Moje lepotice sa ulice - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Preterao sam oko širine rupa. Razmišljao sam da dodam neku kupovnu zemlju da popuni rupe do vrha. Sledeći put ću kopati uže a dublje rupe.

ništa nisi pretjero s širinom rupa,koliko je meni poznato moje grane u korijenu se šire i više od 50 cm,a u dubinu nisu prošle godine išle svega cc 25 cm.samo da naglasim da su s takvim korijenima išle u zrak više od 3m.
tvoje su u stadiju cvijetanja i najjeftinija ti je varijanta da uzmeš 10kg psenice po ogucnosti friske,ovogodišnje,stavis u bačvu od 50 l,odlozis na sunčano mijesto i mijesas svaki dan idućih 7-10 dana,tada bi trebala da uzvrije,znaci da ti se pojavi pijena,omijerom 1:5 mijesas s vodom i zaljevasoo svoje simpatije svaki put u fazi cvijetanja.
što se tiče musica kupi si PITROID SPIRALE inače svijez miris CITRONELLE,koštaju 1,5 eur.
stavis spiralu rano ujutro,zapalis je i gori ti nekoliko sati,u kutiji ti je 10 kom.
ponovis to 2-3 x dok ne potresa gamad koja ti smeta,a najvijerovatnije ih ima zbog stajskog djubriva.
fine su ti domaćice al može to i puno bolje :)
moje preporuke su ti kad krene cvat s svake kidaj naglim pokretom dole-desno 10% najvećih listova,pogotovo onih žutih što imas.
SRETNO do kraja...
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Hvala na savetima, kritikama, pohvalama... :)

Trenutno ih zalivam samo vodom i na svakih 7 dana plantela list. Mislim da će biti dobrog dima. Požar od juče mi je odneo jako lepe biljke, ali šta da se radi, idem dalje. Nadam se dobrom dimu. ;)

Ovo su ostatci od lepotica koje su izgorele juče u požaru...



Ali ne znam šta mogu da očekujem od hedova koji nisu zreli... Nego čisto da se ne baci, šteta je. Glavno će doći kad ostale lepotice koje su preživele budu zrele i spremne za harvest. ;)
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Smoke report: Ova džidža što sam je poskidao posle onog strašnog požara. udara u glavu. Ima High, blagi stond, i seče grlo kao blesava i oseća se prijatan miris. Mogu da zamislim samo kakva će biti ova što je opstala za 2 meseca. :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MornarPopaj

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nice, samo ti neke izgledaju ko da si pretjerao sa gnojivom.
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
@No Joke

Burazeru nisam ih pregnojio, imao sam požar u blizini sajta i uhvatilo mi je i biljoze. Ali šta da se radi, šta je tu je, bitno da nisu sve izgorele. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Gde je smoke report od ovoga na kraju, koliko si na kraju izvukao i tako to? Pošto vidim da si napisao samo smoke report za one gore što si skupio koje su izgorele. :popworm:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.