Ništa te ne razumem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2012
7
0
0
29
Primjetio sam da mi se počelo događati da ne mogu složiti normalnu rečenicu dok pričam,zaboravljam stvari,zaboravljam šta sam imao za reći i to ne samo kad se upušim već se zna desiti i u danu kad po cijeli dan ne duvam.Nisam zabrinut i dalje normalno funkcioniram (ne događa mi se to baš tako često) ali me zanima dali ima još neko ovakvih problema?:bong7bp:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
imam ja recimo tako nekakav problem...dosta zaboravljam (cura me počela zvat zlatna ribica haha)...a što se tiče slaganja rečenice, tu i tamo se pogubim malo, ali kad se to desi, manje više sam sebe isprdam i nastavim dalje hehehe, ja mislim da je to normalno kod duvača, i kontam da se to događa većini ovdje sa foruma hehehehe....mislim da ne bi trebo bit nešto pretjerano zabrinut, a ako jesi, prestani pušit, šta da ti kažem...meni to ne smeta zasad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Da si ti nama ziv i zdrav, meni se to desavalo i desava se bez trave, jednostavno u po recenice zastanem, pa se onako sam sa sobom zamislim, a ovi sto me slusaju bulje u mene sa onim razrogacenim graorastim ocima i iscekuju nastavak, pa kada shvate da ja i nisam bas prisutan uslijedi pitanje "pa, sta dalje bi?"
Desi mi se to, uglavnom, kada se kroz pricu provuce neka asocijacija koja me vrati u mladost, pa mi navru sjecanja, a ja se prepustim, jer znam da, ako nastavim dalje sa pricom sjecanje ce da izblijedi i ispari, a to ne zelim, lijepo se lijepog sjecati :)

Ma opusteno samo, sto manje znas i sto si vise zbunjen bice ti ljepse kroz zivot krociti. Ne kazu ljudi bez razloga "blago onom ko rano izludi, sav mu zivot u veselju prodje" :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo jedan vic,vezano za temu

Mujo lovac,sedi u kafani i hvali se društvu :

- Idem ti ja šumom kad ono ispred mene jelen,kapitalac,ima u njemu 500 kila minimum,rogovi mu bar 4 metra širine,ja pušku,polako,naciljam i baaam,posred čela,pridjem,šta ću,noge na ramena...sačekajte malo...koonobar,kooonobar,daj ovde još jednu turu,gde sam ono stao ?

- Noge na ramena...

- Da,da,noge na ramena i hebem,hebem,hebem....

Eto to je to.Naravno h = j.

I ja sam malo zaboravan,ali navikli se na mene takvog a i ne obraćam previše pažnje na to...
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Ja s vremena na vreme, u globalu 2 puta godisnje popijem kutiju Oikamida, dobro je za pamcenje i koncentraciju, pio sam to i dok sam bio na faksu, tako da sam fokusiran ko struja, sem kad se navarim.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja zagubio bong.Cijelo popodne ga tražio.Baš sam se htio razbiti poštenski,a bonga nema.Znam samo da sam ga zadnji puta negdje turio,jer mi nije trebao jedno vrijeme...ali gdje.
I onda sam obavjestio suprugu svoju:icon_lol:.
Sad ponovo imam svoj bong:icon_lol:
Ispočetka me to zabrinjavalo,ali sada više i ne uopće....život je kratak pa ako se nešto i zaboravi,nije stvarno bitno.
Osim godišnjice braka,e to ako zaboraviš...u gadnom si sosu:icon_lol:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
meni se jedino takve stvari desavaju kad sam napusen...
kada sam normalan, sve normalno funkcioniram, mogao bih rec cak i bolje, pamcenje, govor... ma sve !
normalno i ja se zaje*em nekad i nesto krivo kazem, pogrijesim itd... ali u biti kada nisam napusen ne zaborvaljam sta sam htio reci ili di sam krenuo i to...
a kad sam napusen svasta se dogadja sto je normalno kao sto haze kaze :ludak

peace out !
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
I ja zaboravim ponekad sta sam htio reci ,,il krenem u podrum i kad dojdem dole,,pitam se po sta sam doso..pa opet gore..a tamo se sjetim ,pa opet dole
,,sta sam htio reci sada? neznam ,,,zaboravio ,,,ma nema veze sjeticu se ,,kad tad ,,ili nikad,,