Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
lnss.jpg


20062007cavesesambenede.jpg


20030817scraustria23co.jpg


3fj6a1bbaw.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
slažem se s tobom,Tex...kod njih je to sasvim druga dimenzija,sviđa mi se i ta,ajmo reć anarhija na tribini kod njih,uz to pjesme su im zakon,cijela tribina pjeva,skače,šmrče bijelo i luduje cijelu utakmicu... :)

http://www.youtube.com/watch?v=ea9oKKM8wIs
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tex

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Kod njih na gostovanja zna otići po 40-50 hiljada ljudi :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Galame, skacu, dodiruju se znojavim telesima.., :)

http://www.youtube.com/watch?v=VWbEhTCRcjc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Ja mislim da je nas "balkanski" stil navijanja najjaci,jer je on mix ova 3 napomenuta stila :D
Tuca ima kao u Engleskoj nekada,Ludo je kao u J.Americi a koreografije su normalna pojava kao u Italiji :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Mudrac: slažem se... mi imamo taj mix i Engleza i Talijana i južnoameričkog ludila,još da se poštuje fair play što se tiče tučnjava,dakle na šake bez oružja,imali bi hebenu scenu,ali daleko smo od toga nažalost...al dobro,barem kod nas u Hrvatskoj toliko ne potežemo noževe i utoke jedni na druge,kao recimo u Srbiji,al opet kod nas je glavni rekvizit kamen...jbg
@No Joke: video govori sve :thumb:
@Tropico: dobar video,volim te kompleksne koreografije gdje se izmjenjuju slike,zastave i sl...a Danci su se popravili u zadnjih par godina,scena im se digla na respektabilan nivo...

@svi ostali:

pogledajte video,vrijedi svih 15 minuta gledanja,na ovoj su utakmici navijači Rapida iz Beča proslavili 25.rođendan,velik dio utakmice su im se izmjenjivale koreografije na tribini,respect za trud...

http://www.youtube.com/watch?v=ZR_iBarK8fY
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
sve je to lijepo, koreografije, pjesma, opijanja i zapušavanja, ali nikada neću shvatiti navijačke tučnjave (pogotovo unutar jedne nacije kao npr. Torcida-BBB). čemu? kada igraju Dinamo-Hajduk, onda se mrze, a kada igra reprezentacija onda se svi zajedno drže ruku pod ruku i pjevaju. tko je tu lud?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Sve ti je to jedan veliki trip,normalno to nebi trebalo da se koljemo macetama i pucamo pistoljima nego kao sto recimo Rusi sad rade nadju se dve grupe u sumi,isti broj potuku se i to je to.To bi trebalo biti sve zdravo i ljudski ali je nazalost daleko od toga svuda po svetu pa i kod nas...

Edit:A pogotovo sto neke grupe nastaju samo zbog kriminala i tih sranja,nije sot sam delija ali eto pogledaj Grobare trenutno cela da prica oko ZBR i ostalog je smesna previse...kao fazon ubili nam vec 2 ortaka malo se bunimo pa smo sad opet na sipci zajedno,pogledaj im vodje,prvu ekipu alcz i ostalo sve olos beogradski najgori,nije da su oni jedini ima na svakoj tribini toga ali jednostavno kod grobara je to preraslo neku granicu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.