Moje domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0

evo ovo su sve na početku

ovo mi je najdraža biljćica

evo a ovo je jedna u zemlji,nisam htio sve slikat,jer su sve tu negdje
Ispričavam se još jednom što nisam stavio kad sam reko,nije ih htjelo učitat,hvala power šta si mi dao onaj link,nisam ga mogo nać,jučer sam lišće vrbe i cvjetova vrbe nabro,pa ću ih danas stavit u vodu,i dodat ću kopriva,i mrvicu zečjeg izmeta,pa ću sa tim idući tjedan zalit,i stavit bakrenu zicu okolo da mi ih puzevi ne pojedu..
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
ma dobre su zasad,pogotovo ova koja jos nije presadjena u zemlju,al sutra bi I ona mogla van..,da stavlja se bakrena zica,necu previse komplicirat,I ic na to mjesto,bio sam 2 dana zaredom bezveze,sad u subotu idem malo prekopat,zalijat,pa vam javim ima li sta novoga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baklja

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0

Ljudi evo malo slikica,malo su narasle,al nije bilo baš sunca,kad bi se mogla ova biljka topirati?

Evo jedne vani biljčice,slika je od prošlog tjedna,polako napreduju,išo sam zaljevat jednom,jer svako malo kiša pada,idući tjedan kažu sunce pa pred kraj neke nove slikice,da vidite kako uspjevaju,i jel mi možete reć odprilike kolko još treba da bi mogo ih pognojit sa zečjim govnom i koprivom?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
Ljudi,bio sam jucer na sajtu,i samo su 3 zdrave biljke opstale,2su pocele zutit,a 3su mi puzevi unistili,al sam stavio jos jednu turu sjemenki,za sad ce bit u boxu,rupe su pripremljene,sad samo da bolje vrijeme dodje
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Margarin moj savjet ti je da kad presadujes da odmah stavis bakrenu zicu,sol,pepeo sta vec imas u namjeri. Ovako kad presadis biljke i ne osiguras im zastitu tesko da ce izdrzati u prirodi.
 

Gagiba

Aktivan Član
Nije ova godina bila za rano sađenje. Sredinom maja ti njih pobodi i nema sekiracije. Do tada će da taman da ojačaju koliko treba.
Što se tiče topiranja ja nisam neki pristalica te vrste intervencije na biljkama, naročito u prirodnom okruženju. Eventualno neki LST kasnije ako baš preti da preraste okolinu... :)

Ali ako želiš, posle trećeg para reckavih listića možeš već da počneš sa kidanjem i zakidanjem.
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
E nista ni od ovih 3,jer rijeka mi izasla van i biljcice su mi pod vodom,sutra dolazim doma,i odma idu proklijale menkice u zemlju pa u box
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
Evo ljudi malo slikica,2 biljke sam uspio spasit,a još 4 sam posadio i danas sam ih presadio,imaju jako mali korijen,sad će bit u teglicama jedno mjesec dana dok sunce ne izađe,nadam se da će se sad oporavit
evo u ovakvim su češicama bile,i kako se korijen razvio mogle bi bit još mjesec dana u njima




Jel imate koji savjet kako da im ubrzam rast,i što mislite jel će se oporavit,i maknut ovo žutilo sa listova?,sad će bit tjedan dana u ovom improviziranom boxu,pa idu opet van na sunce,pa bi htio da se oporave do tad,kroz 2-3 dana ću ih 2 put pognojit sa otopinom koprive i zečjeg govna,pa ćemo vidjet oće li im šta pomoć