Nova Opcija na forumu - Thank You (Zahvali Se)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Skuzio sam da i postojeci sistem moze funkcionirat na taj nacin.. Jel moguce "zahvali se" promjeniti u "slaze se"..
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Genjo, nemoj da se nerviras :( Stvari samo treba malo korigovati. Meni se, recimo svidja ta ideja da pohvale daju samo modovi, pa onda da pohvale mogu davati samo oni sa 100+ postova, a svidja mi se i ideja o palcevima :) Mada, ako bih birao, izabrao bi to prvo. Ipak modovi znaju sta je ispravno a sta ne, a onda bi i te pohvale imale veci kredibilitet...
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Ma ok je ovo, Vutragenjo, što se mene tiče - a i promjene nikad dosta :) - al ja se slažem sa slonićem i isto mislim da bi žešće zvučalo 'slažem se', jer hvaljenje kao takvo, među nama 'vakvima :eyebrows:, već i samo zvuči ko sprdnja il nekakvo pretjerivanje - a mi želimo da to više liči na nešto korisno i pametno... (češ češ) ...

S ovim 'slažem se' bi problem bio sročiti ono 'složio se puta: 26' - to je ok još - al ova druga, 'složili se s njim puta: 32' je malo nespretna i preduga stavka - a ne more bit 'složen' nažalost, il tak neš kratko, a nemoš bome stavit ni 'bio u pravu puta: 0' :)

A bilo bi ok nešto kao 'koristan post', ili 'highlighted' - 'istaknuo', ili 'istaknut', ili možda još bolje 'potcrtao' i 'potcrtan', toliko i toliko puta, možda? To mi zvuči nekako pristojno i taman ozbiljno koliko triba, a na botunu bi moglo ostat i 'slažem se', jer paše to na

botun
:spcartman: