ona ne da

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Hehe,ma opušteno mazare:joint2:...nego što ste se vi toliko okomili na žene:)
Da nam nema žena mi bi pokrepavali:) i njihov zadatak je da se brinu o nama.Znači...donesi nešto love kući i sve prepusti njoj.Ručak,plaćanje režija,krečenje....sve,sve,sve
E sada,u tome svemu one malo zabriju pa počmu nas malo stezati:icon_lol:
Moj zaključak je da se ne sekiraš.Neka se ti drugari sekiraju.
Vjerujem da bi oni htjeli ali aždajice im sheru:) pa je jedino rješenje da ih puste ponovo, nek povade batine pa neka udaraju,jbg
Sex čini čuda:)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
hehe,dobra tema :)

ja mislim da nema dobrog braka ako bilo ko od supruznika drugom nesto brani,a sam nema argumente da je to lose ili na bilo koji nacin utice na porodicu.A to sto su u strahu ,zato sto se roditelji,okolina ili bilo ko drugi neslaze sa tim,samo je znak da ne zive svoj zivot ,nego drugi rukovode s njim.
Mazar potpuno te razumem i sa mnogim ljudima se ne moze razgovarati ne na temu vutre nego i o mnogim drugim temama a razlog je neobavestenost,pa s jedne strane nisu ni krivi.
A sa druge strane osnova svake dobre veze,braka ai prijateljstva je razgovor ,ne ono tipa kakvo je vreme i koje obaveze treba da se obave danas ,nego pravi razgovor ,nema bliskosti bez razgovora,ljudi godinama zive jedno pored drugog a zapravo se ne poznaju.
Zato momci nemojte kukati,nego zasucite rukave,ne da biste lupili o sto jer sa zastrasivanjem niko nista nije postigao.
Nego razgovarajte o onome sto vas muci i sta biste zeleli,branite svoje stavove,dajte valjane argumente.Znam da vama muskima to nije lako ali bez toga nista.
Pogotovo na temu vutra,ne mogu da verujem koliko vas vec god.voli biljozu a supruge to bas i ne odobravaju,a zasto.
Zato sto su mozda jednom probale i imale lose iskustvo ili se uopste niste potrudili da im objasnite sve ono sto znate i o cemu mi ovde svakodnevno brbljamo,koliko je pozitivna.
Ven kaze ,sex sve resava,tacno zato sto je to vid bliskosti,a kad tome dodas razgovor i biljozu,nece vam biti kraja sreci
sto se tice sexa ai zivota uopste i verujte mi ,oboje cete lakse resavati sve pobleme u zivotu.

Mi stariji dobro znamo da se za sve sto zelis treba potruditi,pa tako i za ovo.
Zato momci bacite se na poso i slobodno dajte vasim lepsim polovinama da ovo procitaju.
Zelim vam puno uspeha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
Hehe,ma opušteno mazare:joint2:...nego što ste se vi toliko okomili na žene:)
Da nam nema žena mi bi pokrepavali:) i njihov zadatak je da se brinu o nama.Znači...donesi nešto love kući i sve prepusti njoj.Ručak,plaćanje režija,krečenje....sve,sve,sve
E sada,u tome svemu one malo zabriju pa počmu nas malo stezati:icon_lol:
Moj zaključak je da se ne sekiraš.Neka se ti drugari sekiraju.
Vjerujem da bi oni htjeli ali aždajice im sheru:) pa je jedino rješenje da ih puste ponovo, nek povade batine pa neka udaraju,jbg
Sex čini čuda:)
Je Venlo u pravu si, mislim da mu je bolje s njom, ovako bi ko zna kako završio, možda mu i trebaju uzde. Ja sam zapravo sebičan, htio bi da svi stalno uživaju u ulju, moram prestati s takvim nastupom.

Sensi*Jana je napisao(la):
hehe,dobra tema :)

ja mislim da nema dobrog braka ako bilo ko od supruznika drugom nesto brani,a sam nema argumente da je to lose ili na bilo koji nacin utice na porodicu.A to sto su u strahu ,zato sto se roditelji,okolina ili bilo ko drugi neslaze sa tim,samo je znak da ne zive svoj zivot ,nego drugi rukovode s njim.
Mazar potpuno te razumem i sa mnogim ljudima se ne moze razgovarati ne na temu vutre nego i o mnogim drugim temama a razlog je neobavestenost,pa s jedne strane nisu ni krivi.
A sa druge strane osnova svake dobre veze,braka ai prijateljstva je razgovor ,ne ono tipa kakvo je vreme i koje obaveze treba da se obave danas ,nego pravi razgovor ,nema bliskosti bez razgovora,ljudi godinama zive jedno pored drugog a zapravo se ne poznaju.
Zato momci nemojte kukati,nego zasucite rukave,ne da biste lupili o sto jer sa zastrasivanjem niko nista nije postigao.
Nego razgovarajte o onome sto vas muci i sta biste zeleli,branite svoje stavove,dajte valjane argumente.Znam da vama muskima to nije lako ali bez toga nista.
Pogotovo na temu vutra,ne mogu da verujem koliko vas vec god.voli biljozu a supruge to bas i ne odobravaju,a zasto.
Zato sto su mozda jednom probale i imale lose iskustvo ili se uopste niste potrudili da im objasnite sve ono sto znate i o cemu mi ovde svakodnevno brbljamo,koliko je pozitivna.
Ven kaze ,sex sve resava,tacno zato sto je to vid bliskosti,a kad tome dodas razgovor i biljozu,nece vam biti kraja sreci
sto se tice sexa ai zivota uopste i verujte mi ,oboje cete lakse resavati sve pobleme u zivotu.

