Najuspesnija godina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pa reci mi onda 1989. sa 84kg ( koje ces nadam se skinuti na 79 ) da li tebi zvuci normalno ovo pitanje ?
I ako ti zvuci normalno po kojoj osnovi ( osim po kilazi i godistu ) trazis pravo na odgovor?
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
zanima me samo koliko ste dobijali najvise jer ne znam koliko moze da se dobije od 5 biljaka na primer, sto ?
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
zola je napisao(la):


Zamisli kad bi svako ko ovde dodje u svom drugom postu postavio ovakvo neko pitanje otvarajuci novu temu.
Sve ti pise na forumu i dosta je lako naci ako to doista zelis znati...
 
25.12.2012
10
4
0
43
@zola... nisam iskusan na forumu ali jesam po internetu a dojam kojega su predpostavljam svi dobili je da si netko tko zeli brzu informaciju bez da IŠTA uložiš u to.
Znanje se steče prijatelju pa tako i ovoliko "laka" pitanja.
Smiri hormone malo.

Imas JAAAKO puno sorti i svaka ona ima svoja svojstva. Imas bezbroj nacina uzgoja, i bezbroj problema tako da imas i bezbroj odgovora na svoje pitanje.
Ako te zanima...imas cijeli forum za citanje i vise nego siguran sam da kroz pola sata mozes nac puno vise informacija; a ne samo "e buraz, kol'ko dobi'š od jen'e, a?"
Pokazi malo postovanja prema ljudima i siguran sam da ce ti uzvrtatit.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
citao sam vec dosta al nema ni jedna tema gde se o ovome prica, bar koliko sam video
 
25.12.2012
10
4
0
43
Svaki dnevnik koji je zavrsen ima barem procjenu koliko osoba ocekuje nakon susenja.
Mozes citat kako njegovat papige... nece ti pomoc sa ovim tako da potrazi kad te zanima vec toliko "generalno" pitanje.

Sve ok, ali shvati da su ljudi osjetljivi kad netko pita takva pitanja jer su vjeroajtno svi zamislili klinca koji misli bacit 50 sjemenki u šumi, ic prosetat sa psima malo i eventualno zaljevat... pa gleda ako mu se "isplati". Nije toliko jednostavno tako da mozes pokazat ljudima koji su voljni podijelit svoje znanje... koje nije bas lako stec... malo postovanja.

Preporucam da krenes ispocetka.
1) Procitaj svaki dnevnik kojega forum ima.
2) Ako te nesto tako generalno zanima, nemoj pitati jer vec pise.
3) Ako vec moras pitat nekakvo pitanje za neku specificnu stvar (recimo da pokreces grow i zanima te koje gnojivo je najbolje iskoristiti za X dimenzije po X svjetlom)... onda POKAŽI MALO POŠTOVANJA tako da se ponasas pristojno.
Govoris stvari kao "Pozdrav!", "Super forum!", "Moze mi netko MOLIM VAS objasniti X stvar" i nemoj zaboraviti na HVALA!

Svi mi radimo nesto ilegalno, ali to ne znaci da se ne smjeskamo susjedama, pomazemo bakicama sa teskim stvarima, govorimo molim i hvala.
Imas 22 godine; vrijeme je da naucis sebe necemu, pa preporucam da ne krenes sa takvim pitanjima nego sa osnovama kulture.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma mislim 'koliko dobijete kolicinski'
a onda 'citao sam dosta...'
.....
pa da si citao,znao bi da kolicina zavisi od straina,broja biljki,planirane vegetacije,uslova,velicine saksije,zemlje,treninga,lampe,tvog iskustva kao growera,sposobnosti da prepoznas probleme na vreme,strpljenja,vode,vazduha,djubriva,godisnjeg doba....treba li da nastavim,ili pocinjes da kontas koliko je blesavo pitanje?

mis'm mos' jedne godine dobiti 20kg,a druge 0,5gr....sve zavisi od isuvise faktora,i nepotrebno je pricati o tome
osim,kao da se neko POHVALI koliko je dobio-sto je opet POGRESNO,jer niko ovde ne gaji tone,komercijalno,vec za svoju upotrebu...

zato i nema temi gde se preterano o tome prica-osim dnevnika-gde mozes sve saznati-sto opet govori o nepotrebnosti tvog postavljanja ove teme ! :vb_wave:
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
kakve veze ima kakav je strain ili sto jedne godine se moze dobiti 0 grama a jedne 20kg kad je pitanje koja je vasa godina najuspesnija ? :)
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
HazeSeeker je napisao(la):
Najuspješnija godina je bila 1998 . Izvukao sam 232,6 kg sa 2 biljke .
Ova jedna sorta je bila 7 metara visoka i rodila je oko 120kg .
To je bila najbolja jabuka u mom životu !
ahahahahahaha :D
 
25.12.2012
10
4
0
43
zola je napisao(la):
kakve veze ima kakav je strain ili sto jedne godine se moze dobiti 0 grama a jedne 20kg kad je pitanje koja je vasa godina najuspesnija ? :)

Ja sam evo recimo uspješno uzgojio "Božićni kaktus"... na glasu je kao jedna od 5 biljki koje je "najteže za uzgojiti"... cvjeta samo jednom godisnje a uvene ako prdneš pored nje.
Čuo sam od jednoga da je dobio 2 kg suhe trave od 6 biljki... a samo je "bacio sjeme" i zalio par puta.
Prijatelju, nije ovaj forum za tebe ali potrudi se pa ce mozda bit.
 
12.03.2012
35
32
0
39
moja je imala blizu 400kg al moraš imat ovaj Swarovski Akcelator,što je već neko spomenuo na forumu,ja ih izrađujem pa javi se u p.m. a
izgleda ovako:

marijuana_dispensaryfinderfree.jpg :ludak:ludaci_lol:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
zola je napisao(la):
kakve veze ima kakav je strain ili sto jedne godine se moze dobiti 0 grama a jedne 20kg kad je pitanje koja je vasa godina najuspesnija ? :)

kakve veze ima koja je godina bila najuspesnija,kada ovde niko tako ne postavlja stvari?
najuspesnija je svaka u kojoj se grow privede kraju,pa sad 5gr ili 5kg,koga briga?
nije ovo takmicenje drug....
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
kvalitet,to se trazi kakva kolicina pa ovde su 90% ps growovi samo kvalitet kad je uhvatim da mi se zalepi prst kao sa super lepkom,medovina!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.