Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
648
93
meni se nekako cini jeftinije kod ************ .Ja bi radje narucivao od provjerenih nego ************ ako vec netko nije provjerio. Dobro je radi postarine, jeftinije dodje.
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
648
93
Ako su ti dosle, onda super... drugim rijecima, provjereno. Kakva je kvaliteta?
Nekako mi se alien growshop cini ozbiljnijim iako uu obzir uzimam daljinu, ************ je blize, jeftinije i brze, dok mi se nekako alien growshop cini ozbiljnijim i kvalitetnijim iz komentara clanova vutra.org foruma.
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
SSSH ja sam procitao da je i kanabis super,samo se bojim da ih mozda murija prati,a i ako im jednom upadne u firmu oni im moraju predat' imena i prezimena svih kupaca,pa me jedino zbog tog frka(+ im je sto paket ne prelazi carinu,sto je kod aliena slucaj),a i preko aliena ukoliko saljes gotovinu mozes se izvuci i ako padnes,tako da sam u dilemi izmedu kanabisa i aliena...
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
648
93
Mislim da oni nemaju nikakvu firmu nit da cuvaju imena kome su sve slali, ovo je prije samo internet prodaja. Naruce od nekuda na veliko, ispadne ih malo jeftinije i onda tu prodaju.

Mene jos zanima slanje iz aliena, kako oni to salju postom? Jer me samo brine jer ako necu biti kuci da dignem paket, oce mi ostavit papir o dospijecu paketa u postu pa moram po to tamo i moram li potpisati i davat kakve dokumente?
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Ako saljes keš njima i odaberes opciju Seeds-Grains paket ti dolazi u sanducic,bez obzira jesi kod kuce il ne...A ************ mora cuvat' narudzbe sa osobnim podatcima i adresama kupaca,provjereno... ;)
 
22.01.2011
32
6
0
38
Sve vam piše na stranici. Meni je poštar donjeo i njemu sam platio. Sjemenke, 22 kn poštarina i oko 5 kn pošti. Naručio sam od Greenhausa i dobio sam original zapakovane sjemenke i poklon 10 filtera. :b_cowboy:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
************ provjeren. Dolaze za dva dana, posalju ti mail, dodje postar, platis direktno njemu, nema slanja novaca i slicnih *****rija. A one spike o "ozbiljnijima" su gluposti jer ************ uzima od tih "ozbiljnijih" ne izmisljaju toplu vodu... Zamislite to kao most izmedju inozemstva i balkana :-D
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
648
93
Normalno da uzimaju od nekog, al dobro je i znat od koga :) Uglavnom, sranje se ne moze dogodit jer placas kad ti dodje.

@Kali
A sta je s njima ako ne budes kuci kad postar dodje, on to nosi u postu i tamo dolazis i placas ili kako to ide?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Upozorenje!
Molim da se suzdržite od spominjanja bilo kojeg shopa koji nema veze sa Alien grow shopom, jer nije dopušteno. Shopovi sa našeg područja ne smiju prodavati sjemenke i mi se kao forum moramo ograditi od takve ilegalne djelatnosti. Dovoljno je što smo na rubu zakona sami po sebi.
Još ću se konzultirati sa adminima u vezi ove teme, pošto, koliko je meni poznato, više nemamo sponzora.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
na poklopcu kutije je adresa (ali je iz logičnih razloga nisam slikao :D), u ovom slučaju nije bilo nikakve kuverte kao kod aliena, samo je kutija dobro omotana ljepljivom trakom (selotejpom)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
metalmaniac je napisao(la):
na poklopcu kutije je adresa (ali je iz logičnih razloga nisam slikao :D), u ovom slučaju nije bilo nikakve kuverte kao kod aliena, samo je kutija dobro omotana ljepljivom trakom (selotejpom)

Bože sacuvaj...... fuš totalni ko stvoreno za najebat