Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.10.2015
16
29
13
40
Samo da podjelom loše iskustvo sa Slovencima. Naručio ja menke i naravno platio.
Za dva dana pitam je poslano, kada će doći. Oni mi odgovaraju da nemaju menke na stanju da mi vraćaju lovu.
OK.
Ja ponovno narucim druge menke i naravno platim.
I oni kažu poslano.
Nakon 5 dana tražim tracking da vidim kada će doći.
On meni kaže da su dostavljene na adresu na koju sam narucivao prije 5 mj. Naravno na sam se preselio u meduvremenu i na njihovoj stranici azurirao nove podatke.
I sada oni meni kažu tko te j... A ja ni potpisao pošiljku niti je vidio.
Ode moja lovica.
Na narudžbi piše dobra adresa ali su oni odlučili poslati na staru.
Sta reći prava gospoda.
Kažu da mi novceke neće vratiti jer je pošiljka dostavljena nekom novom stanaru ili najmodavcu. :(
 
09.10.2015
16
29
13
40
Ma i meni su rekli sada vratiti novce nakon preduge i nepotrebne rasprave.
Makar nije taj njihov bezobrazluk toliki problem koliko to da su poslali dotični paket s mojim imenom mom bivšem najmodavcu.
I to je nešto što me mnogo ljuti...
 
Poslednja izmena:
25.01.2016
8
3
3
41
Samo da se javim,novi sam clan,pozdrav i postovanje svima..citam ovo kao blesav,jel zna neko mogu li se kupiti,naruciti za Srbiju semenke,dal je neko vec narucivao.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
svaki sajt salje za srbiju, al ni jedan sajt ti ne moze garantovati da li ce na carini provaliti. nista nije komplikovano, naprotiv. pitanje je samo da li ces imati srece. rizik da zaplene postoji, al tako je bilo i bice dok god se radi o ilegalnom materijalu. svi prolaze kroz isto kad porucuju, nekom stigne nekom ne. evo recimo, nas sponzor seedsman provereno salje za srbiju, licno sam ranije uzimao preko njega. gore ti je baner
 
25.01.2016
8
3
3
41
Video sam da,aj pogledacu,ne bi valjalo da me pozovu zbog ranijih nekih stvari,veliki mi rizik..aj sad kad vec pitam,imam jos ovo,ovo sto se dobije ne cesti za koristiti pa tu bude semenka poneka,mogu li se one staviti u zemlju ispod lampi.izvinjavam se unapred ako sam ovim prekrsio neko pravilo,mada cini mi se da nisam.pozdrav

Jel ima neko iz Srbije da je narucivao,ima li neko iskustva
 
Poslednja izmena od urednika:

pajo8

Aktivan Član
27.10.2015
138
671
93
27
Ja danas pokusao naruciti preko seedmana i nece mi preko kartice stalno neki error. Jel ko narucivao preko placanja karzicom ili postoji nega druga laksa opcija npr da ti dođe paket pa platis
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
pise u nekoliko tema, mozes da posaljes kes, u papirnim evrima postom, pa kad im stigne( ako im stigne) oni tek tad salju paket... pare ne smeju da se salju, pa ih upakujes cestitku ili papir neki kao pismo..
 
05.05.2015
33
3
8
46
IJa sam naručio iz Slovenije i stiglo je za manje od 5 dana,platio western union sve diskretno jako zadovoljan.E sad dal su meni poslali ono što sam ja tražio videću na kraju tj kad se pokažu u pravom svetlu:spliff:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kakva je to firma koja šalje sjemenke ko da prodaje kikirikije? Neznam kako vi ali ja nikad nebi kupio sjemenke ako nisu u originalnom pakiranju banke. Super je ako vjerujete takvim šanerima u današnje vrijeme, blago se vama.
 
05.05.2015
33
3
8
46
Ima ih na netu.Svoj sajt, a možeš i kod njih licno dodjes i kupiš tako oni kažu i firma su.Sajt ne smem da reklamiram nije po pravilu foruma :respect:
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Meni je seme stiglo u originalnom pakovanju i to stealth, od Hempatie. Samo sam oba puta morao da im naglasim u mejlu da hoću stealth, jer su mi ih jednom samo strpali onako, pa su ih našli na carini. Ja sam uzimao seme od RQS-a, ne znam kakva je ambalaža od drugih banaka, možda se ne može steltovati tako lako...
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ljudi naručio sam od Nirvane nekih menkica i poslali su mi uz narudžbu i gratis 10 Mystery Seeds. Šta mogu očekivati od ovih mystery menkica, jesu li bar fem?