NORTHERN LIGHTS AUTO (Nirvana seeds), 150mh/150hps combo by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg Pozz svim veselim vutrasima,evo dosao ja i do neke nove avanture nakon nekog vremena odsutnosti.. :D :banana123:.
Ponovo sam se odlucio na uzgoj jednog malog automata u istom home made boxu kao zadnji put gdje mi je bio auto blue diesel!! :popcorn::.
Pa da krenemo sa setup-om :
- Box - 70x30x40 cm oblozen diamond folijom
- Rasvjeta - za vegu,tj prvih tri tjedna cu koristit 2x36 w cfl ( 6500K) + 1x28w led full spectrum,dok poslije za cvat trilite 125w cfl ( 2700K) + 3x28w full spectrum led te ce biti sveukupno oko 210w u kombinaciji
- Ventilacija - jedan mali pc vent 80mm na ispuh( 6V) koji je dovoljan posto je zima i hladnije vrijeme bit ce taman temp.. Upuh pasivan.
- Zemlja - Terrabrill universalna
- Posuda - kruzna fi 25 ( oko 7L)
- Gnojiva - hesi ( tnt,bloom,boost te p+)
- Sjeme - 1x Northern lights auto od nirvane seeds
- Toliko za sada,menka tj klica je stavljena u zemlju danas pa ce sljedeci update biti van povrsine.. Cujemo se za dalje drustvo pozz svimaaaa i budite mi zdravi i veseliii,evo i koja fotka da upotpuni sve ovo sto sam pisao.. Ciaoosss :banana_rasta:
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    338,1 KB · Pregleda: 68
  • image.png
    image.png
    146,4 KB · Pregleda: 59
  • image.png
    image.png
    116,9 KB · Pregleda: 57

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Sretan grow!:thumb:

Mozes slobodno na pod boxa staviti stiropor od 3 do 5 cm da ti pot nije direktno na betonu (zbog bolje temperature korijena).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@Sensi Star ,pa naravno da ide dolje komad krpe neke stare,ali ideja za stiropor ti nije losa da.. Ako nadjem kakav stiropor budem da stavio ispod.. :banana_rasta: :D:D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dugo te nije bilo, zabrinuli smo se ;)... Radujem se tvom dnevniku, meni je Northern light posebno draga, uvijek da maximum od sebe... Sretno do kraja :popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg Fala ekipo,zakon ste!! Eo dosao ja do malog update-a.. :banana_rasta: :puuuh::!!
Dan 3 bebici traje na rezimu 24/0 koja je probila povrsinu u srijedu ujutro pa tako racunam!! :D:D.
Uvjeti u boxu i nisu bas idealni (temp 24-25,vlaga 30%).. Vlaga me jebe jer je niska a nisam si konj rijesio neki maleni ovlazivac sad bi dusu dao.. Al morat cu nema druge. Inace u uvodu dnevnika nisam spominjao rezim rada ali eto prvih tri tjedna ce bit na 24/0 te onda ide na 20/4 do kraja.. :razvaljen::..
Trgla se napokon,skidao sam joj opnu sa pincetom,jednostavno morao sam joj pomoc jer bi se udavila jadna.. Hm.. No kako god,sve je po ps-u za sada,razmisljao sam o super toppingu ali moram vidjet kako ce bilja izgledat za deset dana pa cu odlucit!! :makaze: :djede:!!
Toliko za sad,pozz svima i samo chill out.. :lol: :joint2::joint2:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    248,3 KB · Pregleda: 12

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg UPDATE :
Dan 8 nije donio nista posebno.. :cool:!
Rezim rada i dalje 24/0,biljka se ne razvija bas savrseno,muci me niska vlaga zraka unutar boxa.. ( 25-40 %). Temp ne prelazi 25 C tako da ima pravo proljece sto se temp tice.. Takodjer mislim da joj e ova zemlja terrabrill mozda malo jaka za start... :confused:!! Barem tako za sad ona djeluje.
No sve u svemu gura se nekako,ide to polako sve ok manje vise.. :razvaljen::!!
Za sada jos ph ne reguliram mislim da bi od sljeceg zalijevanja mogao pratit ph jer imam obicno tu naviku bez obzira sto je to auto.. Hm.. :D :p.. Do sad prakticki samo prskanje iz sprice dvaput dnevno radi odrzavanja vlage na povrsini.. Toliko za sad mozda i sljedeci update padne i neki supertoping al o tome kasnije.. :rolleyes: :lol:.. Pozz svima i stay high!! :djede: :joint: :wave:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    253,3 KB · Pregleda: 16
  • image.jpeg
    image.jpeg
    461,2 KB · Pregleda: 16
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.