Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
LJudi jel mislite da ce se moc naruciva menke u skorije vrijeme sudeci da je virus aktivan sada i tko zna koliko ce bit aktivan jos...bio sam na hempatiji i tamo pise da su fizicke trgovine zatvorene ali da internet trgovina i dalje ide, dok sam sa druge strane cuo da ce i to ukinut za sada...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jednomsemora
31.03.2020
2
1
3
29
Pozz ljudi. Jel moguće da nitko ne doatavlja sjemenke u Bosnu i Hercegovinu, kontaktirao sam i "domace" i "popularne", BiH je otkazana isporuka. Ako netko slucajno zna da neki salju u BiH, neka mi molim vas posalje u inbox. Hvala i pozz
 

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
U spaniji nece biti slanja paketa dp 9.aprila, od juce su uveli nove mere, ko sad naruci nacekace se tako da strpljenje, seedsman je stavio obavestenje da to nece uticati na njih ne znam kako,,,
Herbies, takodje spanci(nekad UK) stavili obavestenje obustava rada do daljnjeg
slao mail i odgovorili juce s linde da nece biti slanja do 9.apr

due to the new tightening of the quarantine laws that have been in force in Spain since 30 March 2020, we unfortunately have to completely suspend shipments until 09 April 2020. Your order will be processed as soon as the quarantine is lifted. Unfortunately we are forced by law to take these measures. We ask for your understanding and your patience. We will be back for you soon! You can reach us by mail at any time!


Best,


Linda Support


attitude radi, napominju isto da ce se cekati duze paket ali rade.
Treba proveriti slovence i njiov post office kako radi i dal ..
 
Poslednja izmena:
20.01.2014
10
59
13
Ljudi evo ličnog iskustva od značaja za one koji su iz Srbije. Poručio sam seme preko Hempatie jer nigde na sajtu ne piše da ne šalju za Srbiju zbog situacije sa covidom. Platio karticom i nadao se najboljem. Međutim danas sam dobio mejl u kojem me informišu da otkazuju porudžbinu jer ne šalju za Srbiju zbog trenutne situacije. Porudžbina je stopirana i novac će biti vraćen. Eto tako, da znate. Da li neko ima predlog odakle poručiti u ovoj situaciji?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pitanje jedno, danas sam naručivao s gore spomenute stranice ali da se ne bi opekao,zanima me jel zabranjeno spominjanje i pitanje o tome siteu ako uzmemo u obzir naslov ove teme? Ne pitam bezveze,naime htio sam pitat nesto kad sam citato postove ali sam vratio brzo i provjerio jesam li u pogrešnoj temi pa sam odustao od upita i tako da sam za dlaku izbjegao spam ako je to slučaj,a vjerujem da je, ako je tako ne pada mi na pamet u kojoj temi postaviti pitanje. Mozda je i sam ovaj post spam,ali ne znam kako i gdje ovo pitati:crazyd: