Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ej, obećao sam danas da ću se javiti ovde i evo me ... Bilo je nekih priča po forumu o pravljenju muške dece, o deci uopšte i tako to ...

Kad sam obećao da ću se javiti, bio sam na poslu, popodne dežuran, nema terena, odoh sa kolegom na par piva a on imao za pokoji dim, konzumiramo šta imamo, ja odem u redakciju na komp, pročitam priču o deci i odgovorim kratko. Sad me drma dobro pa da napišem nešto više na tu temu. Al sam ga odužio, sam sam sebi dosadan. Ili što bi rekao brat Tropico Sma sma sebi dosadan :)

Nego šta htedoh, da deca ... Ljudi pravite decu, ne brinite ... Za njih uvek ima, mora imati. Napisao sam već pametnu misao mog djeda koji je znao da kaže - Da se razmišlja o tome kad je pravo vreme za decu nikad ih niko ne bi pravio .

I u pravu je. Kad imaš dete, imaš i obavezu, a onda čovek drukčije razmišlja i počinje da stvara, sve misliš kako ću je to, a dete raste i dok lupiš dlanom o dlan prodje vreme. Onaj ko ih nema, i ko nije na vreme dobio decu, kasnije je sve teže i teže. Kao što rekoh, vreme prolazi jako brzo...

Eto to sam hteo da napišem, i sad idem dalje, skupilo se nešto ekstra kinte pa odoh u nabavku a onda ... Prvo da nabavim pa ću da razmišljam šta ću. Eto, nadam se da nisam bio dosadan, a i šta ima veze, ovo su ipak Naduvani postovi .

Edit - Da, sad se setih, molio bih još jednom sve članove, ovde samo naduvani, samo tako, nikako drukčije ... Ima li neka titula, npr. Kontrolor za Naduvane postove :) , pa da onda JA uvodim red ovde ... Eh, da mi je vlast :angry015:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Zivjela anarhija :ludak


Lijepo ti to pricas, sve to stoji al na ovom cudnom svijetu ima ljudi koji prave djecu a ne samo da nemaju uvjete za to nego ih i ne odgajaju kako treba.
Pa znas onu staru poslovicu: "svo zlo ovog svijeta bilo bi iskorijenjeno kada bi roditelji odgajali svoju djecu na fin, kulturan nacin" tak nekak ide poslovica al kuzite poantu.

Ko da ja sad ne bi imao djece pa ne osjecam da imam uvjete za to, recesija je, tesko je sada a pitanje je kako ce biti sutra. Ne zelim da odrastu u neimastini ili da ja moram toliko puno raditi da ih vidim samo pred spavanje, sto je cest slucaj. Jos ako majka mora raditi eto cirkusa.


Nekada je to bilo puno bolje. Ocevi su radili, majke ostajele kod kuce. Zivjelo se, imalo se. Ljudi su bili sretni. Danas imamo sve i svasta, i novaca i materijalnih dobara pa imamo bolji standard opcenito, posebno medicinu. Nekada prije stotinjak godina A I MANJE 50% novorodencadi nije dozivjelo 3. godinu starosti.


Ja sam sada trebao imati dijete od 3 i po godina pa ga nema, eto. Kako nema nije bitno ali to me naucilo bolje pricekat nego uvaliti se u probleme kakvih nema ni na filmovima. Ovaj svijet je jako kompliciran, ne mozes doci pricat o nekoj stvari iz samo jedne perspektive kada svaka stvar na ovom svijetu je drugacija ovisno o tocki gledista.

Razumijete li kaj vam ocu rec?


No dobro, idem zapalit jos jednu. Bas mi prija ha ha.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
sve se moze kad se hoce, a deca nisu toliki trosak, zavisi od toga sta ces im priustis, pa i to sto radimo i majke u ova vremena, radimo da zivimo kako zivimo, neki zive samo od sociale i u blatu pod shatrama pa se mnoze i snalaze nekako
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Vjeverko bi stvarao arijevce :) nemoj samo materijalne uslove navoditi, ima tu i psihofizickih uslova (mentalno i fizicki prespreman) koji se moraju ispuniti, a da ne spominjem nasledni faktor bla, bla..

