Novak Djokovic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Weedic pa zakljucio sam na osnovu "j.... vam svima mater" i "sad cete da mi p..... k....." mislim nije samo na tome....skoro pa da je pod normalno postalno da Nole svima sve po spisku skoro na svakom mecu....ono gdje su osnove bon tona ili ako ne to....odgovornost da je prvi igrac svijeta i uzor 1000 drugih klinaca....

Oprostite al meni je to užas da se netko s takvom reprutacijom na takav nacin predstavlja svijetu u 21st.... bez respekta prema nikome...bez respekta prema djeci u publici kojima je uredno porucio to što im je porucio.

Casper..pa eto to su argumenti neznam koje druge bi ti ponudio.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam vidio to danas na netu i iskreno sam se zgrozio što tako šta čujem od nekoga tko bi trebao biti uzor drugima. Nole mi je uvjek bio spaljen lik al nakon toga danas malo sam promijenio mišljenje o njemu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja prvi put cujem za ovakve manire mada sam slusao o trubacima itd....jbg covjek je srbin ne ocekujte da se ponasa kao englez.

U svakom slucaju ne treba osudjivat nikog osim samog sebe a vjerujem da to djokovic redovno radi. To je covjek koji je ostavio milione sirom srbije i bosne za bolnice i ustanove za djecu, invalide i slicno. Vjerujte mi da sam se iznenadio gdje sam sve vidio njegove donacije. To su stvari koje ne procitas u novinama i ne treba lijepit etiketu odmah jer on ne zivi zivot na koji smo mi navikli. Da li je trebao psovat naravno da ne ali ne pada jabuka daleko od stabla.

Jack da covjeka licno znas sigurno ne bi rekao da je seljacina i prostacina.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vidi Genjo Noli se nemože osporiti njegova kvaliteta...daleko od toga....reko sam da se ponaša ko seljacina...što je i istina...nema potrebe da se lažemo....nisam reko da on jest seljacina...al dobro o tom potom...vjerujem da jest pomogao masu institucija..vjerujem i vidim da jest najbolji u onome što radi....to niko ne osporava...upravo zato što je Novak Đokovic ime koje nešto znaci nebi se po meni smio spuštat na nivoe koje se spušta....eto samo to
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ni ja ne opravdavam psovanje al da se ne lazemo koji sportista tj
u ovom slucaju teniser ne psuje pa skoro svi psuju, mozda je Noletu
to izduvni ventil, da izbaci negativnu energiju. Nole je vrhunski igrac a i covek pre svega,
nikad nije obrukao Srbiju za razliku od nekih nasih reprezentativaca, redovno igra za
nasu zemlju cak i kada je gust raspored a uglavnom je tako bar nas narod ne bi trebao da mu zameri
za nista.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mislim da su hrvatski mediji jedva docekali da ga oblate. To mi je najruznije od svega...al mediji su mediji. Moja prvobitna misao je bila da ne treba osudjivat nikog. Cak je i cistunac Jordan imao raznih ispada. Veliki je to vrtlog osjecanja, napora i ocekivanja. Pogledajmo na primjer Andy Murraya koji konstatno psuje i baca rekete.

“I mean I swear on court regularly,” Murray said. “I try not to, but sometimes you forget where you are, and what’s on you. I know it’s a mistake.”
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
novak_dokovic_1369909869_318109.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash and weedoye

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Djokovic jeste dobar sportas,ali i imao je veliku srecu sto se Nadal povredio i jedno vreme se nije ni takmicio..A videcemo sta ce sad da bude.:)Pa sa ovih prostora bilo je jos vhunskih sportasa npr Drazen Petrovic,sportas svih vremena..:)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Pa ako pratis tenis trebalo bi da znas da je bia povredjen,ali sad kad se oporavia dvaput za redom je pobedia Djokovica..:) A to za Drazena ,da on nije nastrada pa i Dzordan bi bia iza njega..:)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Ha,ha pa nisam ni znala da je i nogometas,pa ko zna mozda sad i postavi neku sliku gde upravlja i zrakoplovom..:):)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Ha,ha..ma prosto nevjerojatno,pa nista nekuzim,pa taj decki kaj da je vanzemaljac..:) da nije slucajno Cak Noris..:):)