Moj grow kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
12/12 48 dan

k3t3Rfll.jpg

G1BUswQl.jpg

POLcjbXl.jpg

w7KX7aql.jpg


http://imgur.com/kpuRWDT,znxcnlg,k3t3Rfl,G1BUswQ,POLcjbX,C1DMMRx,10oc14g,w7KX7aq#7

Sutra dobivaju zadnju dozu plantele, pa kroz tjedan dana flush do kraja

trihomi su cca 80% milky -20 % prozirni

čekam cca 20% smeđih
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
Ja Vas cijenim i poštujem.

Ne radim i trudim se ne činiti zlo ni nevolje sebi ni svojoj okolini.
Uzgajam cannabis isključivo za svoje potrebe, kako medicinske, tako i za potrebu relaksacije i uživanja u ovom brzom, nepoštenom i surovom svijetu sa kojim se ponekad tako teško nosim.

Odlučio sam svojim činom uzgoja osigurati svoje skromne "potrebe" za ovom, još uvijek nelagalnom nažalost supstancom.
Svojim činom ne utječem direktno niti indirektno na svoju okolinu, pošto uzgajam 2 biljke cannabis indica skromne veličine isključivo za osobnu konzumaciju.

Svoj, nazovimo ga lijek, koristim isključivo sam, te ga ne nudim niti prodajem za bilo kakvu imovinsku ili nematerijalnu vrijednost.

Uzgoj biljke cannabis indica, vrši se jedino i isključivo unutar moje adrese stanovanja, te se konzumira u istoj.



ovaj post pišem ukoliko nedaj Bože budem u situaciji da moram davat iskaz na mupu, kao "zakletvu" da je samo za mene i osobnu upotrebu.
Paranoican sam jer su neki pizduni popadali u mom kraju, a na ratnoj smo nozi u 3 koljena...pa da nebi bilo slucajno nekih podvaljivanja..

:sadbanana: :eek:hno:

taman zapalio trubu sa prijateljem i krene mi pricat kako murija upada okolo svako malo..

mnogo sam paranoican
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Ja isto tak mislim, prva bi mogla bez problema,al ja bi ostavio drugu malo duze.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako ti je frka da požuriš berbu možeš joj uskratiti još sat vremena svijetla odnosno staviti na 13/11 u korist mraka...biljka ce požuriti cvijetanje odnosno u povecanoj kolićini ce proizvoditi supstance o kojima ovisi cvijetanje tako ce te supstance biti u vecini a samim tim cvijetovi ce brze dozrijevati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
dobro se napuših pa razmislih

ja cu ih samo normalno zaliti, te nahraniti još jednom, pa tek onda flushati...ebe me se za goste. Skidam kad budu 20% brown trihomi

ova se komotno još može hraniti i papati

tES4Xa3l.jpg


mogao bi na njoj malo defolijacije pasti, šta mislite? sve fan listove skinut ostaviti samo novi rast?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
fan listovi idu u humus iza kuce, a od "shugar" listova cu najvjerojatnije raditi maslac..

Jucer su dobile mrvu vode umjesto flusha...pola litre svaka..i manje

Danas bi im dao malo melase sa zalijevanjem...popile su odma jucer svu vodu, nije iscurila ni kap iz posude tako da mislim da im nece biti previše zaljevanja.. napravio bi pauzu onda sa zaljevanjem par dana..pa flush

jel to ok?
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
dan 57 12/12

Jos 14 dana na životu, pa 2 dana mraka i idu pod nož

Neznam jel sam si utripao, ali vrhovi su samo 2 dana nakon doze meda postali puno tvrđi...na ovoj NLx domacica su kao kamen!

