Moj prvi grow (WW)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
Ovo ti je prvi grow?

Hm, imas talenta ocito...

Vidi se da su ti curke zahvalne na idealnim uvjetima koje si pruzio.
 
06.12.2007
26
1
0
44
Hehe, nije loše za njuba, a :eyebrows:?
Da budem iskren, nije to neka teška znanost, skoro sve sam naučio tu, jedino sam opremu masno platio i nije mi žao, toliko bi kroz godinu ostavio kod smrdljivih dilera i pušio bi smeće... Još mi samo fali neki prigušeni a moćni vent. Jedino mi je žao šta sam koristio kemijska gnojiva (Hesi), da sad krećem obavezno bi stavio neko organsko.
 
06.12.2007
26
1
0
44
46. dan 12/12

:icon_cry: Tuga i jad u mom boxu, udovice više nisu djevice, pojavio se herminator kojeg nisam ni skužio na vrijeme, sakrio jaja ispod ženskih cvjetova i oprašio sve. Katastrofa. Samo se nadam da se neće još jaja pojavit i napravit još gore, neću ga sad izbacivat kad je već napravio štetu i kad je tako blizu berbe, ide do kraja i prvog ću ga popušit mamu mu...

Inače ubrao sam jedan cvjetić s najviše smeđih dlaka, nisam više mogao izdržat, a i čitao sam negdje da neki namjerno poberu rano, iako je slabija, dok se THC još ne počne raspadati na CBD pa nema onaj zakucavajući efekt. Dim je imao gadan aftertaste, ali olakotna okolnost je šta sam dan prije pognojio i nabrzinu posušio kraj kalorifera, valjda će bit bolje kad bude sve kako treba.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Dobro pa je pred kraj cvjetanja, ali opet šteta...
koliko si ih još mislio držati?
Ako si nedavno gnojio počni polako sa običnom vodom i to bi bilo to...slikice ako nije problem ;)

:maryjane:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
A čuj,nema veze šta,gledaj s pozitivne strane....
Imat ćeš sjemenke dobre,i računaj da bez obzira što će hedovi bit sa sjemenkama,bit će
fantastični,sigurno bolji od bilo čega što možeš nabavit na ulici....:ninja:
 
06.12.2007
26
1
0
44
@ gloss
Planirao sam 8-9 tjedana, kako koju znači za 10tak dana prva berba. Zadnje gnojenje je bilo prije 5 dana i više nisam ni mislio, sad samo voda. Slike ću pred berbu, nedavno sam stavio neke i nema velikih promjena pa da se ne ponavljam. Inače mi se nekako mali cvjetovi čine, prema slikama koje sam vidio na netu kak to nekima izgleda, ali bar ih je puno.

@ choki
Ma i gledam pozitivno, neće se ništa bacit i vjerujem da će bit fini dim, al ipak sam malo razočaran kad me već dosad služila sreća i sve je super išlo i očekujem 100% žemskinje, kad vidim jaja. To ih je sigurno zli zec sakrio pod žbunje pred uskrs :icon_biggrin:
 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
sigurno da je moglo i bolje, ali s obzirom da ti je prvi grow, mislim da trebas biti i te kako zadovoljan
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Uf, zaeb, steta grow ti je extra!

Ma nema veze za sjemenje, kad se sjetim kakve sve sjemenjare dobijes na ulici.. par komada nece nikom naskoditi.. a imas i za saditi dobre genetike dalje... sam nastavi tako i info nas do kraja, inace svaka ti cast na growu, nub si za 5!
 
06.12.2007
26
1
0
44
Situacija u boxu: 1 hermić, koji je ujedno najviša i najzelenija biljka će izgleda prvi pod nož, ima najviše smeđih dlaka i najmanje cvjetove još k tome pune sjemenki. Koliko vidim šteta na ostale 4 biljke nije prevelika, tj ne vidim puno sjemenki, tu i tamo koja, a vjerojatno ću im dati još 2 tjedna (sad je prošlo 7tj 12/12) ispiranja i sazrijevanja.
E sad, treba mi par savjeta - cvjetovi na donjim granama do kojih ne dolazi svjetlo su skroz mali i imaju samo bijele dlake, dok su ovi pri vrhu već dosta smeđi, i kad oni gore budu spremni za berbu, ovi dole još neće biti, jel ok da njih sad porežem tako da se sva energija usmjeri na ove gore, ili šta..?
Ovog hermija sam već fino izmasakrirao, odrezao 2 grane na kojima je bilo dosta muških prašnika, i uzimam zrele cvjetove sa gornjih grana (da imam nešta dok ostatak ne bude spreman), gore su >50% smeđi, dolje bijeli. Mislio sam ga izbacit već van, 2 dana mraka i na sušenje, ali radije bi ga pustio još malo da bude gotov kako treba, jedino se bojim da još ne opraši ostale, šta kažete?
Od ovih nezrelih cvjetova punih sjemenki šta sam odrezao sam mislio napravit hash ulje, žao mi ih je bacit kad su tako ljepljivi i puni trichoma, samo neznam jel ih za to moram posušiti, i ako da jel može nabrzinu, ili što duže to bolje? Inače nisam mogao vjerovat kako cvijet posušen u mikrovalci nema skoro nikakav efekt, dok nisam pročitao da im se potencija lagano gradi sušenjem i curanjem, mislio sam da je to samo zbog okusa. Jel onda za ulje isto moraju biti lagano sušeni listovi i nezreli cvjetovi?


