Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ovo je sa suvim trimom... oko pola litre alkohola 96% u teglici,ostalo mi trima pun q.... a stavio sam i sa cveticima,isto pola litre samo vise od ovog prilozenog... trima je bilo vise,al kako ga muckam i gnjecim on nestaje... da ubacim jos trima ili da ostavim ovako kako je... pa novu turu sa vise :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mozes ti dodati slobodno jos trima, ako ga vec imas. i ne moras cekati nedeljama, mislim da se thc rastvori vec u prvih 24h. mada i ja drzim duze, obicno zaboravim, pa kad se setim malo izgnjecim pa kao sutra cu... pa prodju dani. ako je 96% alkohol mozes cediti za par dana, u rakiji treba da odlezi nesto duze, ipak je slabija koncentracija alkohola u radzi :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e, nasao medicinski benzin, nije nesto skup, 6€ litra, zar nije bolje sa benzinom, manje bi trebalo da se razgradi hlorofil?
sa alkoholom mi ima nekako kiseli ukus.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Nabavio neku malo jaču rakiju maksuziju. U pitanju je 48% šljiva pa da i ja probam napraviti čarobnu rakiju od preostalog trima pošto sam ostalo skršio u čajeve.:D Dodao sam i malkice mente i 3 kašike meda u 0,6 l rakije. Već 2 dana stoji potopljeno, vidjet ćemo šta će ispasti.:) CAM00089.jpg
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Ja sam radio sa med benzinom,i isparavao u par ovih malih cinijica...u njima sąm uvek radio i zavrsni deo kuvanja "obicnog" ulja, jer mi je prakticno za konzumiranje,samo podgrejem upaljachem są donje strane cinijicu i sąd vec techno ulje namazem na rizlu ili cackalicu pa na prst.
medjutim, sada, cim prislonim plamen upaljaca na ciniju sa oil hashem, stvaraju se baloncici( ne vidi se dobro na fotki 2) kao kad isparavas benzin kuvanjem...da li to onda znaci da sam benzin ipak ne ispari skroz, i da zapravo dobrim delom pusimo i benzin/alkohol kada konzumiramo ovakvo ulje, koje se nije kuvalo...?
meni i posle 4 ipo meseca i dalje isparava medicinski benzin kad zagrejem cinijicu...bas me zanima da li se i vama to dogadja, pa ako nekog ne mrzi, nek zagreva upaljacem ciniju, ili noz kojim nagrebe hash...
kad pusim ne osetim benzin, ok mi je, ali vidim sitne baloncice pri zagrevanju.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Kakav je rad ovog katrana El Hefe :) Zakucava ili pak energičan, pričalica + zezanje, ili neko ćutovanje + filozofiranje ??? Daj neki kratak katran report :)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Xaxa, najprecizniji čoek na forumu :D Eo da najavim da ću spravljati hedovaču, i sve ću lijepo i precizno prezentovati odenak ;)

Edit radi Farmera : Potrudiću se da budem na nivou brate, a imam nove, ako ne i zanimljivije test subjekte :D @ganja_farmer
 
Poslednja izmena:
09.03.2015
115
232
43
Pa mislim da ti je i to već predugo. Ja sam svoju procijedio nakon 7-8 dana i ispala je super. Mislim da bi kad tako dugo držiš mogla biti gorka. Ja bi već odavno procijedio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led