Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Hvala na odgovoru zabrinut sam samo oko ove korona situacije , da li pošta Srbije dostavlja porudžbine iz Inostranstva, voleo bih da znam da li je neko naručivao u skorije vreme, jer ne bih voleo da mi stigne seme nakon mesec-dva ili tamo jula-avgusta...

majmunidzou

Aktivan Član
15.05.2015
203
327
63
Barbados
Pozdrav svima ... Nije me bilo nekih 2 godine pa nisam najbolje upucen. Jel je sve ok sa seedsman sad u ovo doba korone , jel je narucivao neko? I da li moze na seedsman paypal ??? :D btw ne reklamiram , samo sam planirao od njoh da narucim xD

Poslednja izmena:
  • Angry
Reactions: grouchy
06.03.2008
42
62
18
Somewhere in the forest
Pozdrav ekipaa interesuje me dali jos neko ima problem kao ja.. porucio sam menkice prije 2 mjeseca tacnije danas je 56 dan jos nisu stigle oni kazu kao poslate i svaki put kad pitam o cemu se radi dje su korona korona sranja .. ne znam sta da ocekujem dali ce to stici uopste jos sam platio 10 eura vise u slucaju da ne dodju da mi ih opet posalju ...

• Haha
Reactions: Badi and grouchy
20.01.2014
10
58
13
Hvala na odgovoru zabrinut sam samo oko ove korona situacije , da li pošta Srbije dostavlja porudžbine iz Inostranstva, voleo bih da znam da li je neko naručivao u skorije vreme, jer ne bih voleo da mi stigne seme nakon mesec-dva ili tamo jula-avgusta...
Evo mog iskustva. Poručio sam seme sa Linde 11.05. Seme je poslato 14.05. a kod mene je bilo 18. 05. Šalju putem DHLa tako da je malo skuplje (oko 20e) ali brzo stiže (stiglo bi mi i ranije da nije bilo vikenda). Sve u svemu moja preporuka. Takođe obaveštenje za ljude iz Srbije, Hempatia ponovo šalje za Srb, poštarina oko 5e. Veliki pozdrav svim članovima i želim vam uspešnu sezonu.

18.04.2020
13
5
3
29
Stiglo iz Hempatie u BIH:banana_rasta:
Blic pitanje:koliko dugo mogu sjemenke stajati/skladistiti se prije no se posade?