Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
There is an error in the LDAP authentication settings, LDAP server, or network configuration.
  • Make sure that a connection test is successful with the current LDAP server configuration.
    If connection is not successful, an error in the network settings might have occurred.
    Check the domain name or DNS settings in "Interface Settings".
  • Make sure the LDAP server is specified correctly in the LDAP authentication settings.
  • Make sure the login name attribute is entered correctly in the LDAP authentication settings.
  • Make sure the SSL settings are supported by the LDAP server.
imaj zivaca pa probaj sutra/prekosutra, verovatno je do nekog od servera u celoj toj transakcija prici, nesto mislim da se sretao na forumu vec takav problem pa se sam resio za dan~dva, tj. resili su ga oni tamo zaduzeni za celu pricu. a imas gore baner i od nirvane pa moz probati preko njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ParaNO1dO
13.02.2015
34
8
8
33
Sigurnost naručivanja sa kan...org ,iz hrv sam?
i to bih narucio 3 vrste sjemena,oce bit problema posto vjerujem to ne stanu u jedno pismo?
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Prosle godine sam narucivao kod sedsmana i Nirvane sve je bilo OK, ove godine je razlika u besplatnim menkama ogromna, sedsman je najjaci po tome, ali i ja vec 5 dana dobijam 202: Authentication error. Nirvanina ponuda je OK ali ne ispunjava sve moje zahtjeve, a besplatnih sjemenki izgleda nema ove godine, a prosle sam dobio neku blesavu sativu koja je do novembra bila u vegetativnoj fazi, strasno za vidit, 2,5 metara visoka i jedno 2 metra siroka u precniku, sve mi krivo sto u BiH zivim, a ne u Kaliforniji, al pretpostavljam da svi imaju tu fazu kad hoce kaliforniju.
Odlucio sam se za RQS, odlicna paleta, a i broj besplatnih je dobar, cijena? Sitnica!
Jos da vidim kako salju i mogu im presudit po iskustvu!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Slikovito pokazu osobinu ili ime te sorte.
AK ima metke
NL ima kompas koji ne pokazuje sjever iz nekog razloga :D
Haze ima mozak, posto je rad cerebralan
ICE ima pahulju snijega
Skunk ima tvora, Fruit spirit ima voce

u sustini vrlo jednostavno :D
 
Poslednja izmena:
13.02.2015
34
8
8
33
Ekipa HITNO mi treba odgovor na ovo pitanje.Naručio sam sjemenke od RQS,ali mislim da neću moći zasadit ove god zbog osobnih razloga....

Dali će one vrijedit i iduće godine ako ne otvorim pakovanje ili što već u čemu stignu?
 
06.10.2015
83
168
43
htio bih napraviti potpuni izvještaj mog prvog naručivanja online.
Banka seedsman, platio bitcoinom, nakon što su zaprimili uplatu sjemenke su stigle za 7 dana.
Kupio sam - 4x Auto Speed Bud (Femaleseeds)
- 3x Green-O-Matic (Green House Seeds)
- 3x Auto Shark (Pyramid Seeds)
Dobio na poklon - 1x Auto Shark (Pyramid Seeds)
- 3x Auto Purple Ryder (Seedsman)
- 3x Auto White Widow (Seedsman)
- 2x Auto Ripley's OG (Mephisto Seeds)
- 3x Blueberry (Seedsman) Foto
- 2x Critical (Royal Queen Seeds) Foto
- 2x Auto Speed Bud (Femaleseeds)
- 2x Annapurna Superauto (Flash Seeds)
- 1x Rizle (Seedsman)
- 1x Naljepnica (Seedsman)
- 1x Zaštita za staklo za iPhone 6/6s xD hahahaha

uzeo sam skuplju stealth opciju i preporučeno. Sve feminizirano sjeme. I mislim da su dobili doživotno jednu mušteriju ;)

Svaka im dala!!!
 
Poslednja izmena:
15.04.2017
166
209
43
Pozdrav ekipa , jeli itko narucivao iz Španjolske preko Royal Queen seeds-a , narucio sam ima 7 dana , izabrana stealth opcija pakiranja ! Dhl vrsi dostavu , vec san lagano pod nekim crnim mislima