Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Evo ga radi sve samo još da skontam ima li mogućnost pregleda svih postova(mojih ili od nekog drugog)

Evo ga našao sam u members pa click na ime korisnika . A evo ga još može i desni click na ime iznad avatara pa open in new window ili tab(ko ima tabove)i edit po treći put može i click na avatar i ne tnam zašto jednom sam clickno na Green Man iznad avatara i otvorio mi se mali prozorić ispod s opcijama , kad sam drugi put probao više neće , nemam pojma zašto.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Kako da ostanem logovno :) logged in preko 10-ak min a da ne kliknem nigdje . Recimo pišem malo duži post i kad hoću da ga pošaljem ono već sam bilogovno tj. logged out to izlog :mad:. Hakeri naduvani pomozite mi , molim .;) Tražio sam kao što ima na nekim forumima da biraš vrijeme trajanja sesion-a ali ništa, probao sam al ne ide ...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Kako da ostanem logovno :) logged in preko 10-ak min a da ne kliknem nigdje . Recimo pišem malo duži post i kad hoću da ga pošaljem ono već sam bilogovno tj. logged out to izlog :mad:. Hakeri naduvani pomozite mi , molim .;)

Ma glavno da mi avataru puca snijeg iz guzice a za ostalo ćemo lako polako :lol:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Osjećam se kao u kakvoj općini onaj na vratima br.5 pošalje me onome na vratima br.7 a onaj sa 7 me opet vrati onome sa br.5 . A rješenja nigdje . Alii nema veze ne predstavlja mi ovo neki problem logiram se ponovo svaki put i gotovo , i ne koristim proxy koliko se ja razumijem mrežu i kompjutere , a IP mi je dinamički tako da mi ga dodjeljuju svaki put kad ponovno upalim modem, tako kad mi na rapidshareu kaže da moram čekat 80 min dok ponovno ne dobijem pravo na downolad ja ga samo ugasim pa upalim , sačekam na sinkronizaciju nekih pola minute i bila stvar IP mi se promjeni i onda me rapidshare tretira kao da sam neko drugi. U biti prema ugovoru ako sam dobro skužio trebalo bi da mi bude tj. ostane stari IP još pola sata nakon gašenja modema još uvjek kad ga u tih pola sata ponovno upalim , ali izgleda da je stvarnosti drugačije , baš dobro , ne moram čekat .
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ako se poruke budu sharale na sve strane i na sve teme nema sanse da ih pohvatamo zato sam te poslao na onu temu gdje svi problemi mogu biti na jednom mjestu.


ja nisam Gandalf i ne mogu odmah provalit problem
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Ma nema veze kažem ti nije nikakav problem , naveo sam ono čisto informativno da vi moderatori znate . Btw . ko je gandalf ? šalim se .
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
@canne
piši post naprimjer u notepadu, kad ga dovršiš logiraj se i COPY/PASTE ga na forum, nije najbolje, ali je rješenje..
inače vbulletin ima nekih gluposti s tim sessionima (npr forum.hr, no tko zna pravo riješenje :).. Kada ti i bude da kad klikneš pošalji odgovor, a on te izbaci opet provjeri jel ti odgovor primljen da ti se ne bi događali slučajevi duplih postova...
moguće ti je da u browseru nemaš cache ili da su ti isključeni cookies (no onda se nebi uopće mogao logirati). Tako da bi ti ovo prvo ponuđeno bilo najbolje.. Znači pripremiš duži post negdje drugdje pa ga samo ubaciš..
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Evo par dana se privikavam na ovaj forum...hm nije loše ...al mi fale oni smajlićihttp://forums.vutra.org/images/icons/icon10.gif
Talking
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Biće i smajlića, polako... imamo one stare sačuvane... a evo vam i chat na naslovnoj stranici foruma :)

edit: and smilies are on the run

:kiss::hehe::icon_exclaim::signs046:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zahvalimo se Growzilli na lijepim pluginima...

shoutbox - instaliran

Prevent Newbies from Posting to Wrong Forum - instaliran
novi korisnici moraju imati 10 novih postova da bih izbjegli dodatnu verifikaciju u kojem forumu postuju.

moguce da cemo instalirat i galeriju mada eto za sad ovoliko je ok...