Oni koji imaju djecu znaju o cemu Hook i Nata pisu, a oni koji nemaju slozice se sa Vjeverkovom opsjenom :)

Radjanjem ljubavi radjaju se i obaveze njegovanja iste, a to su, ipak, najsladje obaveze!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Kazu da "smekeri" tj ljudi koji su menjali devojke ko carape prave zensku decu,
e sad dal je to tacno ne znam, kad budem dobio svoje recicu vam, nadam se muskoj
mada sto bi reko moj cale dete ima samo srednji rod i samo budala moze reci da
ne zeli da se ostvari kao roditelj. Veverice to su normalni strahovi koje imas,
za jedno dete ces uvek naci pa i za dve.
NIsam naduvan, Hooker brisi post :D
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa nisam ja ni rekao nista o tome kad vec imas djecu... to je onda posve druga prica. Djeca ti doslovno izokrenu zivot naopacke, postanu tvoj smisao zivota. Aj zapalite koju... nek se dimi :)))
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
weed4life je napisao(la):
Kazu da "smekeri" tj ljudi koji su menjali devojke ko carape prave zensku decu,
e sad dal je to tacno ne znam
NIsam naduvan, Hooker brisi post :D
Tačno je, tačno je, sigurno, ja sam živi dokaz toga :ludak, pa dobro, nećemo sve da brišemo, mislim da ovo može da ostane. Svidja mi se ...

Napušena Vjeverica;237822 je napisao(la):
Pa nisam ja ni rekao nista o tome kad vec imas djecu... to je onda posve druga prica. Djeca ti doslovno izokrenu zivot naopacke, postanu tvoj smisao zivota. Aj zapalite koju... nek se dimi :)))

Ne mogu više, ne mogu ebo te, sastavi me ranije :mrtva_banana:nego pre , odoh da spavam, valja sutra raditi pa zaraditi štogod za guzicu ... A tek je skoro deset. Ču, tek je skoro deset, kakvo zapažanje ... Ne brini Vjeverice i pozdrav
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sprdamo se uvijek na poslu...nako uvatim ja njega uvati on mene za guzu u prolazu...meni se ne diže na te fore, ne diže se ni kolegi...pa se sprdamo...pa u kolo uvatimo jednog malog bosanca...mali je bahat, prava tvrda glava...pa ga uvatimo za guzu a on drekne: Napusi mi se K***A!!! OK, ajde dodi u ured....dode on u ured a mi mu kazemo: Ajde P***O vadi ga...pa se mali zacrvbeni...pa mu frend kaze: aj sad vanka i napusi se K***a....Drekne ova usijana glava: Ajde vadi ga!!!izvadi mi ga frend ka od šale a mali se zacrveni....i ode....

pa se pitam zasto se "bojati" pederisanja i pedera ako ti se ne digne? isto tak održim da vjerojatno sam u krivu ali i dalje držim da svi vi koji se bojite blizine homoseksualaca bojite se da vam se ne digne :icon_lol:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
:ludak:eek:vca:samoja:bananica:uhvacen:bale:kauch:dada:konjo:cvetak:tuzan:costumed-smiley-027:sick::sun2::eek:hno::icon_lol::2flip::bis::vb_whip::rofl::dog_walk2::signs054::lock::icon_arrow::crash::181::pat::icon_mad::violent018::sad2::smileysex::email::love001::icon_biggrin::devilfingers::alien555::thankyou::popcorn::icon_mrgreen::blah::vomitwar::sadbanana::family1:..

Bruka, hteo sam da stavim sve i ne da..... You have included a total of 62 images in your message. The maximum number that you may include is 50. Please correct the problem and then continue again.

Images include use of smilies, the BB code