Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo mene opet!
Posto mi vrag ne da mira svakodnevno trazim opremu po svom gradu... Naravno da bijelo-crnu foliju ne mogu nigdje u ducanu naci da se poj****.
Ali, evo, naletio sam u ducanu e-kupi (informaticka oprema) na jedan odlican ventilator. Koji sa sobom u paketu donosi i regulator okretaja... Pa ako ce ovo nekome biti od koristi, ja sam ga kupio. 80mm je, bijeli s 3 krila. Kosta samo 30kn.
evo i slika: http://www.newegg.com/Product/Image...Description=SILVERSTONE RL-FM81 80mm Case Fan

sorry na prevelikom linku, ne da mi se skidat sliku i stavljat na imageshack.

Pozz!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Naravno da je od koristi ;) Nisam ni znao da proizvode uopce ovakvo neshto, moji ventovi su na 12V i pušu kao da su na sjevernom polu :D

Samo da nesto velim posto sam ga isprobao! Na najvecoj brzini je bucan ko turbina od aviona, ali puse bolje od ventilatora za hladjenje prostorija... :)) ma salim se, ali da je bucan je, ali kad ga se stavi na najmanju, isto dosta puse i tih je...
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
nisam znao gde da svrstam ovo pitanje pa sam stavio ovde. da li je ko nabavljao hesijev program od firme *********** iz beograda, i da li oni imaju original hesi ili je neki laznjak u pitanju?
 
14.03.2011
23
7
0
41
da pridonesem:
Zagreb: metalizirano sjenilo - 20kn, Martićeva 10

nego, trebao bih komad pleksiglasa, tankog. cca 30x30cm
di da to nabavim?
hvala i pozz
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
kad smo vec kod sponzora..jel nam growshop alien jos uvijek sponzor,jer vidim da su maknuti svi linkovi od njega i nitko vise ne stavlja njihove linkove,
a jako su dobar shop.??
 
19.12.2010
42
8
0
33
VARAŽDIN - sve osim materijala za izradu možete nabavit u krugu od 200 m.
Smart Snail- Preko puta baltazara u Gajevoj, kod lavre. Šator, HPS, mislim da i gnojiva o_O CT,reflektori, ventovi,mjerila....
Ravno kroz Gajevu prema trgu bana/parking samo ravno i na kraju ulice preko raskrižja je Poljoprivredni dućan(sami zaključite kaj budete tam našli )
A za ostalo baumax i frend imaš sve :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and HazeSeeker
23.04.2011
11
2
0
35
Što se tiče VŽ-a:
Onaj ****shop mi se čini preskup. Nemaju HPS ispod 150w, a i taj košta oko 400 kn bez reflektora.
HPS u VŽ-u je najbolje nabaviti u firmi na adresi Ivana Severa 17. Komplet HPS 70W košta 250 kn (moja preporuka, pošto nema čekanja- dođeš i kupiš)
Alternativa je firma na adresi Međimurska 2., ali oni to čini mi se naručuju i nisam siguran dal prodaju prigušnice i propaljivače.

Nadam se da sam nekome pomogao da se ne muči s traženjem ko ja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N