Moj prvi outdoor grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.03.2014
25
3
0
Pozdrav svima, prije nekih 2 mjeseca sam otvorio bio dnevnik, i stvarno sam radio takve pogreške da je to rezultiralo zatvaranjem tog istog dnevnika. Usprkos tome nisam se dao smesti, i ta jadna biljčica je do danas preživjela. Više manje mi je sve jasno, u biljku doslovno ne ulažem ništa, nikakva gnjojiva, nikakva kupovna zemlja, sve šta sam imao kod kuće sam iskoristio i jedino što radim je to da je zaljevam svako par dana. No, samo me jedna stvar muči, zato sam i otvorio ovu temu.

Da li je ovaj pitar u kojem se biljka trenutno nalazi dovoljan za do kraja grow-a, tj. je li ovo dovoljna količina zemlje?

18.5 Slikano:
2s9a8gw.jpg

hs3q5e.jpg




21.5 Slikano:
2hdwuj8.jpg

161aix.jpg





Osim toga, svaki savjet te mišljenje o ovoj biljci je dobrodošao. :)
 
11.03.2014
25
3
0
Hmm, nemam gdje sa njom, a da je stavim u zemlju neće ići jer je ovo sami kamenjar.
PowerSeed, iskreno nemam ti pojma ovo sam našao u garaži pa rekoh da probam.

Znači nema apsolutno nikakve šanse da ova biljka preživi u ovom pitaru do kraja growa?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ima, samo kolika posuda toliki u urod, i moraces djubriti jer ce popapati sve iz zemlje, i cesce zalivati kad uprzi tokom leta...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
kramp u ruke i vadi kamenje, iskopas si dovoljno veliku rupu i napunis kupovnom zemljom, tu presadis biljku (sa zemljom iz posude) i zalijes i to je to,,sigurno ce biti bolja a i tebi lakse za uzgojiti je nego u toj maloj posudi..sretno
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
kad se zemlja malo osusi npr. prije nego ih zalijes, stavis stabljiku lagano izmedu 2 prsta i okrenes posudu naopako, ako ne izade odma onda lagano lupi po dnu, i to je to,,malo bzvz opisano al valjda ces skontati :)
 
11.03.2014
25
3
0
Aj hvala ti puno, vidjet ću sad kad uvatim vremena pa ću pokušati.
:vb_wave:

Molim admina da ne zatvara temu, postavljat cu pitanja ako mi nije ništa jasno, ako nije problem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
Najbolje da presadis kad je zemlja suha.. Staviš ruku na zemlju i biljku između 2 prsta i okreneš naopačke, istreseš ju van i zajedno s tom zemljom staviš u novu zemlju ;)

Edit: Jebga, nisam vidio da ti je tarzan napisao :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa druze ako se bas toliko bojis presadjivanja imas u grow shopovima saksije za presadjivanje,koje su mekse pa lepo iseces je skalperom tu saksiju i izvadis bez problema..a nisu ni skupe..tako da znas za drugi put ako ti bude trebalo..a ovo ostalo kako i sta treba da uradis tu ti je lepo objasnio frend Tarzi...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
11.03.2014
25
3
0
Pozdrav svima, odlučio sam ipak je ostaviti u pitaru jer nemam vremena.
Biljka izgleda obješena ne slikama, sad ne znam je li to zbog toga što sam je prvi put vidio preko noći, ili jer nije dobila vodu nekoliko dana zbog mog manjka vremena. Izgleda i na jednoj od slika malo požutjela ali nije, slika je ispala takva zbog blica od mobitela.

Također imam pitanje, da li se na račun ovih slika ispod može odrediti spol, ili je još prerano za to?


4.6 Slikano:
2s7exs2.jpg

2zhgt5g.jpg

nbrfxk.jpg

nwwk0l.jpg



Savjeti dobrodošli kao i uvijek :)
P.S Na prvoj slici desno se vide kristalići
:dada
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ne vidi se spol,,,, pa di ste svi toliko pozurili ne ide nista preko noci jbg, ajmo malo se citanja uhvatite,, ako nesto radis onda radi kako spada, jel ti tesko otici na temu muska/zenska biljka pa vidjeti kako koja izgleda i odrediti jel se vidi spol ili ne, na forumu sve pise i ako vas stvarno zanima ovaj hobi onda ne budite lijeni i informirajte se, pa nije ovo raketna znanost...

spol ces vidjeti otp. oko 7.-8. mjeseca

evo prolistaj tu koju temu vjeruj puno ce ti lakse biti :) https://vutra.org/forum/25-vanjsko-uzgajanje/

i ne zamjeri nista, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ne kuzim zakaj je tak tesko iskopat rupu i premjestit to u zemlju??? pa nemas 10 biljaka da moras kopat 5 dana. vjerujem da nije tesko iskopat rupu pa ak nista barem velicine ove tegle da prebacis zajedno sa ovom zemljom u kojoj je. korijen ce vec naci put u dubinu i bit ce bolje nego u ovome kak god okrenes. Ova tegla je pre mala za tak visoku biljku, mogo si barem topirati. znam da je kamenjar al rupu 20x20x20 iskopam u mramoru sa djepnim nozicem ako treba za 1h.