Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
mali prijedlog..

da osnovnim smajlijima zadate neke osnovne kodove ;)

tipa

:) smješko :( tužan ;) mig :D mali lol :lol: veliki lol :p belj.. itd...

ako tko ima još kakvih prijedloga :icon_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Inq je napisao(la):
Neko je vec pitao za avatare ali evo opet...

Max velicina avatara je oko 20kb. Pozdravljam to jer sam na dialup-u. Problem je sto kada se uploaduje sajt ga automatski prebaci u 80x80. Recimo stavio bih avatar koji je 4-5 kb a velicine 120x100.

Mnogi imaju avatare sa starog foruma 150x120(pa i vece) i nije neka smetnja... A 80x80 je minijaturno. nista se ne vidi... ko da ga nema... A jos ako nije kockast on ispadne 80x60... ma nema ga nigde...

Sto se mene tice mozete velicinu na 10kb da smanjite ali dajte da se bar vidi to...
evo ga moj avatar u 120x100 :

tyuioduyhbu4.jpg


a ovo drugo je resize na forumu:

dfghjklce9.jpg


Moze li malo da se poveca bar na 120x100 ili 150x120 ili kako vec mislite da valja...
unapred hvala i pozz

Potpisujem, ajde admini, dozvolite malo veće avatare, nije valjda problem...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne znam jesu li administratori u mogućnosti, ali bilo bi dobro postaviti TeamSpeak na server .... ihhh ludnica bi tada bila majke mi... Ovo naravno ako su administratori u mogućnosti. Ako hostate sa svog komp-a, onda to nije problem, aaa ako je zakupljen prostor na nekom drugom kompu (tj. serveru) to je druga priča onda...

Al' fino bi bilo da imamo TeamSpeak na vutri.org jelde?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Bezze zivi u Sarajevu a ja svake godine idem na Jahorinu i mogu ti reci svake godine se prenerazim koliko slobode oni imaju tamo. Barem sto se tiche pajkana i duvanja. Nikad necu zaboravit kad nas je drug iz Sarajeva odbacio na autobusku i usput u kolima duvali dzok...dzok je bio ogroman tako da smo stigli na autobusku sa dzokom a tamo pajkan a ovaj ga nije bendo 5 posto nego izasao dovrsio dzok pola metra od policajca, malo duvnuo dim oko njega i ugasio ga odma ispred njega. Mislim nije on to uradio da se kurchi nego jednostavno je bila opustena situacija....mislim njima dvojici (policajcu i sarajliji)...dok smo ja i drug pretrnuli hiljadu puta.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa da ti pravo kazem, ove sto mi zovemo "prašinari", oni uniformisani, (njih ne jebe fakat niko ni 5%) ali zato oni u civilu, oni jebu stvar opasno.... ne znas ni odakle... u sek. te okruže sa svih strana, banu tako da te trznu....(prepadne te majke mi, dok ti skontas ko je... :))

Ovo što se tiče vuve jes' istina, i par puta mi se desilo da mi nadje pola panja, i ostavi mi... razlog tome je što je (barem ja mislim) pola grada malte ne na heroinu, (neko na nos, neko na venu) i njih najviše peglaju, da bi došli do dilera.... Mene su znali prije kao džanki strogi.... i znaju da kad negdje furam, dovoljno da me prate i naći će me negdje kako se sredjujem, i onda peglanja, odakle (još ako stignem se srediti prije, ihhh super....) ali onda peglanje i ostalo... naravno oni su znali "nas" (ovo ovako kažem, jer ne spadam više u tu grupu)... i mi njih....
Heroin je bukvalno zavladao gradom....
Mene su ne davno "nafatali" (ja baš sa terapije, i kod muzeja (gdje je helikopter, (sarajlije znaju)) tu se bezzze pozdravim sa bivšim heroinskim prijateljem, i on mi nešto prodavao (kao i svi uvijek...) tu sam se zadržao pola minute (stali smo, dao sam mu cigaru i odbio mobitel (jah' mob. je bio, čini mi se...) reko neam para... i prešao sam most i negdje 150m od helikoptera me nafataju 4-ca (odjednom banuše, trzno se...) i odmah peglana, a znaju da sam čist što se heroina tiče, da sam rega, ali opet kontali da ja onom prodajem.... i odmah me startali.. Tu me prerovili i nasli mi dvije boce (legalno terapije (hep-a) nesto apaurina) i panj vuve)... pita ovaj jedan, šta je ovo???? k'o lafo ne zna (ili možda fakat ne zna :))
Rekoh trava, zapalim nekad kad mi ono "teško"... kad ovaj jedan, pita koliko si čist, rekoh sad će 3 god. kaže svaka čast, ovo - ono i počeo me hvaliti... i ja rekoh zapalim džoju kad mi je ono "frka" apaurin i gotovo... kad on me potapša po ramenu, vratio mi vuvu (zapakovao ono, smotao kao što je bilo i vratio mi) ja se iznenadio, kaže svaka čast, malo je takvih kao ti... samo se drži i bježi od smeća... kao ono hvali me, podržava.... i još im ja bacio priču kako sam gore medju naj naj, evo reko vidite imam povlasticu da ne moram ici gore svaki dan po terapiju ovo - onoo.... kaze ovaj svaka čast, samo tako....
Vuvu nisu ****** ni 5% sto se kaze, i vratili mi...
Mada da su je nasli nekom drugom (mladjem) sumnjam da bi je tek tako vratili (jer ova me dvojica znaju još iz "onih" dana, kad smo se igrali "mačke i miša" :)...
Ono ispada kao haj jebo vuvu, nek si se ti onoga rjesio... (još im ja govorio (majke mi), da su mi doktori gore govorili (a ovo je i istina) da bolje zapaliti joint, nego popiti 50-60-mg apaurina... (i čujem kako ovaj govori ovome, izgleda nov, šta li.... kaže "Vidiš da se može bez onih govana, vidiš da se može skinuti..." Vratiše mi ličnu, dok mi je vuvu fino zapakovao kako je bilo isto i vratio mi ...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vutragenjo je napisao(la):
Bicemo uskoro na VPS-u tako da ce biti moguce mada ne vidim dobre motive zasto bi se za to zalijetali.

Pa ne, mislim, ako je moguće, što da ne, nemoramo se zalijetati sad što ti kažeš... ali bilo bi dobra furka, kad bi pričali nego tipkali...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
aa sjebade.... ali kod mene ne radi ne samo to, nego evo recimo na svakoj temi npr: "Opcije Teme" "Prezraži Temu" "Rejting Teme" i "Način prikaza"... to kod mene ne radi... eh jel do mene nešto .... dobijem dole link, kliknem i nista ostane gdje jeste.... :)
Jel vama radi ovo, ili je do mene????