Naglo sušenje listova nakon presađivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2010
9
1
3
29
Nakon što sam presadio primjetio sam da se listovi suše,korijen nisam oštetio,pitanje je dali će hedovi moci rasti bez listova
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ovo premestam u temu o problemima tokom uzgoja, stavi fotku da vidimo situaciju, nakon presadjivanja nije neobicno da biljka oklembavi listove i da deluje kao na samrti, al ako se bas suse listovi nece valjati, naravno da nema heda ako nema lista. tek uz fotku moze detaljniji odgovor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
biljka stagnira par dana nakon presađivanja,to je normalno..no da se lišće suši to nije normalno :)

no slika bi pomogla više od ove tvoje šturog pitanja,i uz sliku malo više informacija o samom presađivanju...uzmi u obzir da su ovih dana velike vrućine i ima li tvoja biljka dovoljno vlage u novoj zemlji
 
21.12.2010
9
1
3
29
nemogu slkat jer se nis ne vidi zbog loseg fotica i smetnji na kameri zbog lampe,visoka je pola metra ima par manjih hedova i jedan veliki na vrhu.bas su dobili smeđu boju,a prokleti listovi ko da beživotno vise na njoj ps jos su zeleni a presadio sam prije 3 4 dana,odma sam prvi dan primjetio da su se listovi savinuli malo na vrhu,pomozite ako boga znate


biljka nije u boxu kao ni ostale koje dobro rastu
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
kako onda nemožeš slikat ako nije u box-u.....presađivo si biljku u cvijetanju i ako su vrhovi tako smeđi...jel mougće da je auto...ma dao si ništa informacija a oćekuješ pomoć..dopuni,uslikaj a u međuvremenu čitaj forum :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Posljednih dana vrućine su nesnošljive i sunce nije prijatelj biljaka koje su netom presađene...presađivanje bi trebalo obaviti oko 7 popodne kako bi se biljkama osigurala hladovina prvih 12-14 sati...svako veće zaljevati i nadati se najboljem....
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
onda je samo jedno, ne valja ti ta zemlja u koju si presadio.

Sad kad si sj išće nema ti druge nego da ga nekako "zamjeniš" povećanom gnojidbom, dobro flushaj zemlju i zalij otopinom gnojiva tako da tekućina nema više EC od 2,2-2,5
jbga za to trebaš imat ec metar.
 
07.03.2014
17
13
0
35
Pozdrav svima!
Opet ja, nadam se da sam sada odabrala dobru temu.
Prije 7 dana sam biljke stavila pod Hps lampu od 400w, do tada je bila pod stednim lampama, vec sam tada pisala i trazila pomoc.
Sad nakon 7 dana, kod 2 biljke su mi se poceli susiti gornji listovi, dobijaju zlatnu boju.
Udaljenost lame je oko 40cm, biljke su puno izduzene zbog neadekvatne rasvjete.
Da li je moguce da se sada suse zbog jaceg svjetla ili je mozda neka bakterija napala?
Danas im je 23 dan cvjetanja.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
prije zbog neadekvatne ventilacije,na 40cm se nebi smjeli vrhovi sušit,ja sam na 30 s istom lampom i jačim ventom koji između puše,malo više po lampi.... :)
 
25.03.2014
20
6
3
da..tako sam u mogućnosti, ali sam oblepio folije pa je sada dosta svetlije i ne rasipa se, ovo treba da bude outdoor..samo kada dodje lepše vreme i kada ojačaju