Moja prva biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2016
54
211
33
85
Pa u vodicima kaže da biljke imaju hrane za dve nedelje u zemlji za dve nedelje, a od kad sam ih posadio je proslo tri.. Biljke su male jer je regularno seme, ne radimo svi automatike.. I ne trpam previša, stavio sam pola doza na litar vode i zalio dve biljke sa tim litrom vode, nisam znao da je to trpanje... Po tebi bi svi trebali svi isto da radimo, ne bi smeli da napravimo ni jednu gresku, pa nisam se rodio da sve znam, naucicu vremenom i zaobidji moj dnevnik, ne svidja mi se tvoj stav. Hvala
 
11.04.2016
54
211
33
85
Pa kako mi se čini automatici brze rastu, i brze cvetaju.. Tako da bi za ovih 21 dan već procvetali, kako mi se čini.... Pa mi je logicno da bi trebalo biti veći, mada ne znam.. Mislio sam veći do sada, a ne do kraja growa.. Volim da čujem savet, al ne da me ljudi omalazavaju, zato sto sam pocetnik i ne znam.. Pozz
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Mnogo si arogantan druze. Divim se ljudima s foruma koji i dalje pokusavaju da ti pomognu. Da se mn pita ne bi ti niko nista pomogao, promijeni stav, neces daleko tako :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran
19.04.2016
95
67
18
Druze realno je da si pogreshio i malo istresirao biljku tako da ona malo sad stagnira... guraj lepo i lagano i bice tu neshto, samo slushaj savete shta ti iskusni kazu oni od toga nemaju nishta sem da im bude drago shto su nekom pomogli!!!
ja bih recimo batalio djubrenje josh neko vreme.........
jer nije isto kad kazu da u zemlji ima hrane za dve nedelje a tvoja biljka s pocetka nemoze jesti isto kao neka biljka koja je u vec malo jacoj vege fazi... ja to nebih djubrio prvi mesec uopshte!!!
gledao bih da je izbacim napolje na sunce kad god mogu i obavezno ako mozesh kontrolishi PH vrednosti! srecno do kraja!!!
 
11.04.2016
54
211
33
85
Nek obrise neko od administratora ovaj dnevnik, hvala unapred, nisam ja za ovo.. Bacio sam biljke, necu vise da se bavim ovim. Hvala na razumevanju.