Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
amarildo je napisao(la):
Vako Power Seed me isprepadao s ovim opomenama, ne bih volio da budem banovan :)
. . .
Uglavnom sto me zanima jeste, sada kad su pocele cvjetati, sta sad ?
Gnojivo? Koliko cesto treba zaljevati ? I da li ima nesto posebno na sto trebam obratit paznju ?
uzmes tecno djubrivo za cvetanje, procitas sta pise na uputstvu i drzis se toga za pocetak, pustis biljke da cvetaju i to ti je pod sta sad, nikakva filozofija :)
daleko si od bana ali vodi racuna sta i gde pises pa nece biti ni opomena, trenutno stanje je:"Nema opomena za prikaz." ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amarildo
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Na daljini oko 300m od mojih biljki parkiran mercedes 190, stoji tu vec 3 dana, dobio sam informaciju :\
Malo mi za policiju to ofirno, a neznam ko bi mogo na toj zabiti da ostavi auto :S
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
tema prebacena, jeste za cvetanje, ne prelazi preporucenu dozu dok ne vidis kako biljke reaguju, neke mogu vise, nekima treba manje, to moras sam napipati
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Dnevnik update http://pokit.org/get/?547809fca0bc4ec6cb8111cf21f98ed9.jpg uskoro jos slicica :) sta mislite 2.20m visina :)

Ovako imam jos jednu samo manju otprilike 1.70m, a ostale su dale znakove cvjetanja da su zenke, ali ni blizu ovako tek su one dlacice po njoj, al ni blizu kao ova, ovdje kako vidim veceras ce bit kise, i najavljuju citavu sedmicu kisovitu, pa sam mislio da ne idem jedno mjesec dana u obilazak, da ne riskiram sta vi mislite ?
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Bogeyman je napisao(la):
naravno da nema neke velike potrebe, kuliraj malo :)
Evo mene nakon nekog vremena, dugo nisam isao na sajt, sve je ok, osim sto se na jednoj biljci pojavila jaja i to prasi iz njih haha :) koliko sam proucio to je onaj hermafrodit? Sad sto me zanima nisam ga otkinuo i bacio, da li on moze oprasitit ostale biljke ? I ako ih oprasi da li samo gubim na kolicini vutre, ili se svi zenski cvjetovi pretvore u sjeme i ne ostane mi nista, mozes mi oko tog malo pojasnit ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
100% oprasuje sve oko sebe, dobices vrhove pune semena, bude za zapaliti, ali na zalost semena ko blata npr. evo par jos nezrelih vrhica koji su na divlje bili opraseni

vxg412.jpg