Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Pa planirao sam kad budu imale oko 15-ak dana.
Ova najveca imaja 11 dana a ova druga 10 a one male po 8 9 dana nzn tacno. Pa otprilike za 4 do 5 dana pale na sajt
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
sad gledam prognozu za narednih par dana , ne ide ti na ruku vreme nikako ...
Jel mozes nekako da se izakcijas i kupis bar 2 CFL-ke od 6400k ?

Imas jeftine sijalice od 25W sa obicnim e27 grlom ,kapiram da imas neku stonu lampu kuci pa da im das koliko-toliko svetla dok ne krenes na out .
Posle toga ti ostaju sijalice , nece propasti sigurno ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Znam gledam i ja i tugujem :( sve se tesom ma razvedri ce se :D znas kako ja ih drzim na prozoru sa. zatvorenom zavesom posto je bela spolja a ne propusta svetlo pa se svetlost odbija kolko tolko a ako se ne razvedri u toku sledecih 2 do 3 eventualno 4 kupujem sijalice definitivno :D i taman da dodam ova se opravlja ivadio sam je iz saksije i tutnuo u dvoriste cisto onako i gle cuda. posle 2 do 3 dana se kolko tolko oporavila ovi pocetni su zakrzljali malo al reckavi pice jestee minijaturna al barem ide :D
http://m.imgur.com/LDqO9Wj ovoje stara slika
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Pa videcu ako se stvari ne razvedri sta se mora mora se :)
P.S. Kako je moguce da listovi mirisu vec sad ova jedna mirise nekako slatko dok ova druga mirise na dzidzu onu sto kad je pomirises stipa za pluca :icon_lol: to popravilo se vreme u subotu 19 C a sve nadalje preko 22C u subotu ide u zemlju koliko puta nedeljno trebam u autu da je zalivam znam da trebam to sa vremenskim prilikama da uskladim al naprimer kad nebi bilo kise
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
da li govoris o nocnim ili dnevnim temp. pravo vreme za napolje je peti mesec, do tada sve ce mirovati i kilaviti, zaboravljate da su nocne temp. jos uvek oko 5~6C a oko 20.04. najavljuju i 2~3C, uz to najbitniji momenat je da je zemlja jos hladna, a to je jako bitan faktor za razvoj biljke, to sto ces je zasaditi prekosutra napolje je isto kao da si je zasadio pre 3 il 5 dana, al ako nemas uslova za unutra, nosi napolje pa nek kuliraju dok se ne ugreje kako treba
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ok Power ma mogu ja unutra ni repa nisu problem al sta matoroj da kazem kakve biljke to gajim i ovako sere po ceo dan kako joj je zemlja po celoj kuci :D a pre 5 dana me pitala ti to gajis marihuanu u kucu a ja u komu izvukao sam se tako sto sam rekao da je nana al posle kad poraste nemam izgovor pa zato znaci ja ako je sad posadim ona ce cekati 5 mesec ok meni nece smetati sve dok je njoj ok :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nosi onda iz kuce da ne pravis sebi problema, nije keva luda da ne zna kakav miris ima nana, trebao si odvaliti da je korijander il nesto manje poznato :) ja ne znam iz kog si dela balkana, mozda ona napolju krene i ranije, al u maju bi trebala sigurno i ozbiljnije da raste
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Sto je najludje dosla je jos kad je bila mala biljka i rekla ma ovo ti je to. 100% mada razumem sto zna. ona ne pusi al cale mi se razvaljivao i dosta jos dok sam bio klonac ocuh mi je govorio ma opusti se nije ni prvi ni poslednji put :D (kad sam dosao prepusen kucisa 16 godina) nezaboravno pa ma znam za miris prvo mi palo napamet ;) uze ona protrlja listove pomirisa i kaze mirise na marihuanu ja sam se usro reko u komunalnu ce da me odvede al iskulirala me verovatno da vidi dokle mislom da je zajebavam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ljudi planiram da radim LST sta mislite dali je to pametno razmisljao sam o crop-ovanju al ipak necu

P.S. sutra ide na sajt :D samo da je ne napadnu male napasti ;)
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Nađi neko mjesto vani i zagrni zemljom do manjih listova,one so taman za van,time ćeš rješit i starce a tako i biljoze,naposljetku svaku propisno zali,nestavljaj nikakvu prihranu dok malo neojaćaju stabljike,a kad dođe vrijeme za eventualno topiranje i ostale stvari radi to opušteno u hodu kako bi rekli.!!Poslikaš i okaćiš slike a komentare tražiš akako bi eventualno nailazio na probleme potraži mentora oni će ti pomoći!eto toliko pozz, :snupi: