Narandzanstvo od Zlog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
neznam da li je to igra svjetla pod blicem ali cini mi se da si ju docekao :thumb: ...imas i mutnih i crvenih tako da sam odlucujes o njenoj sudbini ;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
U noci izmedju petka i subote savicka isprana drugi put i plan je da u utorak-sredu skinem gornje vrhove a donje ostavim jos malo u boxu dok se topicka ne smiluje.Voleo bih da mi neko ko je na ovaj nacin "skidao" biljku iznese svoja iskustva pa da ne pravim gresku ako ne moram al ko sto nas narod kaze"covek se uci na greskama"
Pozz od zloOg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Bijela Rupa

Aktivan Član
13.11.2012
112
210
0
44
4th Internode
Prvo da pohvalim grow :D
Odlično izgleda, svaka ti dala ;)

Drugo, ne bi da spamam, ali i mene interesuje to što si spomenuo, harvest iz nekoliko puta (staggered harvest) jer biljke su mi visoke, glavna kola ogromna, ali je evidentno da donja strana biljke može dati mnogo više.
Pitanje je da li to indukuje mnogo stresa i premda neki tvrde da ne, opet bi i ja volio čuti glas nekog iskusnog.
Pozdravljot!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Radio sam to (doduše u outdooru) jednom, imao sam šumu na cca 4m2, jedno 50 biljaka gusto nabijenih zajedno, visokee a uske, debeli hedovi gore, a sitni(ji) i prazni dole.
Posekao baštenskim makazama sve do pola, kao živu ogradu i ostavio još mesec dana - ovo dole se sve popunilo i udebljalo, nije bilo baš kao ovo sa svrha, ali znatno bolje nego da sam sve skinuo u jednom cugu.

E sad, kao što rekoh, sve je bilo napolju, početak jeseni kao u sred leta (prva seča sredinom/krajem septembra, druga krajem oktobra), mnogo sunca, zemlja plavna pored reke...
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Probao.Vrhovi savicke osisani posle dva flusha,ona folijarno slavolom isprskana od stresa u ponedeljak topicka poslednji put nahranjena i sto me posebno raduje,ovogodisnji stanovnik tj stanovnica terasa nikla upravo i ujutru se seli naravno rec je o ljubicanstvu











pozz od zlog
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
a sto cekas sa topickom???? ,rekao ti je power da je vec izbacila fox tailove , skidaj to , bolje nemoze biti ,sto si izvukao izvukao si ;) prebaci se na novi projekt ,opusti se i sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Pravo da ti kazem doktore cekam da se oslobodi"susiona",neka je jos desetak dana da vidimo sta ce se desiti sa tim izraslinama hoce potamniti pistile a i ti kako si ih nazvao fox tailovi su puni trihoma,gledao sam mikroskopom i nema braonskih ili ih ja ne vidim po celoj biljci,taman cu da proverim i sta se desava sa malim hedicima posle harvesta vrhova tj. da li vredi praktikovati u buducnosti.
Blubery od duch passion fem je taman nikla i dok ne bude spremna za presadjivanje nek se bakute baskare.

Nisam se do sad susreo ni u praksi ni u dnevnicima sa tim fox tailovima pa ne bi bilo zgoreg da napisete koju rec o njima i uopste zasto se javlja ta pojava ako znate .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
"Some sativas or sativa hybrids, have this as an expression of the prolonged flowering process. It can be a genetic predisposition, or it can be influenced by some ferts, or by heat. There comes a cut-off time to harvest with these is the foxtailing goes on and on." ;)

" foxtails are caused by a few things...heat, too much N, light too far away, and genetic"
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ova moja skroz lici na indiku gradjom,da li bi onda neki zakljucak bio da je genetika krivac.Totalno se razlikuje od druge a trebalo bi da su indeticne.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Known Phenotypes:
1.: short, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #1
2.: long, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #2
3.: long, stretched, fastly blossoming, sativa-dominant Phenotype #3
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
zli.azra je napisao(la):
da li bi onda neki zakljucak bio da je genetika krivac

Što krivac? Što rekli programeri, to nije bug, to je feature ;)

Ti firefox tailovi je i čine Narandžanstvom.

orange-bud-feminizada.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
orange bud je dobio ime po mirisu i okusu naranče, ne po boji... :)

svaka vrsta ima takve crveno-smeđe dlačice ako je dosta dugo držiš, samo što ih neke imaju više a neke manje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: caspe
16.03.2013
9
5
0
Prvo, azra svaka cast na growu :respect: ako ces ostaviti donje grane samo sipaj brdo slavola ja sam tako uradio i upalilo je donji hedovi su bili skoro veci od glavnih ali u outdoor varijanti!! za unutrasnje neznam kako bi se biljke ponasale pre svega zbog stresa a i svetla jer nema te lampe koja moze da zameni suncevu energiju... Uglavnom bilje je u fulu a i sad ce finale LS pa palim... Pace out!
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
I ja hoću sve vreme da pitam, pa zaboravim: ovaj CFL ti je sve vreme u boxu i radi kad i HPS? Jel' plavi ili crveni spektar (bio je plavi, jesi menjao kasnije)?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
SkyHighatrist je napisao(la):
I ja hoću sve vreme da pitam, pa zaboravim: ovaj CFL ti je sve vreme u boxu i radi kad i HPS? Jel' plavi ili crveni spektar (bio je plavi, jesi menjao kasnije)?
Tako je.Plan je bio dve takve plus 250 hps ceo grow al zbog moje smotanasti i nekih problema sa uticnicama ovako je odpocetka s tim sto je jedna cfl pregorela pa sam stavio drugu.
Inace je topicka upravo isprana i pocinje odbrojavanje.



Odseceni vrhovi se lepo suse i upravo probam jedan manji,malo teze al gori u rizli sa malo vise duvana znaci jos dva tri dana i teglica ostatak biljke sam zalio sa mrvicom crvene1/5doza i poprskao slavolom.Neki listovi su mi poljubicanstveneli kao kad je velika razlika u temperaturi,evo slika pa ako neko ima predstavu od cega ova pojava




Poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
vrhovi savicke osuseni i spakovani u teglu sa hermetickim poklopcem susilo se 6 dana na terasi i dva dobrovoljca izdvojena a ostalo....kao ceka bar dve nedelje...lol....lol....dobra sala la nikad nije na odmet

ostatak zaliven vodom+slavol+med i za vikend mozda jos koji dan...nem pojma gasim svetlo 80. dan cvetanja
zajednicka



makro topic


makro savic




pozz od zlog
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kolko ja vidim trihomi su ti svi mlecni, mozda gresim. moze to jos da gura...
a ne razumem sta si sad posekao posto dole vidim 2 netaknute biljke, nisam pametan sto bi rekli :D
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
to sto vidis na prvoj slici je 22.05.odseceno sa desne i stavljeno na susenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.