nabavka sjemenki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.01.2013
0
0
0
54
pozdrav svima,
od danas sam novi član ovog velikog društva i ovdje sam došao isključivo iz zdravstenih potreba kako bi saznao što više o uzgoju i moram priznati da ste prevazišli moja očekivanja, fenomenalni ste svi... mada u prvih par sati se ni ne stigne sve pročitati. Naravno, zapeo sam odmah na nabavci sjemenja jer čitajući doživljaje pojedinaca sa poštom, policijom i td... priznajem da nismo mi ljudi svi isti i svi za sve te vjerujem da ima dosta nas koji nemaju "muda" nabavljati ih izvana jer pošta u HR ima različita pravila ponašanja mada je uobičajeno da za nekih 20€ protuvrijednosti neće otvarati paket kao što ni ne otvaraju pisma do 50g, ali i to je na staklenim nogama jer uvijek postoje pojedinci koji su voljni dokazivanja i samopromocije pa čačkaju sve i svašta..., a pegula nije da nema... Iz svega pročitanog nameće mi se jedno pitanje - zar mi koji smo tu podno brdovitog Balkana, snalažljivi u svakoj prilici-bilo gdje da smo na kugli zemaljskoj nismo u stanju organizirati nabavku sjemenki unutar svake od naših država nego baš moramo slati lovu negdje van, a da ni ne znamo šta ćemo dobiti i kako zapakirano i td...? Vidim da ima jako iskusnih uzgajivača koji bi mogli slati sjemenje što bi jako olakšalo nabavku pojedincima, pogotovo onima kojima su na prvom mjestu zdravstveni problemi.
e, da i svima sretna nova 2013. godina!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Jednog dana kada posjedovanje sjemena kanabisa bude u prekršajnoj sferi ili nadajmo se legalnoj, tada bez problema možemo pričati o razmjenama.
Do tada je to zabranjeno zakonom pojedinih država i pravilnikom vutra.org stranice i foruma. (razmjena ne pričanje :p)

Welcome =)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
globalsolutions je napisao(la):
pozdrav svima,
od danas sam novi član ovog velikog društva i ovdje sam došao isključivo iz zdravstenih potreba kako bi saznao što više o uzgoju i moram priznati da ste prevazišli moja očekivanja, fenomenalni ste svi... mada u prvih par sati se ni ne stigne sve pročitati.

Kojih prvih par sati, ej bre, ovde sam skoro godinu dana i još nisam stigao sve pročitati...Prvih par sati :shit:

Čitaj još "malo"...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
globalsolutions je napisao(la):
zar u HR od 01.01.2013. to nije u prekršajnoj sferi?
Nije, već samo posjedovanje malih količina kanabisa (biljne materije) za osobnu upotrebu.
 
01.01.2013
0
0
0
54
evo, nakon 24 dana čekanja na konkretan savjet, ideju, rješenje pored toliko "iskusnih" članova čovjek je prepušten sam sebi i svojoj sreći... pa makar i da preživi!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pa ti si lud....
stvarno si lud....
oces konkretan savet?
ukucaj u 'google' 'cannabis seed bank' pa BIRAJ !
insistiranje na tome da ti neki uzgajivac sa foruma 'proda'(koliko vidim po tvom prvom postu) ce ti doneti CRVENI KARTON !
sta smo mi svi,magarci,pa smo se sami snalazili????
ako oces da narucis preko neta-oces,ako neces-neces-prepusten si ulicnim dzidzama,ali nemoj terati ljude ovde da se bave prodajom...

stvarno ne znam kakvo resenje/ideju/savet trazis?
2 teme imas o narucivanju,tamo ti sve pise.
u krajnjoj liniji izadjes na net,pa vidis review-ove sam...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
09.01.2013
2
0
0
39
novi sam i nešto bih zamolio da mi objasnite, nadam se da nije glupo pitanje... prilikom kupovine sjemenke, prinos piše u m2, pa me zanima koliko bi to od prilike bilo po jednoj biljci? hvala
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ne znam bas jesam te skuzio i ne znam dal ce moj odgovor biti tocan ,ali to ti je doprinos (znaci kolko bi mogla biti u gramima) biljke znaci koliko urodi na 1m2 (sto bi bilo pozeljno da svaka biljka ima toliko mjesta za sebe jer sto manje ima to ce biti manji urod) u nekim normalnim i idealnim uvjetima
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
xxyyxx je napisao(la):
novi sam i nešto bih zamolio da mi objasnite, nadam se da nije glupo pitanje... prilikom kupovine sjemenke, prinos piše u m2, pa me zanima koliko bi to od prilike bilo po jednoj biljci? hvala

To seedbank tako napiše jer je najveći prinos baš u tom SOG-sea of green načinu uzgoja, tj mnogo manjih klonova ide na cvatnju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.