Nagradna igra 2016 ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bi li voljeli sudjelovati u vutra.org nagradnoj igri 2016 ?

  • Da

    Votes: 92 95,8%
  • Ne

    Votes: 4 4,2%

  • Total voters
    96

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ja podrzavam ono za pot od pola litra, litar, pa ko najvise dobije :) A ne mogu da ne primetim cara koji je stavio jos na pocetku jedini da ne bi ucestvovao :D
 
30.04.2014
315
202
43
nije sprdnja : Natjecanje za najgoru biljku, veličinu lista/cveta, 2L flaša (od soka skycola?* ), 3L kanister,
5L kanister, 6L kanister, 7L kanister (od destilirane vode?* ) za uzgoj :rasta::D:rasta::D:rasta:

napiso sam ono oko se svako moše potrudit indoor/outdoor,
a da urod bude kolko tolko bar 10-15g
 
Poslednja izmena:

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
@VenloNL Nemojte me shvatiti pogresno, ne mislim nista lose samo mi je bilo interesantno :)





Opušteno ;)
Uglavnom od svih koji su glasali da bi,bilo bi dobro da ih bude bar 30 % kad otpočme igra :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Najljepša slika sa travom.... iako je to klišej i već je prije bilo ali većina to može izvest bez obzira na kvalitetu i kvantitetu uvjeta koje ima... ali ja sam ipak da se nesto kreativnije smisli ;)
 

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Ima li neko neki dobar i pametan predlog za promenu ?
Kome treba biljka iz pola litre ,čaše rakije ,hermić ,nejgora biljka i ostalo ? Mislim stvarno...:crazyd:

U pravu si, samo sto ne predloze uzgoj ispod nokta!

I zasto nagrada mora biti materijalna, zar ne moze da se igra za slavu?
Ili recimo za status poznanika ili nesto slicno, dovoljno je.

A tema igre bi mogla da bude recimo "bolje soko u ruci, nego guska u krevetu"? ( u fazonu "bolje sam uzgojiti nego kupovati..."nadam se da me razumete)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja predlazem nesto sto nebi radio u normalnom growu (da ta biljka bude bas za natjecanje), sve ostalo je nekako bezveze lako je unistit biljku ubacit klona u čašicu od pola litra slike sa hedovima pravit.najveci hed je upitno sta se gleda masa ili volumen...

npr najljepsi LST pa neke dizajnove lude pravit.ili bonzai vutra
najniza vutra sa najvise topiranja :D...(poceo sam gluposti lupat)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and t@mara
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Sto vise ucesnika ima to su takmicenja zanimljivija pa tako i treba gadjati neko takmicenje u kojem moze ucestvovati sto vise ljudi.
Iskreno i meni je glupo da se prave najruzniji hermici i ostale neozbiljne scene, vecina nas ima uslova da gaji samo 1 biljku, sad je jos treba unistiti zbog takmicenja..
Nagrade su tu da bi se privukla zainteresovanost, sve bi bilo lakse da se ne bavimo time cime se bavimo, onda bi svako mogao da donira koji euro bez problema i da ostavi svoje podatke tom donacijom. Ovako malo teze ide to tako da ostaju samo sponzori :/
Najbolje bi bilo sastaviti listu mogucih opcija za takmicenje pa glasati, fer play :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma naravno da nitko nebude uzgajao hermića... ja neznam čemu tolika ozbiljnost u zajebanciji..Zar nitko ne vidi :lol::lol::lol: pored :)
I da, mislim da bi bilo dobro ukoliko ne sine neka extra ideja,staviti na glasanje već postojeće pa kako narod odluči:):respect::vutra:

eDIT: Evo neznam,pade mi ideja...
Sutra se legalizira marihuana, povijesni dan i postaje dostupna cjelom narodu kroz za to određene ustanove.
Mi,zajednica vutra.org kontaktirani smo zbog zastupanja jedine i ispravne istine o marihuani te da u promociju iste napravimo plakat,koji če biti izvješen u čekaonicama bolnica,domovima zdravlja,javnim mjestima u svrhu edukacije i informiranja . Plakat,video uradak,predavanje ? Svejedno,samo da je istina i iskreno XD
Znači kako bi vi osobno prezentirali,i pokušali ljudima približiti nešto što su do jučer smatrali,svačime samo ne lijekom,odnosno biljkom spasa.
:razvaljen:::razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Trebala bi igra koja omogucuje ucestvo bilo kog takmicara. Nesto sto ne zavisi od kvaliteta opreme ili genetike. CFL useri mogu da mastaju o velikom listu i cvetu. Casica od rakije ne moze biti dovoljna za kompletno zavrsen grow ali se moze pokusati i takmiciti za maksimalno dostignuce u tim uslovima. Klon u pola litra moze da zavrsi lagano,a iz semena bibilo dosta zahtevnije a samim tim i zanimljivije. Tri meseca fore vremena, počevsi odbrojavanje u sto kraćem roku. Ne zauzima prostora niti zahteva ulaganja i odricanja. Radi mogućih izvrdavanja pravila, potrebno je dokumentovati fotografijama razvoj biljke...mada sumnjam da će neko da se bakće sa tim,naročito jer stručnom kadru za regularnots to nikako ne bi promaklo,ali svakako je uzitak ispratiti razvoj biljčica. *Dnevnik u malom*