Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
da, pre uski je trenutno, napravi fixsiran na 1024px kako si reko, ali kasnije ga treba staviti na resajzibilni mod, jer funkcionira savršeno onako i svi će biti sretni i zadovoljni, jedino header onda treba složiti kako sam reko i to bi bilo to.
... i ovi rubovi mramorni je malo bezveze da se ponavljaju po y osi, nek budu na vrhu i onda glatko dalje dolje u infinity

btw. i ovo šta piše ispred svakog subforuma koliko osoba ga gleda trenutno, to treba staviti poslije naslova kako je i bilo
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Još malo,stalno su promjene,hehe!
Bilo je ok ali zmaj malo krači...
ma najbolje da sutra pogledam:)
EDIT-DOBRO JE!!!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Da sada je ok...malo pre nije bilo ;)
Sve pohvale genjo!!Forum je zivnuo malo i izmenio se,nego sta dodju sada ove zelene linije iznad avarta???
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jao krasta ubi me sa tom rezolucijom premalena ne moze da stane...joj ne znam nemam sad vremena a sutra odo na put. Koliko vas ima tu rezoluciju? Jel vam se isto desava?

A chat jebiga cekamo da developer chata izbaci verziju koja odogovara nasoj najnovijoj verziji foruma. Ima neka zamjena ali me bas mrzi jer ima neki milion mjenjanja rucnih pa onda ce ovaj izaci sa ovom pa necu znati sta amo a sta tamo zato bolje sacekat...mada svi iskusni strani forum admini predlazu da ukinemo chat. Kazu da forum postoji da bi bio forum a ne chatara :) ali enma veze kad dodje verzija stavicu jer znam kolko ga volete...do neba :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Super weedrane dobio si rep :) ajde sad svi fino meni dajte rep takodje na ovom trudu da dobije treci kvadratic :) mojne da ga moram rucno dodavat :)

Mada ima neka opcija da sebe odma napunih do vrha hehehe


EDIT: u jebote ja kad dam rep to je onda odma skakanje sad weedran me gazi sa tri komada. Moracu hackovat forum :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2 and Avantura

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Moja rez je 1680x1050 i odlicno je ;) pregledno veoma...
A genjo ne moguce je da imamo istu reputaciju to je neki bug :|
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
CaNnabisCole je napisao(la):
A genjo ne moguce je da imamo istu reputaciju to je neki bug :|

Nije bug dobijao si reputacije za dnevnik cini mi se. Mozes u kontrol panelu pogledat ko ti je davao. Mada nadam se da se reputacija nece izjalovit pa da je moramo ukinut. U svakom slucaju svaka cast valjda si neki dobar grow imao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man
10.09.2009
34
5
0
51
Tropico je napisao(la):
meni ovako bas odlicno izgleda, da se mene pita nebi nista minja, stoga nista ne minjaj genjo :D:D:D!!!!
Meni je onaj pocetni, prvi, bio najbolji, nekako design je bio u stilu sitea.
Ovaj drugi, plavi, nije mi sjeo, a i sve je bilo zbrejkano, kad si slao poruke itd, banana al koristio je,..kaj sad..
Treci, taj crni, design je ok, taman je ok mi je, al mi pliva po ekranu :)) preveliki je za moj monitor, a vidim tamo neka slova isto neko blagi tripovi, bit ce da je samo jednu gljivu pojeo... :)) eh a i smailici su ovdje isto zbrejkani a onda su i privatne poruke valjda,....

Sam je design drugi valjda, bugovi su ostali...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ja nisam hteo da se mesam i da guram nos tamo gde mu nije mesto ;) jer ipak vi ste zato tu ...
pratim samo i cutim,et cekao sam da se dovrsi i da pohvalim.Inace ako mogu nekako da pomognem tu sam.(uglavnom sam na forumu po ceo dan hehehe)