Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
primjetio sam da imate vise sponzora za sjeme nego banera gore

npr od seed-city dobijate 15% a nigdje ne pise da vam je jedan od sponzora samo kad moderator uleti promjeni link u onaj vas...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
administratori vode racuna o sponzorima, ne vidim zasto se mesas u posao drugih. moderatori ne menjaju nikakav link, admini su podesili da se naziv sponzora automatski konvertuju u link. ne vodi tudju brigu
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Stealth,al rece mi Lendromind13 da mu je stiglo samo da se javi tamo u vezi te posiljke citao sam ovde na temi da je stizalo to ljudima al iz HR i da se nisu javili na to i da posle nije bilo problema,al nisam naisao nigde konkretno za SRB,al mislim da ne bi trebalo da se odazove na to javljanje ko sto ne bi sad ni primio posiljku kad bi mi je postar doneo idem na to - Stvarno ne znam otkud ovo na mojoj adresi
Ja sam narucio isto menke iz slo al nesto posle njega a nisam dobio jos taj poziv,al ocekujem ga,s'obzirom da mi je grow vec namesten i spreman za grow-anje tj samo cekam da niknu semenke sad mi je frka zbog svega ovoga,al videcu kako sta se desava dalje

Samo me zanima da li je plavcima dovoljno sto su nasli 5 semenki koje su porucene na moje ime i adresu da bi dobili nalog od javnog tuzioca da mi pretresu stan/kucu?
Iako ja budem tvrdio da to nije moje ako bude doslo do toga..
 
Poslednja izmena od urednika:

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Murija ti radi na dva nacina, na temelju osnovane sumnje ili najcesce zbog drukanja.Ako ti je to prvi susret sa pravosudjem te ako nemas nikakvih prijava sve ce proci tj. trebalo bi proci glatko, prekrsaj+novcana kazna
 
09.11.2014
134
80
43
Sa nekim bankama nije bitno ni ako je placao karticom, zato sto pare lezu na neku totalno levu adresu/drzavu i nemaju veze sa bankom semena.
Ja sam ovde vise puta procitao da kad vam nadju menke na grani samo ih zaplene i to je to, sta je sad ovo sa pozivima i djavolima jbt.
Ja da sam na tvom mestu pobrisao bih sve iz kompa sto ima veze sa biljkom i ocistio kucu, opro sudje, stavio ves da se susi.salim se malo druze... bice sve ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pop corn

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
@Velimir Imam jednu prekrsajnu zbog neke tuce,ali nista strasno lakse telesne povrede sto se tice marihuane ili drugih supstanci nemam nista,hvala bogu kako mogu da mi daju prekrsajnu i novcanu kaznu ako nemaju dokaze da sam ja to narucio? A cuo sam se sa hempatiom i rekli su mi da ne mogu nikako da provere da li sam ja narucio ili neko drugi

@DiskoKobaja Nema to veze ako nisam ili jesam bar sto se tice sa Hempatiom,ne moze policija da utvrdi da li sam ja narucio,a to za grow polako videcemo kako tece situacija.

@Kapisla To sam i ja procitao ali evo decku iz Srb sto je na ovom sajtu je narucio par dana pre mene isto iz Hempatie i stiglo mu je danas da se javi javnom tuziocu,ja jos nisam dobio ni semenke a ni taj poziv,tako da ga ocekujem ovih dana (jer sam veliki pesimista) ,al vidjao sam u ovoj temi te situacije gde su isto dobili to pismo da se jave neki su se javili neki nisu al niko nije napisao sta se desilo posle toga,tako da mi je malo zent,al videcemo javljam sta se desava.

Ponavljam jos jednom,ako je imao neko iz Srb ovakvu situaciju neka napise ovde,pomocice nama a i ostalima kojima ce se nekad ( ne daj boze ) ovo desiti. Sve u svemu ja se javljam kako tece situacija a to ocekujem i od @Lendormind13

Pozz ekipa ;)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sa N......m nemozes pogrijesiti, u to sam siguran 100%.Narucio sam preko njih 10 tak puta i svaki put je doslo pismo upakirano zaista dobro.Prvi put kad mi je dosao paket tj. pismo, vidin svicarska adresa posiljatelja , a unutra kartonska razglednica debljine 3 mm.N.....a ima dozivotnog kupca bez obzira sto ima samo 40-tak strainova i 9 vrsta automatika, zar to nije dovoljno, a o njihovom supportu da ne pricam, za mene imaju sve.J...s sve te sorte ako nisi siguran da ces dobiti ono sto si skupo platio, a da se razumijemo sjemenke su skupe, al isplati se.Ovo nije reklamiranje nego govorim o svom iskustvu.
 
Poslednja izmena:

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Ne razmisljam sad o kupovini drugih semenki,snasao sam se stigle su mi menke iz druge ture,eno ih u saksijama svakog dana treba da niknu. Sad mi je frka jer mi je ovo 1. grow i sve to oprema je spremna menke samo sto nisu nikle i sad ako mi stigne taj poziv onda ne znam stvarno sta mi je ciniti,sve se samo bojim da ne moram da prestajem sa ovim a nisam ni poceo :D
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Samo opusteno, nece oni odmah banuti na vrata sa nalogom u to sam siguran, a ako dobis poziv za razgovor nemas pojma o cemu pricaju, pripremi se na takav istup ako kojim slucajem do toga uopce i dodje.
 

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Ma isto mi je oce li banuti odma ili za 3,4,5,6 meseci
Decko sto je pisao gore sto mu je danas stiglo pismo od plavaca,njemu su poslali 4 dana ranije nego meni,tako da ja mislim ako mi bude stizalo,stice mi ove ili najkasnije sl. nedelje. Sve u svemu javljam sta i kako
 
26.05.2015
57
57
18
Ne moze opusteno da bude nikako nije mala stvar pasti sa biljkama u sadnici , videcemo usmeno sam dobio poziv od spektora samo da dodjem na razgovor zbog toga sad sta ce biti videcemo .