[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
kolko znam o grafitima jer mi frend grafita nemoj baš tamo di je ''hall of fame''
jer tam su ti ti poznati rajteri a ak si iz zagreba, hall of fame ti je rotor, ono kod branimir centra i tak.. probaj negdje di je prazno ili prek nekog odstajalog grafita.
 
04.09.2008
22
0
0
45
ako nekom treba kapica nek se javi imam još punu vrećicu (skinny, fat...)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Znam da su postavljana ovakva pitanja ali moram da postavim,to je jace od mene!!!

Imam terasu sa velikim belim sugavim zidovima, pa sam mislio da ih malo ulepsam sa nekim grafitima, jel moze? (vec znam odgovor,al' jbg)
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
bilo bi to kul. sam pazi se susjeda koji ti gledaju na tu terasu ako gledaju da nebi bilo murije drugi dan. :D
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
Pitanje,,jel ovo jos vrijedi? Jel ja stvarno imam spot i imam ideju samo je trebam realizirati... i imam iskustva s bojanjem grada :p
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
da li sam ja dobro skuzio ili josh nitko nista nije uradio niti poslo?
 
04.09.2008
22
0
0
45
Biti će ih samo polako, treba prvo da ljudi nešto smisle, da nađu dobro mjesto, da uhvate vremena, da kupe sprejeve.......
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Samo vi strpljivo cekajte i onda kad od jednom budu poslata 20 grafita, necete znati gde vam je d*** a gde glava:icon_lol:

Ja sam vec smislio kako cu i sta cu samo da uhvatim vremena kao sto rece noose....:sun2:

a ti VUTRAGENJO rece da ces i ti ucestvovati....
 
22.02.2009
12
0
0
37
ma nocas nisam spavao,a inace crtam....pa rekoh,aj da nacrtam to..... =) namucio sam se sa tim listovima....ufff.....hehe.....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jes da uvjek imam problem sa citanjem tih slova ali super izgleda!!! Nazalost nedovoljno za ucestvovanje ali stvarno dobro izgleda. Ne znam kako ce to biti za prenjet na zid.

I nesto sam razmisljao da je ipak grafit na javnim zidovima pravi grafit. Ne znam da li bi trebalo racunat zid u stanu kao ucesce na nagradnoj igri.


Mislim nije fer za one koji cvokocu napolju trazeci idealno mjesto. Odlucite sami. Takodje poenta ove igre je bila da se siri glas o nasem sajtu i da bude sto vise grafita na ulicama da nas reklamiraju.
 
04.09.2008
22
0
0
45
Vutragenjo je napisao(la):
I nesto sam razmisljao da je ipak grafit na javnim zidovima pravi grafit. Ne znam da li bi trebalo racunat zid u stanu kao ucesce na nagradnoj igri.

Mislim nije fer za one koji cvokocu napolju trazeci idealno mjesto. Odlucite sami. Takodje poenta ove igre je bila da se siri glas o nasem sajtu i da bude sto vise grafita na ulicama da nas reklamiraju.

Slažem se!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.