Mi stariji dobro znamo da se za sve sto zelis treba potruditi,pa tako i za ovo.
Zato momci bacite se na poso i slobodno dajte vasim lepsim polovinama da ovo procitaju.
Zelim vam puno uspeha :)
jesus nisam ni znao da toliko cura ima na forumu, samo treba naći temu;)
Trudim se ja objasniti ali to je sukob dva svijeta, nema više razgovora, neka me traži kad bude htjela rekoh. Znate šta mi je rekla, nemoj čuvati, potroši sve za svoje izliječenje. I kraj priče. Nema veze, ne moraju se sve želje ispuniti. Ja valjda imam razlog pa mi je dopušteno, ko zna kako bi ja završio da je o mom frendu riječ
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Jao jao jao Mazare,koji si ti kralj :D Šteta što nemam u mom krugu prjatelja nekog ko tebe.Svaka čast što lječiš ekipu,ali me isto nakon ovog texta strah da te neka ljubomorna i zabrinuta ovčica koju brine da joj dragi ne postane "ovisnik" prijavi štrumfovima.I stvarno je jadno da se radi djevojaka nemogu družiti s tobom jer im one brane travicu...eto meni su dosad 3 veze propale zbog toga što su mi bivše smatrale tu divnu biljku izvorom svog zla na svijetu,i nema tu nekog kompromisa da ce meni netko uvjetovati da smanjujem pušenje,prekidam ili da se odričem za stalno dok je njima alkohol prva liga,super furka i nema ništa loše kod opijanja.Ai ja blesav uvjek naletim na neke anti trava frikuše.
Evo dajem oglas: Tražim normalnu djevojku koja voli zapaliti jox,pojesti kolač i liznuti ulje :D napominjem da mi je harvest blizu hehehe :banana_rasta:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
mislim da bi bilo 70% plavaca na tom servisu a ostatak NORMALNI ljudi :bananabang:

...neznam,nevjerujem bas tim internet dejting servisima,sve to sami perverznjaci i zalutala djecica :baby:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ma bre to je isto ko kad bi ti sad cura/decko, nbt je, zabranili da radis neke uobicajane stvari koje su deo tvog zivota i onoga sto jesi.. Kad se banalizuje vidi se koliko je apsurdno u stvari! To je isto ko kad bi ti cura zabranila da ujutru popijes kafu ili surfujes na netu ili jedes cokoladu... :S Ja ne razumem takve osobe! Valjda si sa nekim zbog onoga sto on to jeste, a ne da bi ga ti menjao i pretvarao u ono sto ta osoba nije.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
@highbadger,dalo bi se raspravljat...nije sve tak crno-bijelo,svaki odnos ima uspone i padove,najbitnije da se ustane nakon pada a dal nekom smeta nesto kod ovog drugog to je sve relativno jer nakon nekog vremena ce il prestat smetat il ce druga osoba promijenit to sto ovog smeta(iz neke kolegijalonosti(citaj:ljubavi))...naravno ako se nista ne promijeni to samo moze znacit da nema ustajanja nego konstanto padanje i to moze trajat dok jedna osoba ili zajedno ne prekinu,ugl.dok im ne dopizdi...mislim da je rambo amadeus rekao najbolje,ljubav je prilagodjavanje osjecaja fizickoj potrebi...