Slike sutra

Pozdrav:sun2:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
sta se tice ovih donjih manje razvijenih budova ..... kad ti svi ostali vecinom budu spremni

cepni ih .... pusti da se i ovi donji jos razviju i onda cepni i njih :)

u biti bas obrnuto od onog sta si rekao :p

ne moras ti biljku odjednom harvestirati .

pozz
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Mozes si napravit i hash od ovog kaj si mislio bacit.. makar i ulje je top!

Aj sretno dalje s uzgojem!

PEACE

EDIT
evo
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Brus aj budi fin pa izbrisi post sta si gore napisao..
Takve rasprave nisu za javni dio foruma.

edit:

thx:)
 
17.02.2008
12
0
0
45
I ja se pridružujem svim mogućim čestitkama.
Vrlo lijepo, dobar dimić će biti najveća nagrada za tvoj uloženi trud...

Pozz
 
27.01.2008
24
0
0
33
ej alo prvi ti je put i to sa WW radiš.Brate trebaš biti ponosan na sebe...usput avatar ti je predobar Fear and Loathing in Las Vegas:sun2::hippy:

 
06.12.2007
26
1
0
44
:prof10:

Došli su i ti dani, sutra će biti 9tj na 12/12, i dvije su već van boxa, na 2 dana mraka i onda pod nož. Jedna je onaj hermić, i na toj je najmanje mesa, nju pobirem pomalo već 10 dana.
Ovo su slike druge, koja je neka srednja šta se tiče uroda (visoka je oko metar):



dvije najbolje tek dolaze, treba im još koji dan.

Samo me brine jedna stvar... Do sad sam probao hermija i ovu na slici, vrh sa većinom smeđim dlakama (70-80%) sušen 2-3 dana na zraku i onda u staklenci uz luftanja još 5 dana. Zasad još nemaju onaj pravi miris, ali nazire se lagano, okus nije baš neki, ali i tome se nadam, ovi semplovi nisu bili od dovoljno isprane biljke i nisu još skroz curani. Ali najveći problem je što je efekt skoro nikakav!!! Ok nije baš nikakav, ali daleko od očekivanog, baš sam nedavno imao priliku probati neki profi grow nepoznate sorte (ujedno jedna od najjacih koju sam ikad duvao, a bio sam u amsterdamu), i to je razlika nebo i zemlja! Od tog stavim puno manje u pljugu, i prva dva dima me tako sataru da ju moram ugasit, i tako palit svaka dva dima. Ovo moje jedva osjetim, samo gadan okus. Hoće to bit šta bolje kad se još upaca u staklenki? Inače su vrhovi masni ljepljivi, puni bijelih trichoma i super izgledaju. Ne znam, jednostavno nisam zadovoljan kvalitetom, a i količina je podbacila očekivanja (ali to je manji problem)...
Slike ovih drugi za koji dan, kad ih izbacim iz boxa.

:sun2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ne brini postajat će to sve bolje i bolje kad se dobro
osuši i šta se duže cura.Meni je bila ista stvar kod prvog growa,
3 mjeseca zaebancije i idem prvi put probat kad ono nije baš to to
al došlo je sve na svoje za nekih 2 tjedna.
Super su ti biljke ispale :thumb:.Bravo

E i daj reci od kojeg su seedbanka ww-ovi?
 
06.12.2007
26
1
0
44
NoTrippin je napisao(la):
Ne brini postajat će to sve bolje i bolje kad se dobro
osuši i šta se duže cura.Meni je bila ista stvar kod prvog growa,
3 mjeseca zaebancije i idem prvi put probat kad ono nije baš to to
al došlo je sve na svoje za nekih 2 tjedna.
Super su ti biljke ispale :thumb:.Bravo

E i daj reci od kojeg su seedbanka ww-ovi?


Ma tome se i nadam da će bit bolje, ali brine me preblag efekt...
Dutch passion su sjemenke, feminizirane
 

KaraJack

Aktivan Član
Gonzo, svaka čast na strpljenju i ful mi je žaop za hermić ali eto to ti je genetika hebiga.. To za Dutch passion sam čuo da u zadnje vrijeme imaju frku sa fam. sem. Ali ništa strašno budi sretan da nisi od Green House fem. sem. uzeo jer njih ww je jak sjeban u genetici i radi ful hermić..

Sad se naduvaj ko mazga, noge na stol i uživaj kao Jack :::::)))
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
pridružujem se čestitkama ostalih na forumu i pohvaljujem teoriju "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari " - na opremu mislim ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.