treniranjem biljaka ces postoci mnogo veci zbun i naravno ljepsu biljku i kvalitetniji dim.

Mnogo sam :high: ali se nadam da sam pomogla, mogu me ispraviti iskusniji clanovi.

Pozzz. :) :wave::let:

Hvala na savetima, kupicu neku zemlju i prihranu sam planirao u vegetaciji, a do tad nzm sta da radim osim da cekam :) kupio bih ja tu zemlju, ali se bas nikako ne razumem u to, nisam botanicar jbg.

E da ljudi imam neku zemlju u supi, valjda je to crni i beli treset pomesani, da li bi to pomoglo ? POTGROND H tako se zove.

@SmokeBP nemoj pisat post za postom. Editiraj post. St.
 
Poslednja izmena od urednika:

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Jao majstore tri obavjesti u 5 min. :fuck:

Vidi temu Zemlja tamo ti piše koje su zemlje najbolje za uzgoj a zahebavat se sa random zemjom more ko zna kako završit. :)
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
232
721
93
31
To je odlicna zemlja, presadi u nju i po tome kako bude napredovala biljka davaces joj hranu ,[otprilike u cetrdesetom danu zivota], plantela list zelena je za vegetaciju, mislim svi je preporucuju. :)
 
13.04.2015
34
114
33
Druže najbitnija je zemlja vjeruj mi nemoj da ti žao bude kinte...dobra zemlja = manje gnojenja i bolje biljke vidit ces i sam sa potgroundom a i florabella žuta može da odradi jeben posao a nije skupa...actara ti je odprilike 2 eura al vjeruj mi imat ces i za sljedeci grow koliko dobiješ s njom...našpricaj ih dok su još takve slabašne s actarom špricaj ko manijak po njima oko njih po okolnom raslinju i miran si jedno 20 dana sa zaštitom...na početku cvjetanja odradiš još jedno prskanje i to ti je dosta...a protiv puževa biraj sredstva sam hehe a najbolje je kad kiša padne odma na sajt ih ubijat sa zadovoljstvom...obuces kabanicu i samo ih kolješ ima da im sljedece generacije izbjegavaju sajt zauvijek :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: D.J.Yellow
09.03.2015
115
232
43
Potgrond H je odlična zemlja. Ja je koristim i mislim da ću ju rabit zauvijek. Samo kod Potgronda moraš pazit sa gnojenjem jer je sama po sebi jaka i netreba ti gnojivo cijelu vegetaciju. Ja sam svoje biljkice shebo sa gnojenjem. Na njoj piše da uopće netreba gnojiti prvih mjesec dana. SRETNO.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.