Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
nnnnnda...zene :roll: ...nego ja opet ne mogu da nadjem deo sa avatarima,trebalo bi da bude kod opcija profil,edit,bla bla...ali ga nema,a ono sto mi se otvara kod linka koji si mi poslao kaze da je upload failed !
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Joj pa ne znam šta da ti kažem... i ja se prvi put susrećem sa ovim forumom... tako da je možda isključeno za non-Administratore, mada sumnjam. Ajde neko drugi nek proba da stavi avatar.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
izgleda da jeste iskljuceno....e a sta ti sad vidis kod mene da sam ja...jer ja vidim da sam

Vutra ČlanApsolutni početnikExpert HemijeGrowing Expert

znaci i to treba da prilagodite broju postova...mislim,nije da se bunim,samo primecujem :-D
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Gore levo imaš Control Panel (ispod lava), klikni tu pa vidi jel imaš negde nešto kao na ovoj slici (tu imaš opciju za avatare).

A vidim i ovo "Vutra ČlanApsolutni početnikExpert HemijeGrowing Expert" ali ne znam šta je :)
 

Prilozi

  • snapper1169143209593.png.png
    snapper1169143209593.png.png
    3,4 KB · Pregleda: 13

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
odem na contr panel
al mi ne da
edituj avatar

Korisnički Panel
Postavke i Opcije
Edituj Potpis
Edituj e-mail i/ili šifru
Edituj Profil
Edituj Opcije

al brate uopće me to ne frkira več vi to budete sredili
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0


evo mog Control Panela...nema opcije za avatar. Ma nema problema za jezik,nebitno,samo sam primetila,sto se mene tice moze i na engleskom i na francuskom,,,eventualno na svahiliju bih imala manjih problema :) kao i na staro-hebrjeskom...
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
daj rješite da ja nadimak lijevo a tekst desno, kako je normalno već godinama na internetu.. jbga ovo je stvarno grezo i nedopadno ovako, i navikavat se na jedan jedini forum koji je takav.. ah..
joj bože što ako ovo postane trend--- aaaa

inače svaka čast na unaprijeđivanju---
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
JaSamZa je napisao(la):
daj rješite da ja nadimak lijevo a tekst desno, kako je normalno već godinama na internetu.. jbga ovo je stvarno grezo i nedopadno ovako, i navikavat se na jedan jedini forum koji je takav.. ah..
joj bože što ako ovo postane trend--- aaaa

inače svaka čast na unaprijeđivanju---

Svaki vBulletin je ovakav... dok se ne izmeni.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
vidi se da je ovaj sofisticiraniji no morate popraviti ovu plavu boju teme na zelenu i ne vide se avtari no dobro treba dati vremena
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Stoner je napisao(la):
vidi se da je ovaj sofisticiraniji no morate popraviti ovu plavu boju teme na zelenu i ne vide se avtari no dobro treba dati vremena

po meni forum je sada totalno usran...
niste ovo trebali napraviti..šteta...nije ovo više vutra.org koju znam..
 
18.10.2006
39
1
0
33
KAKVO JE OVO ZIVO SRANJE!!!zajebi te moderizaciju i vrati te stari old school forum!ovo je sranje jedva sam se snaso i sav je beo bez ikakvih boja nije uopste zanimljiv i smara a takodje je tezak za citanje i nije pregledan!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ljudi malo strpljenja.Bice to sve mnogo bolje nego sto sad izgleda.

i nemojte sad tu nije to vise vutra,org kakvu znam,ovo ono.Navicicemo se svi.Cekajte samo da se sve dovede u red.