Narandzanstvo od Zlog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
zalivene sa 15ml zelene na 5l vode,to bi bilo to sto se tice zelene,po meni je cvetanje pocelo juce pa cu poceti odbrojavanje od danas,za nekih dvadesetak dana ce dobiti pola doze crvene ako ne bude ranije trazila.

Ja bih samo da pohvalim trud, i biljke su zakon ! :) prelijepe :respect:
Hvala i meni se svidjaju jedino sto na drugoj slici vise lici na bananamena nego stipulu al ne mogu da nadjem taj deo biljke sa slike da vidim svojim okom uzivo,pa se nadam da je do fotoaparata,inace su dlacice iz stipula krenule pa se nadam da i ako jeste bananamen ostane samo jedan,al ga ne mogu naci i to me pojede,uglavnom sam alarmirao doktora pa cemozajednickim snagama na vreme reagovati ako bude potrebe.Al sam se raspisao kao da sam naduvan lol pozzz doktooore i svi koji pratite

DSC01062.jpg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Danas zalivene posle sest dana vodom i slavolom,zamenjena im mesta,savicka spustena da bi bile iste visine i dobro isprskane istim rastvorom,kad se upalilo svetlo iznenadio sam se sto je lisce nekako klonulo,malo sam ih slikao pa evo kako zajedno izgledaju

E sad ova desna lepo cveta vec nekoliko dana a leva takozvana Topicka nema stipule i dlacice ali hed mi izgleda kao da cveta,nisam pametan pa bi voleo da pogledate i iskomentarisete ako vas ne mrzi
ovo je famozna Topicka
ne vide se ni banane ni jaja kao ni dlacice ali hed lepo izgleda
i evo je ucelo odgore
Savicka vise ne smrdi vec je pocela mlogo lepo da mirise i rado bi je lst-iro al se bojim a i rekao sam da nema vise savijanja eva za kraj i jedna njena slika mada malo mutna
Pozz od zlog i da ovo je deseti dan 12/12
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
raste gusto, izgleda ko cura, ali ako zelis da nesto vidimo slikaj dok lampa neradi ili ih izvadi van :p

a bilo bi dobro da ih razvuces po rubu kante ako zelis dobre hedove.... imas praznog prostora iskoristi to ..ovako ti samo bjeze u vis ;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
SAvICKA ZALIVENA SA POLA DOZE CRVENE A TOPICKA DOBILA POLA DOZE ZELENE PLANTELE,OBE FOLIJARNO okupane slavolom al crkla baterija na foto ap nadam se da je baterija u pitanju.Velika slova bila uklj al me mrzi da ponovo kuckam,dosao sa basketa i sve me boli.
Prezadovoljan sam izgledom i situacijom,vide se neke izrasline na topicki al jos ne cveta.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pa, mogao si je i zaliti, na poslednjoj fotki ima dosta obesenih listova, malo je dehidrirala, al nista strasno, moz i sutra ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
pogledaj si sad savicu kako je lijepo rasporedila topove na predzadnjoj slici kako si je razvukao malo ;)
pripazi sa savickom vidi prvu sliku polako savija kande .
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Zaliveno vodicom, regulisan ph i folijarno okupane slavolom ovo je da bi ja pratio dinamiku a za vas malo novih slika,neobavezno.Niko nije konstatovao da topicka cveta(ustvari neko) pa ne znam da li da odbrojavm ali jedno je sigurno OD DANA ZENA SU NA 12/12 pa valjda je to i njima praznik




 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
529
5.172
233
izgleda lijepo,baš je grmasto,kreće debljanje,ovo je trenutak kad se cura pretvara u ženu i kad kreće da se deblja :D ajmo debeljuceeeeee
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Nisam odma hteo da pokacim i "drugu strnu medalje",reko ajd malo da nakupim lajkova pa krecemo u borbu.Pre desetak dana se pojavilo nekoliko izraslina na Savicki,ja sam ih obelezio plavom vunicom i pratio razvoj.Sinoc sam ih slikao i po biljci pocupao nekih desetak izraslina i POJEO.Nadam se da sam je preplasio i da se nece ponoviti.Evo tih fotografija






 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jbg. herm ko kuca, sad gledaj sta ces, kad se cvet otvori ugrozen je ceo box
nego, ide like i za taj post, nema sta da se krije, sve treba prikazati, ja sam prikazao u dnevniku biljku koja je ugasila nakon dva~tri dana zivota, mojom greskom...tj. zbog mog odsustva u kriticnom periodu
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
ajd kad voliš lajkove evo ti još jedan i od mene :icon_lol:
super biljke, pogotovo ova druga veća me jako podsjeća na moju jednu karamelu koju trenutno guram, u sličnoj fazi su cvjetanja pa valjda zato. Zanimljivo da sam i ja imao jedan sličan hermi koji na svu sreću se uspostavio i kao jedini. Skinuh ga nakon par dana, novi se nisu pojavljivali srećom - evo 19-ti dan cvjetanja da pokucam o drvo, samo pistili. Valjda će tako i kod tebe, sretno

nego koje je svjetlo iznad nisam baš dobro skužio, 250W?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.