Nisam siguran da li je ovo dozvoljeno...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.06.2013
0
0
1
Disclaimer: Admini, ukoliko je ovakva diskusija zabranjena na forumu molim Vas da obrisete ovu temu

Pozdrav svima,

Nisam konzumirao marihuanu jos od srednje skole, ali nedavno sam resio da ponovo pokusam jer posao kojim se bavim je dosta naporan i oduzima mi dosta vremena, pa hocu s' vremena na vreme da se opustim i izkuliram..
Problem je sto sam se nedavno doselio u Beograd, i ne poznajem nikoga ko se krece u ovim vodama tako da stvarno ne znam gde bih mogao da nabavim marihuanu i zato mi treba vasa pomoc. Imajte u vidu da ja ne trazim broj dilera niti pokusavam da kupim marihuanu od bilo koga ovde na forumu, vec mi trebaju neke smernice tipa mesta na kojima bi mogao da pronadjem dilera ili ljude koji bi mogli da me spoje sa nekim ko diluje, ili bilo sta slicno.

Unapred hvala, i nadam se da nisam prekrsio pravila foruma sa ovim postom.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Eto da si bar pročitao pravilnik onda bi znao da je ovo forum koji te može educirati da si sam uzgojiš to što trebaš. Nikako forum koji će ti preporučiti nekakvog dilera. Vjerovatno više od pola foruma ni nezna kako izgleda to stvorenje zvano diler.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura and L0oD

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Isto ko' što si pitao nas, samo pitaj uživo . Odeš u par kafića, i posmatraj osoblje... Najopušteniji i najprijatniji konobar ti je vutradžija, garantujem :D Pitaj njega ko može da ti obezbijedi ket... Mnogo radiš, mozak ti je umoran, čim moraš ovakve "savjete" da tražiš :whato:: ili nijesi baš bistar, ebem li ga :zvezda:: Ne odgovaraj dalje, samo me poslušaj... i pročitaj pravilnik kabron :cool23:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.