Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2015
1
0
1
33
Cao Drugari, na ovu temu sam procitao dosta postova, posto nisam uspeo sve da procitam zbog nedostatka vremena da li bi neko mogao da mi objasni, posto sam iz Crne Gore, ko salje za CG semena, hvala unapred.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Lp
Posto planiram narucit sjemenke iz aliena,zanima me kako salju,tj kako je upakirano? Narucio sam prije 3-4godine prvu turu,no zaboravio sam kako je bilo upakirano,te dali se je nesto promjenilo ulaskom Hrv u EU,te kako funkcionira carina u RH vezano za sjemenke? Odgovor o nacinu slanja na pm.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Pozdrav,ovo mi je ponovljeni post.,buduci da sam pitao na krivom mjestu.
Moje pitanje je vezano za narucivanje preko naseg sponzora(seedsman),dakle zanima me kako dolazi sjeme naruceno od njih,koja je zemlja porijekla navedena na kuverti i kako je upakirano(dali je kuvertirano i na koji nacin).
Od njih nisam jos narucivao,a zapeli su mi za oko neki automati pa ako mi moze netko tko je narucivao opisati gore navedeno.Hvala vam unaprijed
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
zanima me kako dolazi sjeme naruceno od njih,koja je zemlja porijekla navedena na kuverti i kako je upakirano(dali je kuvertirano i na koji nacin).
drug, sledeci put ide opomena. pravilo na forumu je isto, bez detalja. razmisli malo, kako ti citas ovaj forum mogu i sluzbenici sa carine ili policija. njih to isto zanima, pa jel ok da otkrivamo kako izgleda stealth. rako sam ti da ne ide iz holandije, a salju kao sto salji i ostali. uostalom, kakve veze ima kako ce zapakovati, na carini imaju pravo otvoriti bilo koju posiljku, tako da dosta zavisi i od srece
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Samo me to zanima, dal ide u pismu i zemlja porijekla, nisam trazio sliku.Znam neke kako salju pa me zanima dal salju i gore nevedeni na isti nacin.Dakle salju, ta informacija mi je dovoljna.Ne bih zelio zaglaviti zbog neke sitnice poput sjemenki.Power, zahvaljujem (mogao si mi na pp poslat kad si me upozorio da sam na krivom mjestu postavio onaj prvi post) svejedno hvala jos jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Honest One
17.11.2013
90
92
18
tu nema koju trazim, dvije sorte cak..pretpostavljam da je sve isto, al opet iz prve ruke cut je nesto drugo

edit: a i vidim postarina je skuplja na seedbanku..
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
seedsman salje preporuceno, verovatno je zato skuplja. il je tvoj breeder iz druge drzave ;) al sve ostalo je po pitanju narucivanja potpuno isto
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Evo moje iskustvo s naručivanjem od našeg sponzora Seedsman.
Naime, naručio sam prije mjesec dana od njih 5+5+3 feminiziranih sjemenki, uz to sam platio stealth opciju.

U njihovom prvom slanju paketa nisu navodno napisali dobro moje podatke na paketu (nedostaje naziv ulice). Taj paket je neznam kako, ali još uvijek na putu za Kanadu, a ne za Hr. OK, pogreška se desila u pošti.
Nakon što je paket putovao više od 2 tjedna put Kanade, obratio sam im se i nakon višednevne prepiske i objašnjenja za šta mi sjemenke trebaju (sjemenke su naručene kako bi od njih uzgojio biljke i dobio materijal za ulje za osobno liječenje), poslali su mi novi/drugi paket.

Danas sam primio taj novi/drugi "paket". Iako sam im platio stealth opciju, dobio sam običnu kuvertu i u njoj sjemenke u njihovim orginalnim pakiranjima. Bezveze sam im dao 9Eura za tu opciju.
Za sad je najveći problem što mi nisu poslali točno sve sjemenke koje sam naručio. Većina je ok, ali jedan paket, em je krivo sjeme, em su auto a ne fem, em je manje sjemnki (3 e 5).
Obzirom da na paketu koji sam danas dobio ne piše tko šalje, pretpostavljam da je tako i sa paketom koji je na putu za Kanadu. Očito je da se paket zbog toga neće vratiti ni pošiljatelju, niti će završiti kod mene. Hm, tko zna da li će ga ikad itko i otvoriti i vidjeti šta se unutra nalazi. Da li će moji podaci (nepotpuni) za mene stvoriti problem u budućnosti ću tek saznati. Nadam se da neće, pogotovo ako ga otvori osoba koja će znati iskoristiti sadržaj za svoje potrebe :).

Sad evo čekam da vidim jesu li mi voljni poslat ponovno ovih 5 sjemnki koje sam naručio/platio.

'ebem ti sreću.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Koliko otprilike dolazi sjeme od Dinamefa u hrvatsku? Od Seed city-a mi je doslo za 8-10 dana, od RQS-a čak 20-ak dana. Pa me zanima Dinafem da radove oko boksa barem otprlike planiram. A i znatiželja plus nestrpljenje:oops:

Tražio sam u tražilici, vjerovatno se negdje spominje, ali nisam uspio (nisam se dovoljno trudio)...

Hvala!
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Pozdrav drugari!! ovako imam problem narucio sam menke od rqs, znaci ispunio naruđbenicu poslo pare u bjeloj koverti i broj narudbe i preporuceno za spaniju, i imao sam mogucnost pracenja posiljke u posti web tracking.. poslo sam im pare 11.12 danas je 2.1 i sve je bilo u redu do prije 4,5 dana kada sam vidio na web tracking-u
Zemlja spanija
Location: 08100
Event type: unsuccessful item delivery attempt
Extra information: reason: addressee has P.O. Box
Measure: addressee advised to pick up the item
e sad brijem da je to zapelo nes gore jer prije ovoga sta mi je stiglo, bilo je posiljka u madridu, i onda je ovo stigl