Narandzanstvo od Zlog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
usli smo u sestu nedelju cvetanja,malo me brine zutenje koje je power primetio pa sam opet slikao pre paljenja,pa da iskusniji procene situaciju






a kad se upali svetlo to izgleda ovako









e da,opet imam vent i savicka je podignuta max. kao sto vidite poz od zlOg
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Nista.ne brini zbog zucenja listova. To je normalno u kasnoj fazi cvjetanja.jer biljka.izvlaci "vitamine I minerale", da.tako kazem, koji su joj potrebni da odradi do kraja. To je pogotovo.izrazenije kod skunk strainova. Sretno do kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: littleGreen

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Odlicne su ti biljke Zli ,ali mogao si malo vishe detalja napisati kada si slike stavljao ..Moj prijedlog ti je da dobar flush napravish cisto da zemlju malo osvjezish i da ti hedovi explodiraju "doslovno na ocigled" :D ..Onda puknesh full dozu blooma i fosfora ako imash ,sretno do kraja i lp
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Umesto proleca,doslo leto.U boxu kod vrhova 31 stepen,ceradu skinuo,pojacao vent,lampu i dalje drzim na dvadesetak cm. ali mislim da ce morati mnogo vise jer najavljuju 20 stepeni najnizu temp. do 5.5. al nadam se da grese hahahahah.Juce sam odradio prvo ispiranje i planiram jos jedno na kraju.Skinuo suvo lisce i nekoliko zakrzljalih grana sa savicke,trihomi su jos uvek uglavnom prozirni tako da od price 7.5 do osam nedelja cvetanja zasad, po meni, nema nista,ali mikroskop je tu pa cemo videti.Poslednje ispiranje ide kad 30% trihoma pobraoni bar malo.
Znaci ovo je po mojoj racunici 43. dan cvetanja a 47. kako su na rezimu 12/12,Ima semenki ali mislim da je broj zanemarljiv ili se dobro kamufliraju.Zalivam izmedju 4. i 6. dana i svako drugo je klopica umerena marke plantela crvena.Ne vidi se pod hps ali narandzanstvo opravdava ime vizuelno ce biti babaroga ako ne zabrljam nesto do kraja,miris je malo oporan al tek kad je cackam zamirisi van spajza malcice,polako na prstima osetim lepak posle diranja sto me narocito raduje posto volim da istupim makazice kad sitnim hed a ne stisnes ono prasina.Dok sam ovo pisao posle razgovora sa doktorom lampa je odletela na oko 30-tak cm i sad je kod vrhova podnosljivih 29.8 stepeni.
Ko ne voli da cita nek gleda


 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
puno lišća ima, bogami ćeš se naraditi kod trimanja....
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Evo malo kisice i zahladjenja ali u boxu i dalje pretoplo i mora bez cerade,cfl crkla al imam dve pa se ne primeti.Prekljuce dobile fuuuul dozu crvene i slavola,trihome pratim i dalje nema braonskih,topicka primetno napreduje a savicka prilicno stagnira ali ima visinu pa razmisljam da je skidam po spratovima ionako je ranije procvetala.OVO JE 51. DAN CVETANJA








 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
danas smo usli u devetu nedelju cvetanja,po trihomima kraj se jos ne nazire,juce su dobile fuul dozu crvene i danas mi je lisce prilicno pozutelo sto kontam da je normalno al mi malo naglo i bas posle hranjenja al sta je tu je ionako je za dva do tri dana ispiranje planirano.Malo sam ih slikao dok im je noc al nisam hteo da preterujem sa slikama.Imam utisak da cfl plava i nema bas neki uticaj al necu da je diram,vec sam nestrpljiv i glupo mi da kupujem al pokusacu da docekam 50/50 ili bar 30/70 ili bar.....ma samo da pocnu tamniti bice mi lakse hahahaha








pozz od ZlOg

lepo mi je Power rekao na pocetku dnevnika bar 100 dana cvetanja da ocekujem hahahhaahha
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
A gle, vidi se na njima da zele jos rasti kad tjeraju nove pistile... :)
Samo strpljenja, budovi su jebenica :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
odlicno to izgleda, mada te malo fokus ebava :) kad skidas, vidis da vrhovi pocinju da se rascvetavaju... koji dan cvetanja je u pitanju da ne brojim sad po datumima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja bi ih svakako ostavio još malo, pošto su izbacile dosta novih pistila...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super razlika u odnosu na prosli post :thumb:

Ali, da, pustaj to jos malo, ne da joj se zavrsit :)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
62. je dan cvetanja.Imam mikroskop i pratim trihome.Na savicki sam poceo primecivati po koji braon,i posto je sva tako izduzena i strkljava imala je nekoliko grana sto su em kratke em strce a posto je imala sve vam je jasno,uglavnom je rad odlican,dok je topicka sva zbijena i kratka i hedovi su se bolesno rascvetali,nisam nikad video tako nesto,kao da raste nova biljka iz heda,vidi se na slikama i kad pipnem totalno su klimave te nove izrasline,uopste se topicka cudno ponasa odpocetka i nekoliko puta sam spomenuo da je malte ne bez trihoma i te sto ima su minijaturni,nju jos nisam probao al imam osecaj da ce biti corak,nadam se da gresim.Zivece minimum jos desetak dana obe ako mikroskop ne kaze drugacije.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne skidaj prije reda ako je ikako moguce :) Rokni jos minimalno jedan flush :) POzdrav
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
66.dan cvetanja savicke,gornji vrhovi su super popunjeni,puna je trihoma koji polako tamne,lepo mirise,isprana pre 7 dana,ide jos jedno sad za vikend i onda cekam pa valjda i docekam hahahahahaha braaaate al se oduzilo,poludecu,ovi dole hedovi dal da ih secem,il da nediram pa kolki budu?????Da skinem vrhove pa ostavim te male sa onom nenormalnom topickom sto se rascvetala ko tinejdzerka,hoce se udebljati ti mali posle sece????Evo malo slika,prvo makro veliki vrhovi pa makro mali vrhovi pa donji deo biljke sa tim malim hedovima pa gornji pa pa paranoja.....di si ti BIZZZO


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.