Trihome je teško prikazati sa mobitelom, ali poceli su poprimati pravilan oblik..sad izgledaju kao male gljive pod mikroskopom i boje su mlijeka vecina, nasao sam par crnih ali ima još i koji proziran.

sorry radi loših slika pod HPS, bar se malo vidi setup

Dodao sam i 2 neonke od 24w daylight, dodiruju donje vrhove...mislim da ne škodi

B7ExOMYl.jpg

Temperatura je idealnih 25C, lampa 400w mi je pocela treperit, vratio sam na 250w te sam ju spustio na 15 cm od vrhova..pretpostavljam da to nije loše, pošto stvarno ne osjecam nikakvu vrucinu na toj udaljenosti pod rukom... :watchplant:
također vent koji je postavljen na reflektor radi odlican posao...preporuke svima kad budu sklapali setup...mozda se gubi malo na refleksiji, ali zato smanjuje temp. oko lampe drastično...usudim se reci da bi mi bez tog venta, temperatura na toj visini bila 40C!
nEl283ml.jpg

okXRikEl.jpg

aUQhYTCl.jpg

LFJ9dVIl.jpg


:abducted:



EDIT: dao sam im 16ml na 2L vode plantele cvet zadnji put ipak...

neznam koliko ce jos gurat, ali po planu bi trebao za 4 dana flush, 10 dana bez icega, 2 dana mrak...

vec 2 stranice pricam kako cu ih flushat :rofl:


edit: upravo dobio ultimatum u kuci da u subotu moram skidat...

nadam se da ce bar malo radit.. :sad2:
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Kako mislis bar malo, to ce ubijat. :) Lijepo sve to izgleda , cestitam!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
smak420 je napisao(la):
edit: upravo dobio ultimatum u kuci da u subotu moram skidat...

dzaba si "krecio", onda ispiraj sto pre i ostavi ih da kuliraju do subote, ako ne mozes drugacije, npr. one druge subote ;)
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
haha bugi..eto opet sranja

danas ih moram micat radi x stvari i problema u kuci.

idu pod nož, box u šupu, trava najvjerojatnije u humus ili ako mi se dadne u shit.

Šteta...trudio se jesam, ali eto..imam jedno iskustvo više.

Jako mi je zao truda i volje koje sam ulozio u sve, pa eto tako završi...

Trava ce biti nekvalitetna, odvratna za pušenje, water curing mi nekako nema smisla, jer uzivam najvise u okusu i mirisu...tako da jbg


mozda na ljeto se cujemo....

hvala sto ste pratili dnevnik i pomogli mi da doguram do ovdje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ako tu ima nl u genetici to bi moralo da radi, osusi kako treba pa probaj, onda odluci sta ces dalje
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.165
258
somwhere over the rainbow
Bogeyman je napisao(la):
ako tu ima nl u genetici to bi moralo da radi, osusi kako treba pa probaj, onda odluci sta ces dalje
Hvala Bugi,

Jutro je bilo napeto, doma kenjaža i diktiranje autoriteta vlasnika stambenog prostora.

Harvest mora pasti na način da ih sad flusham...moguce nažicam 2 dana mraka negdje, drž te mi fige
Imam vremena do navecer za ugasit box. Znaci bit ce flush pa mrak. Eto ako ništa drugo idealan prostor za sušenje: Klima, ventilacija, mrak i izuzetno niska vlaga, čist.

sušio bi što polakše mogu, kjurao bi također dugo..mjesec i pol najmanje.

Nabavio sam za pušit pa nemam potrebe dugo dirat. Trihomi su jako milky...prozirnih nema ili ih ja nevidim.

bit ce im 44 dan cvjetanja...malo :(

Ako se promjeni do navece situacija, mozda ih mogu držat u obicnom ormaru stisnute nekako malo pod 70w i jednom neonkom od 24w :) javim vam svakako

malo krilo ormara u malom prostoru.. jedva saksije stanu :)

drž te mi fige

edit: u jednu ruku cak i pozitivno gledam sto cu mozda prvi put probat "milky" travu ;)

hvala Bugyu, Kali-u, Bassmanu itd na kratkim ali jasnim savjetima i primjerima, kako meni tako i ostalima..

;)
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Ako te šta tješi, iako će moj nadam se do kraja dogurat, bit će mu posljednje tu pod stolom, isto okolina u k... nadajmo se da će legala brzo doći i svima pomoći... mislio sam da apstiniram od slika danas u žalost što je tvoje prerano moralo ić, a slikao sam ih još ujutro prije, ali evo sad mi prošla zabrana, pa nadam se da neće smetat... al da neće pucat to ne brini, ja danas u podne pokurio lišće od jedne manje koja je bila u 25 danu negdje cvjetanja i melje me još :) nadam se da ćeš uskoro opet moći sadit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.