Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
cekajte malo,covjek pitao kad moze ubrat biljke, ja spomenuo gusjenice koje se inace pojavljuju pocetkom 10 mj. znaci 10-15 dana prije zavrsetka cvatnje kod vecine sorta, outdoor jel?
imas do gusjenica ohohoho,sorry sto sam ih spomenuo. samo furaj dalje po starom .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne znam o cemu pricas (uz to sto si me citirao), tako da ne mislim nista dok ne razjasnimo kakav peterac i kakav vrh imaju veze sa bio pesticidima ciji sam link postavio.
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
PowerSeed je napisao(la):
ne znam o cemu pricas (uz to sto si me citirao), tako da ne mislim nista dok ne razjasnimo kakav peterac i kakav vrh imaju veze sa bio pesticidima ciji sam link postavio.
Ma nema veze sa pesticidima, nego drug mi govori da trebam sjec one listove 2centa od stabljike, kao listovi vuku hranu, tako cu povecati urod i kao trebam je osjec na vrhu :S e sad meni zvuci glupo da to sjecem :S pa sta ti kazes na to
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nije glupo seci (topping) biljku al je na tebi da li to hoces, moze a ne mora... sto se tice listova, obnovi gradivo iz osnovne skole i priseti se koja im je funkcija, pa onda razmisli da li da ih uklanjas il ne
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
PowerSeed je napisao(la):
nije glupo seci (topping) biljku al je na tebi da li to hoces, moze a ne mora... sto se tice listova, obnovi gradivo iz osnovne skole i priseti se koja im je funkcija, pa onda razmisli da li da ih uklanjas il ne
Pa znam da se biljka hrani preko listove, ftosinteza i to :S , al mi nekako bi glupo od njeg sto tak veli :D hvala prijatelju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nisi ti kriv ako on glupo prica niti moras svakog slusati, bitno je da znas funkciju i da ti je jasno da se listovi ne skidaju, sem kad bas pozute i kad ih vec sama biljka odbacuje
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
PowerSeed je napisao(la):
nisi ti kriv ako on glupo prica niti moras svakog slusati, bitno je da znas funkciju i da ti je jasno da se listovi ne skidaju, sem kad bas pozute i kad ih vec sama biljka odbacuje
Prijatelju evo me bas sa sajta, pa me brine na nekim biljkama zadnji listovi se suse i na velikim listovima pojavile su se rupice kao da ih nesto jede, molim te pomozi sta je i kako je, ja kontam da fali vode posto ovdje zeze evo neko vrijeme, a nisam zalio ima 2 sedmice i da li su napali neki insekti listove?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
za sledece ovakvo pitanje idu negativni bodovi i opomena, imas temu, odi si i pogledaj, ne mogu svakom novom clanu ponaosob objasnjavati i prepricavati nesto sto moze naci na forumu, nije mi to funkcija kao moderatoru... al davanje opomena jeste :)

PowerSeed je napisao(la):
..., daj se vrati na temu o prepoznavanju pola i malo pazljivije prostudiraj...
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Mozda opet glupo pitanje, al zanima me da li je sve ok s jednom od mojih biljki stabljika je ljubicasta bukvalno i lisce je bas tamnije mnogo nego kod drugih ? jel sve ok ?
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Vako Power Seed me isprepadao s ovim opomenama, ne bih volio da budem banovan :)

Citao sam ovih dana dosta po forumu, tako da sam bio u obilasku, zalio i kako sam ih pregledao po meni su sve zenke ono iz stabljike kao po dvije dlake izlaze bijele, a tako i na vrhovima bas ima mnogo toga, a na slikama na forumu sam vidio preflower i sig sam da je to to, tako da mslm da je mojih 14 komada haman sve zenke, al sacekat cu uglavnom jos neko vrijeme, pa cu slikat pa da vi to vidite...Poprasio sam sve neopitroidom, nadam se da se s tim ne moze pretjerati, biljke mi se bijele :D

Uglavnom sto me zanima jeste, sada kad su pocele cvjetati, sta sad ?
Gnojivo? Koliko cesto treba zaljevati ? I da li ima nesto posebno na sto trebam obratit paznju ?

Hvala na pomoci svima :)

P.S