a derataur kaze,sve ostalo su americki filmovi...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Slazem se sa tobom... U svakoj vezi se zrtvujemo, zrtvujemo jedan deo sebe, prilagodjavamo se jedno drugome kako bismo bolje funkcionisali, ali ne treba izgubiti sebe i svoj identitet zbog partnera. Jer ako je potrebno da sad ja menjam celu svoju licnost zbog nekoga, onda taj neko i ne zasluzuje da bude sa mnom... Msm, nema smisla uopste... Treba da volis nekoga zbog onoga sto taj neko jeste, a ne zbog toga sto ima ovakve ili onakve navike. Konkretno vutra, kao smeta to partneru, a zasto kad ne stetim ni sebi ni drugima, ne ugrozavam svoje zdravlje, ne ugrozavam tudje zdravlje. Ako ja mogu da ispostujem nepuhace vutre i da to uvazim kao deo njihovog identiteta, onda je logicno da bude isto i obratno.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
je**s vezu i cure xD najbolje solo kulirat sa frendovima, evo ja tako govorim a i ja imam curu :S xD ali eto da budem iskren imam curu samo da se dobije nesto, inace nebi je imo sigurno, ljubav jos nisam osjetio jer ni ne vjerujem u to. a koliko me opcenito samo "zene" dizu tlak sa nekim spikama da ne govorim xD kada bi morao birat, xD biti sa zenom ili uopce nemati zenu, izabro bi ovo drugo. eto to vam je moj stav i zivot, normalno svatko se drugacije odnosi prema drugim stvarimo i da nismo svi jednaki, i eto meni tako najbolje pase ni netreba mi nista drugo :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mr GreenSkin je napisao(la):
Jao jao jao Mazare,koji si ti kralj :D Šteta što nemam u mom krugu prjatelja nekog ko tebe.Svaka čast što lječiš ekipu,ali me isto nakon ovog texta strah da te neka ljubomorna i zabrinuta ovčica koju brine da joj dragi ne postane "ovisnik" prijavi štrumfovima.I stvarno je jadno da se radi djevojaka nemogu družiti s tobom jer im one brane travicu...eto meni su dosad 3 veze propale zbog toga što su mi bivše smatrale tu divnu biljku izvorom svog zla na svijetu,i nema tu nekog kompromisa da ce meni netko uvjetovati da smanjujem pušenje,prekidam ili da se odričem za stalno dok je njima alkohol prva liga,super furka i nema ništa loše kod opijanja.Ai ja blesav uvjek naletim na neke anti trava frikuše.
Evo dajem oglas: Tražim normalnu djevojku koja voli zapaliti jox,pojesti kolač i liznuti ulje :D napominjem da mi je harvest blizu hehehe :banana_rasta:
hahahahaha, Greenskin, jesi dobio koju ponudu na pm? I da li primaš muške ili baš mora biti cura:cow_yellow:
Ne brinem se za prijavu, ili bi trebao?

DJSoFasT je napisao(la):
je**s vezu i cure xD najbolje solo kulirat sa frendovima, evo ja tako govorim a i ja imam curu :S xD ali eto da budem iskren imam curu samo da se dobije nesto, inace nebi je imo sigurno, ljubav jos nisam osjetio jer ni ne vjerujem u to. a koliko me opcenito samo "zene" dizu tlak sa nekim spikama da ne govorim xD kada bi morao birat, xD biti sa zenom ili uopce nemati zenu, izabro bi ovo drugo. eto to vam je moj stav i zivot, normalno svatko se drugacije odnosi prema drugim stvarimo i da nismo svi jednaki, i eto meni tako najbolje pase ni netreba mi nista drugo :)
Imam i ja takvih prijatelja, ali super je što oni to znaju, i neće ženu, a ne oni koji uzmu ženu reda radi i imaju djecu pa se rastanu...E takve žalim
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
KAO PSI

kad ih
upoznaš oči su im
pune razumevanja
sve pršti od smeha.
a onda Isuse, vreme otkucava i
sve to popušta.
one počinju da ZAHTEVAJU.
to što traže
suprotno je bilo čemu
što jesi ili bi mogao da budeš.
čudna je
pomisao da nikad nisu
pročitale ništa od onoga što si napisao,baš ništa, ili još gore, ako i jesu,
došle da te SPASU.
što uglavnom značinačiniti te da budeš
kao svi ostali. u međuvremenu su te
iscedile kao limun i čvrsto te sapele
u milion mreža, a
pošto nisi bezosećajan
ne možeš da ne pamtiš ono
što je bilo dobro ili ono što
se bar činilo kao dobro.....


ponovo se nades
sam u svojoj sobi
drzis se za
utrobu i govoris
e,jebi ga
ne,zar opet.
trebalo je znati
mozda smo zeleli srecu.
secerne vate .mozda smo
verovali.kakvo smece
verovali smo kao sto psi veruju


Moj prijatelj Cika Bukovski jedan od prvih na mojoj listi omiljenih pisaca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
mazar je napisao(la):
hahahahaha, Greenskin, jesi dobio koju ponudu na pm? I da li primaš muške ili baš mora biti cura:cow_yellow:


Uznemirujuca je bila poruka od jednog novoregistriranog člana,koji se sinoc registriro i bez ijednog posta mi odmah sendo frend request...i kad sam mu pogledo njegove recent activitys vidio sam da je gledo moj profil...da se nije štrumf namjerio na mene hahah ? Ovim putem mu govorim da nema šanse,ne volim kobase !!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mr GreenSkin je napisao(la):
Uznemirujuca je bila poruka od jednog novoregistriranog člana,koji se sinoc registriro i bez ijednog posta mi odmah sendo frend request...i kad sam mu pogledo njegove recent activitys vidio sam da je gledo moj profil...da se nije štrumf namjerio na mene hahah ? Ovim putem mu govorim da nema šanse,ne volim kobase !!!
a čuj, imaš izlog, zanimljiv si:banana_rasta: Budeš se smirio, čekaj još 35 dana (agonije). A možda bježi od cure:ridinghorse: