Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
40
Prije svega POZDRAV ekipi!!!

Dali mi neko može preporuciti neki seed bank, koji je pouzdan i dostavlja u hrvatsku!

A http://www.sakriveno
kakvi su oni? Nije mi bas jasno to oko kupovine sjemena. Oni narucuju od uzgajivaca sjemena? Da li je netko narucivo od njih?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Reci im da su ti kanarinci jako prirasli srcu i da im je uskoro rođendan i da ih želiš počastiti posebnim sjemenom konoplje iz Nizozemske ili nekim sjemenom iz Hawaja odaberi vrstu po volji.A šta ti mogu pušit kitu jedino za sjeme ,pa ako nas samo na osnovu sjemena mogu osumnjičiti da planiraš uzgajat ili još gore i prodavat,onda mogu i ove likove što prodaju sjeme za kanarince i ostale ptičurine i ove što u ribarnicama prodaju sjeme za pravit mamce optužit na doživotnu robiju ljudi prodaju sjeme na kile jebiga ,a iz onog sjemena se takođe može uzgojit pa taman ova travuljina što u nas često dobro ide na tržištu i u kojoj obavezno na onim pretrgama nađu u njoj THC ,moš mislit koliko ga nađe ali haj nije bitno nije to tema emisijenego bitno je da i njh mogu ako hoće teretiti za uzgajanja ali izgleda ovi im kažu to nam je za ptice ,za ribolov za... šta ti ja znam.Isto taki i ti njima reci to mi je zato ko vas jebe ovo je posebna vrsta daje sjemena pun *****.ma marš u **********u materinu bre šta vas briga šta će mi 10 sjemenki od 78 € i čime ću ja da hranim svoje ptice ,marš đubre nevaspitano.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
40
OMfG!!!! Koji :balls: post, trebalo bi napraviti Zbirku tvojih postova. Canne! Canne! Canne!

No dobro, ovo me i vise nego uvjerilo da je sjemenje DOBRO, AHA!
Uzet ću iz Green Housa Arijan's Haze #3, 5 feminiziranih. Šta kažeš??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor Cze

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
OkiyKiku je napisao(la):
OMfG!!!! Koji :balls: post, trebalo bi napraviti Zbirku tvojih postova. Canne! Canne! Canne!

No dobro, ovo me i vise nego uvjerilo da je sjemenje DOBRO, AHA!
Uzet ću iz Green Housa Arijan's Haze #3, 5 feminiziranih. Šta kažeš??


Odabir definitivno nije loš, ali moram te upozoriti da sam ja još prije 3 mjeseca naručio 5kom feminiziranih Himalayan Gold iz Grin Hausa i što mi je stiglo? NIŠTA! Jesu li mi odgovorili na oko 10ak mailova koje sam im poslao? NISU!
Kad dođem tamo gore ima da im svima po redu...*cenzurirano*...:vb_whip::vb_whip:

Pa ti čini kako hoćeš, ovo je samo moje iskustvo koje me je stvarno iznenadilo jer su oni inače poznati kao ugledna firma...:eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor Cze

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Green house ne odgovaraju 10 dana valjda ih je slava previše obuzela pa manje narudžbe đubrad i ne primjete ,a ko će znat uvijek ima mogućnost da carina odradi ljude a onda pošto im znaju imena policiji prijave pa ih onda ovi drže pod okom ne bi li ih uhvatili a možda i ne prijave možda uzmu to za sebe ,svakakvih ljudi ima među carinicima.Uvijek nekako mi je logičnije da je carina ili pošta tu prekinula dostavu ,samo ako se ne javljaju
na 10 mailova onda tu nešto stvarno smrdi,a ja ove green house nikad nisam nešto volio valjda zato što inače imam neku vrstu gađenja prema moćnim firmama,čim je tu puno love u igri mora bit i korupcije i velika je firma .Može onaj lik bit pošten i dobar ko kruh samo ne može on tako lako nadgledati sve one koji rade za njega.
 
17.09.2007
1
1
1
ja sam naruchio 1.10 seme iz aliena i stiglo mi je 12.10...naj opustenije...postar dono ja potpisao.. no cimanje.. so thumbs up svakom ko zeli da naruci a boji se...ja sam iz srbije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
choki123 je napisao(la):
a kako vi to sve naručujete,preko kreditne kartice?.....zanima dal bi se moglo nekako u kešu?
moze u kesu, posaljes novce u koverti, zajedno s printom narudzbe... imas sve objasnjeno, procitaj malo po forumu
cak imas i order process flash movie koji bi trebao rijesiti bas svaku nedoumicu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
e hvala,al samo još da pitam dal trebam ostavit ime i prezime,i dal mi dođe na adresu koju sam naručio ili dođe u poštu,HVALA:pat:
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
choki123 je napisao(la):
e hvala,al samo još da pitam dal trebam ostavit ime i prezime,i dal mi dođe na adresu koju sam naručio ili dođe u poštu,HVALA:pat:

nisam siguran da sam dobro shvatio pitanje... :icon_lol:
al teoretski... moras ostavit ime i prezime i svoju adresu. to onda u shopu napisu na kovertu (tvoje ime i prezime i adresu). onda stave kovertu (s napisanim tvojim imenom i prezimenom i adresom) u postanski sanducic u nizozemskoj. pa dodje nizozemski postar na svojem motoricu, biciklu, a ponekad i pjesice, te pokupi kovertu iz sanducica i posalje za hrvatsku (zna da je hrvatska jer pise tvoja adresa). kad dodje u hrvatsku, koverta prvo stigne na postu (znaci, odgovor na tvoje pitanje o posti je DA). ALI!!! sistem funkcionira tako da ti ne dolazis po pismo u postu (iako ima i takvih slucajeva, npr. postanski pretinci, ali to nas ovdje ne zanima), nego postar (postanski sluzbenik zaduzen za raznosenje poste) koji je zaduzen za tvoj rajon uzima pismo iz poste, stavlja ga u svoju torbu, pa na koverti procita tvoje ime i prezime i adresu koju si jos na pocetku ostavio shopu (a oni napisali na kovertu) i onda, procitavsi, odlazi na svojem zutom motoricu, biciklu, a ponekad i pjesice do tvoje adrese da bi tamo ostavio pismo kako bi ga ti, kad se vratis kuci, mogao pokupiti (da ne bi bilo zabune i ti pokupio tudje pismo, ili neko od tvojih ukucana pokupio tvoje, na koverti pise ime pa tocno znas kad je za tebe, a kad ne). nadam se da sam pomogao. :icon_biggrin: