Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
e vidiš ljudima s manjom rezolucijom i monitorima je prevelik, a nama s velikim monitorima i ekranima je premalen... tj. sad je baš ok kako treba biti, iako bi meni pasalo da mi se razvuće od strane do strane jer imam nepotrebnog praznog prostora. Sve u svemu ovo je sad neki balans koji je ok. Zato kažem da je najbolje da bude resajzibilni forum da se nitko ne buni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Weedran je napisao(la):
e vidiš ljudima s manjom rezolucijom i monitorima je prevelik, a nama s velikim monitorima i ekranima je premalen... tj. sad je baš ok kako treba biti, iako bi meni pasalo da mi se razvuće od strane do strane jer imam nepotrebnog praznog prostora. Sve u svemu ovo je sad neki balans koji je ok. Zato kažem da je najbolje da bude resajzibilni forum da se nitko ne buni.

Vidjecemo moze i tu biti problema. Za sad je ovako a kad prodje bozic onda cu opet nesto sljakat.
 
26.10.2008
29
1
3
51
Meni izgleda sve bolje i bolje, samo da se 'gazda' i admini ne prebace u kompjuterase pa 'zbogom vutro ... '
:)


Samo da dodam da se neko-nesto prikacilo pa ESET javlja da je blokirao:
suveymonkey-com.love21cn.com.facebook-com...
IP 91.121.49.129:8080
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Genjo bilo bi dobro kada bi se ove slike koje se nalaze u vaznim clancima koji su objavljeni na stranici,
da ih se stavi na server (attachement ili sta vec).
Jer obicno ovi free imagehostovi nakon nekog vremena brisu slike.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Previše je slika,i bilo bi ih s vremenom...
Najbolje se registrirati na neki od servisa za slike i imate svoje privatne galerija.To teško da se briše.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
mA kako previše slika ...He-Man je dobro predložio , upload direktno na forum u galeriju fotografija . I uz to da svaka fotografija koja se uploada dobIje
"žig" vutra org zmaja koji se redovno pojavljuje na he-manovim fotkama.
Nisam neki hacker niti imam veze sa računalima uopče , ali čini mi se kao super ideja i dobar način zadržavanja orginalnosti . Sad je samo pitanje koliko je to komplicirano i dali se to nekome da ostvarit!?

Sve 5 , jedino me ubija u pojam ovo kontsanto povlačenje stranice u desno ... užas!
Kontam da svi koji imaju laptope ili monitore ispod 17" imaju isti problem ...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa sigurno da bi bilo najbolje ali onda se puni vutra server,troši se zauzeče servera,resursi,promet,znači nije problem ako je sve neograničeno sa hostingom ali ukoliko nije cijena servera mjesečno raste.
Mislim da bi inače več bilo svima dozvoljeno uploudati direkt s kompa,a to sada svima nije moguče.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sistem ima opciju kada se doda remote slika da je prebaci odma na nas server. Medjutim kada se radi copy paste nekog articla to ne funkcionise. Bilo bi mnogo tesko ici od clanka do clanka i kupit slike i rucno ih prebacivat.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa da:)Mada nekako več sad mislim da je nolimit:)
Bilo bi mnogo tesko ici od clanka do clanka i kupit slike i rucno ih prebacivat.
Ok za stare slike,ali šta je s budučim slikama?

I čini mi se da večina foruma funkcionira na direkt upload,čini mi se kao još jedan razlog sigurnosti,ili se varam?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nove prilagođene ikone

i header malo popunjen kad već nebude resajzibilni

 

Prilozi

  • nove_ikone.zip
    28,7 KB · Pregleda: 9

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
samo da napomenem,neznam jel to samo meni pretraga ne radi,sta god da upisem,cak ni rijeci poput skank biljka marihuana ne nade nista..
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Zamenio sam header. A ove ikone ne znam tačno gde da uploadujem :S
Upravo sam pustio search index da se rebuild-uje... potrajaće, ali posle toga bi trebalo da proradi search.