Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
259
713
93
Evo nakon izmjenjenih 20tak mailova dozvolili mi preko telefona da narucim a placanje ce biti bitcoinom,iako ima puno stranica gdje se ne treba regati,ja odlucio za seedman,vjerovatno zbog svoje osobnosti jer moram upirat u zid,ali eto ponekad se i isplati.
Jos cekam ofgovor ovih supaka.iz RQS da.mi objasne kako izracunaju koliko posto ima indice a koliko sative .ali to je neka druga tema

06.04.2017
10
40
13
31
Pozz ljudi. Jel moguće da nitko ne doatavlja sjemenke u Bosnu i Hercegovinu, kontaktirao sam i "domace" i "popularne", BiH je otkazana isporuka. Ako netko slucajno zna da neki salju u BiH, neka mi molim vas posalje u inbox. Hvala i pozz
WSE šalje za BiH, upravo naručio 5 x Harlequin feminiziranih menki :D

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
756
2.628
163
Hempatia salje uredno, ali evo ja odlucio vise nikad od njih. Svaka naruđba moram jenjat jer nemaju na stanju. Uvjek neki problem i nagrade me kao free menkom, ali ovo sad stvarno me raznerviralo naruceno u nedjelju, oni tek jucer krenuli u obradu naruđbe znaci 4 dana da opce pogledaju, i onda mi jos jave da 2 od 3 stvari nemaju..
Isporuka je uvjek uredna za HR 3 dana. ali sto vrijedi brzina dostave ako nemaju gotovo nikad ono sto trazim.

09.05.2020
5
13
3
28
Pozdrav, imam problemcic. Zaletila sam se jer mi je frend prosle godine reko kako je narucivao preko neta sjeme i da mu uvijek normalno stignu. I odlucila sam narucit sjeme, nisam previse citala o legalnosti, nekako mi je ostalo iz price tog frenda da je sve 5 nema carine u Eu smo i bla bla. Narucila sam preko Paradise Seeds par komada, platila karticom i narucila na kucnu adresu. Ne sjecam se da sam oznacila stealth paket, ne sjecam se ni dal je bilo za oznaciti. Kolike su sanse da to uopce stigne iz NL, i sta ako mi nadju tih par sjemi? Znam da su na topicu ispisani kilometri o ovom al koliko vidim ljudima uredno stizu... ja se ne razumijem toliko pa me zanima stizu li samo iz nekih sopova ili drzava? ili to kako te potrefi sreca na carini?
Znam da sam preishitreno ovo narucila. Bi se trebala zabrinuti?

Poslednja izmena:

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Pozdrav ljudi, da li postoji neki sajt gde mogu naručiti seme a da platim putem paypal naloga?
P.S. Iz Srbije sam...

mester

Aktivan Član
15.09.2018
71
384
53
Katastrofa iskustvo s RQS, samo svima mogu preporuciti da ne narucuju od tamo. Dva tjedna su me zavlacili na supportu da ce paket doci, nikad nije dosao i nakon mjesec dana od placanja su mi ponudili refund i kao ispriku voucher od 10% popusta prilikom sljedece naruzbe koja se, naravno, nece dogoditi nikad (sam popust je smijesan s obzirom na mjesec dana ničega (već sam mogao u flower prebaciti) + imaju valjda najviše cijene).

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Ako bih narucio preko Linda Seeds i platio preko paypal-a, koliko otprilike bih morao da čekam da seme stigne u Srb?
Da li neko zna odakle šalju? :)