Nestasice na trzistu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Normalno da nema kad su ''ugasili' albansko selo Lazaret.U mom gradu je isto panika,nigdje nema a ja lagano vadim svaki dan hedić iz svoje teglice i upće se ne zamaram
Nedvno sam gledao dokumentarac o tom selu bas, i bilo mi pravo cudno kako je moguce da to tako godinama prolazi, a sve se znalo, u tom filmu sam cuo da ga cuvaju neki lokalni gangovi kao u nekim juzno-americkim zemljama koji su pucali na policiju u pokusajima racije, ali ovaj put su izgleda organizovali veliku raciju, a uzgojem su se bavili vecinom stari ljudi jer im je bilo puno unosnije naravno.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
JugSrbije kaze pao lik sa 6 tone ako ti nesto znaci. A sto to nema po vestima i ostalim medijima ne znam. A i na kraju nebitno je. BOX u ruke i ojsa :)
Nevjerovatno da to nije bilo u medijima ! :S offtopic: upravo sam zavrsio jos neke sitne radove na njemu, ima jos nekih sitnica, mislim mogu ja njega odmah staviti u pogon, ali necu dok sve profesionalno i fino ne odradim i poslozim, sljedeci projekat koji radim je sistem isparavanja vode radi regulacije vlage u boxu pomocu grijaca iz starog ruskog auta Volga :D kojeg sam slucajno nasao u garazi, a sluzio je kao dodatno elektricno grijanje za pomenuto auto, radi na 12 V dimenzija je kao upaljac a grije ko sam djavo, tako da mi moze posluziti i kao grijac u boxu za vrijeme hladnih dana posto ne koristim HPS nego fluo cijevi u kombinaciji sa LED-ovima, ali to cu sve detaljno opisati i uslikati na svom dnevniku, ideju mi je dao kolega u zavrsenim dnevnicima ne znam mu sad tacno nick, ali jedan od novijih dnevnika uzgoj TD-a...
 
Poslednja izmena:

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Znalo se već prije pola godine da će slijedi nestašica. Jebiga, ono s Lazaretom nije moglo funkcionirat dovijeka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
A ima malo i do kišne godine, možda...
Slabo rodilo, sve se popušilo i tak' to.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
mozda zatvorili pipu da dignu cijenu...jer vec neko vrijeme ista prica
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Mene Su dvije okolnosti inspirisale da se pocnem baviti growingom,a desile su se prosle zime u BG-u. Prva, bila je apsolutna nestasica; Druga, bio sam prinudjen na saradnju sa lokalnim smradom,nistarijom od covjeka koja diluje apsolutno sve,od trave,preko heroina pa do
svakakve hemije.... jos sam ga cekao po kisi ispod necije terase,i
naravno da sam se osjecao kao govno :( Tada sam sebi rekao, "neces vise da **bes oca ocinoga" . Danas kazem Bogu hvala na ovim dogadjajima, doveli su me do toga da imam solidan i kvalitet i kvantitet.... i da ne zavisim vise ni od koga,osim od vremena. Stoga jarane i jaranke, asov u ruke :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
u mom mjestu se priča da će se pojaviti samo skunk, baš si sve mislim kakav skunk :) jer i tu se svaka bolja trava po izgledu, a naravno i lagano po radu, naziva skunk
100 kn gram :(
nije da se mene previše tiče, but...pa nismo u nja nja kofi šopu
alo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ma nek su ga ugasili(lazarat),i onako su smece proizvodili,trovali ljude...
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
kad uzgojim pušim, kad popušim ne pušim dok ponovo ne uzgojim. ima ima, nema nema. diler, neznam kak to biće izgleda. kriza dolazi iz glave a lazarat radi punom parom i uvjek će, nemože to nitko ugasit. rekla kazala, kazala rekla, mediji su trovači. trave ima ak si uzgojiš. ova tema na groblju dost popularna, nema se aaaaa? :D:eek::cool23:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Nitko nije ugasio Lazarat... to su samo napuhane medijske bajke. Znam sta pricam.

Glavni problem je sto je bila jako losa godina - puno oblaka, malo sunca, puno poplava. Dole su imali jako problema sa poplavama, neka sela i gradovi su bili kao venecia.
Vidite kako se sve to odrazi : )

edit;
ma nek su ga ugasili(lazarat),i onako su smece proizvodili,trovali ljude...

Ti nemas pojma sta pricas, ovakvu glupost nisam cuo stoljecima.
 
10.03.2012
4
1
3
40
Nema nešto nigde, ne znam šta je u pitanju. Ili ima a slabo daju pa se ne isplati. Ja sam u Kragujevcu ovde je katastrofa, mada oduvek je bilo loše ali sad je baš sranje, ortak mi radi na jednoj trafici što prodaju rizle na komad kaže već danima niko ne dolazi.

Baš bezveze. Čitao sam ove postove o uzgajanju sve mi je to previše komplikovano, mora neki izlaz da se nađe jebem mu mater.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.