Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Hvalati smokey :) tuga nalepsa krenula nesto da umire dal da joj dam nutritive za vegetaciju?

P.S. Stizu slike za koji dan trebalo je danas al baterija me sjebala :(
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nemoj im nista dodavat, svega imaju dovoljno .
vode imaju previse al to nije do tebe, priroda kriva.jednostavno ih pusti . ak se izbore,super,ako ne, sta se moze.
da je brendirano(skupo placeno) sjeme isplatilo bi se riskirat dobijanje prehlade,gripe itd.,ovako...
bitno da smo vidjeli da si biljke vrhunski odradio do presadjivanja. nadam se da si zapamtio redosljed pa mirne duse pocnes ispocetka za nekih 15 dana.
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Hvala sharp sve sam popamtio jedva cekam verovatno cu nove na klijanje pa da picim dalje ovu su izgleda bube napale :( al sta cu mozda je naprskam necim ako imam kuci ako ne pusticu prirodu da uradi svoje ;) jedna je ne napadnuta super izgleda slike stizu danas il sutra ;)
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Jebote 3 put pisem post umrecu :D
pa ovako nisam bio vec par dana jer sam navatao 3 krpelja u 2 dana :( idem sutra oko 4 5 ujutru pre proslave prvog maja sa ortacima pa stize svezi update jednoj je stablo postalo braonkasto dok drugu su napale vasi jbg hednu je puz il muva urnisao u bukvalnom smislu reci a trecu nisam gledao zbog krpelja nisam hteo da se zavlacim evo neke starie slike koje nisam postao valjda ;)
http://m.imgur.com/CIdQWg6
http://m.imgur.com/GHM6vIr
bio je mrak pa se nevidi bas najbolje
ovo je slikano 24.04 sutra stizu nove slicice
 

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Vidi one trakice za mrave u nekom od centara koji imaju vrtne odjele. ima svakakvih stvari protiv mrava i ostalih nametnika.
Sretan grow.
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Nista strasno oporavit ce se one sad brzo dolazi lepo vreme :) Samo napred!

Btw!Esi li kopo ti rupe i dodavao kupljenu zemlju ili si direktno samo presadio na sajt?Posto mi izgleda ko da si samo presadio bez ikakvih dodatka