Novi sam na forumu ne mogu da se snadjem ne zamjerite i moze odgovor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2019
2
1
3
32
Ovako za pocetak. Novi sam na 4umu star jesam :D ali nikad nisam sadio da se razumimo pusim je oko 12 godina sa ortacima sad sam i ozenjen i to radi se nema se vremena ko prije da se bleji pa sam konto da li moze obicno sjeme iz hedova da se sadi u saksiju? Ukratko nikad me to nije interesovalo kako sta. Sa cim ide koje sjeme koja zemlja itd.itd bezveze sam ubacio 3 sjemenke iz heda u zemlju prirodnu u kojoj cvece se sadi vlazna zemlja i vodu nasuo i stavio gde je vlaznost dobra (kupatilo) i temperatura 25 stepeni kod prozora eto :D vise iz hobija nije bitno i ako sam pogrjesio:) pozzzz
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
Haha. dobra za zezanciju da, ali nema od toga ništa ako se malo ne informiraš.
Pa si ovdje došao na pravo mjesto i to ti je odličan start.:thumb:
Možeš koristiti sjemenke iz paketa ili kako se to zove, ali to ti je nasumično random sjeme. pa neznaš hoćeš li dobiti žensku ili mušku biljku.
Tebi treba ženska ;)
Sadnja u kupatilu pored prozora ti nije za ništa osim toga što si već napravio, da malo vidiš samo..., ili pravi sebi box za gajenje ili evo sad je vrime za van (outdoor), posadi.
 
05.03.2019
2
1
3
32
Hah ma to da probam znaci vise iz hobija onako trip mi ako razumijes :D ali ovako imam jednu children situaciju pre mozda ne znam ni ja godina ubacio sam sjemenku iz heda u saksiju od cvjeca (zima je bila majka je cvjece stavila dje mi stoji kotao za lozenje i pored prozora znaci toplo ima i sunceve svjetolsti preko dana do 4 se vidilo) posle 2-3 dana ja vidim niklo iz zemlje jedno 3cm i izvadim bacim bezveze sta kazes/te na to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik